Partits 29-30 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 29 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C” 3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – MONTAÑESA CF “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – MERCANTIL CE “D” 3-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – POBLE NOU AT “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANTS UE “A” 3-9  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – GIMNASTIC MANRESA C “A” 2-0  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “F” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 0-3  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANTS UE “B” 3-0  CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – SANTS UE “E” 4-10 PETIT MARTINENC
10:00 ALEVÍ “I” – Pª BARC BARCINO CE “G” 11-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” – SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB “D” 7-1 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 29 DE MAIG (A FORA)
8:40 BUFALA CF “C” – ALEVÍ “F” 2-8  ZEM BUFALÀ
9:00 SANTS UE “A” – ALEVÍ “B” 7-2  CEM LA BASCULA F11
9:00 VIARÓ CE “A” – INFANTIL “D” 2-6  COL·LEGI VIARÓ
9:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – BENJAMÍ “H” 4-1  CEM LA GUINEUETA
9:45 POMAR CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-1  MPAL POMAR
10:30 DIAGONAL CLUB ESP “A” – INFANTIL “G” 5-0  MPAL DE VALLVIDRERA
10:45 APA POBLE SEC CE “B” – ALEVÍ “G” 10-4  MPAL LA SATÀLIA
11:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “C” – BENJAMÍ “E” 5-2  MPAL LA FEIXA LLARGA
11:30 PARETS CF “B” – ALEVÍ “A” 4-4  MPAL JOSEP SEGUER
11:30 Pª BARC BARCINO CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-0  MPAL MENORCA
13:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – BENJAMÍ “C” 10-3  MPAL DE MONTIGALÀ
15:30 MERCANTIL CE “D” – INFANTIL “B” 2-2  CLUB MERCANTIL
16:00 CENTELLES UE “A” – FEMENÍ JUVENIL “B” 2-7  MPAL DE CENTELLES
16:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – JUVENIL “A” 0-1  CEM CLOT DE LA MEL
16:30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – INFANTIL “A” 1-0  ZEM CAN RULL (1)
17:30 CATALONIA UB “E” – INFANTIL “E” 1-4  ESCOLA INDUSTRIAL
20:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “B” – CADET “D” 3-0  ZEM JAUME TUBAU
DIUMENGE 30 DE MAIG
8:15 INFANTIL “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 2-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – BARCELONA FC “D” 1-9  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” 5-2  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ALCARRAS FC “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “B” – CATALONIA UB “B” 2-2  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 5-0  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SABADELL FC CE “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – PREMIA CLUB ESP “A” 6-2  CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” – MANRESA CE “A” 1-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 30 DE MAIG (A FORA)
10:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – ALEVÍ “H” 11-1  CEM ARISTIDES MAILLOL
11:30 VILASSAR DALT CE “A” – BENJAMÍ “A” 2-2  CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
11:45 SANTBOIA FC “B” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 1-0  MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “G” – BENJAMÍ “G” 0-7  MPAL DE MONTIGALÀ
12:15 SANTA EULALIA CF “B”   –  JUVENIL  “C” 3-4  MPAL SANTA EULÀLIA
14:00 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL “A” – CADET “E” 4-1  MPAL CANYELLES
14:45 FEMENI MANU LANZAROTECF “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 11-1  MPAL D  –  E SANT PERE NORD

 


Back To Top