Futbol - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 27-28 de novembre
DISSABTE 27 DE NOVEMBRE
8:00 INFANTIL “F” – FUND ESPORTIVA GRAMA “C”   9-0  CEM GUINARDÓ
9:30 INFANTIL “G” – Pª BARC BARCINO CE “E”   6-0  CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “C” – FUND ESPORTIVA GRAMA “B”   2-2  CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “G” – APA POBLE SEC CE “E”   3-1  CEM GUINARDÓ
12:30 BENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “B”   3-3  CEM GUINARDÓ
12:30 FEM INFANTIL “B” – Pª BARC ANGUERA “A”   4-2  CEM GUINARDÓ
14:00 FEM JUVENIL “C” – MASNOU AT “A”   2-2  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – VILADECANS UD “A”   4-1  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANTS UE “A”   0-2  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – GIRONA FC “A”   1-2  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – ALZAMORA CF “A”   2-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A”   2-4 PETIT MARTINENC
12:00 FEM ALEVÍ “B” – FONTSANTA-FATJO CD “B”   0-6 PETIT MARTINENC
13:30 ALEVÍ “J” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “D”   4-3 PETIT MARTINENC
Escoleta  SANT QUINTI  –  GENOVA   6-6  CAMP CENTENARI
Escoleta  CARTAGENA  –  TELEGRAF   8-10  CAMP CENTENARI
DISSABTE 27 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 VIARÓ CE “B” – INFANTIL “E”   1-9  COL·LEGI VIARÓ
9:00 HORTA UAT “B” – PREBENJAMÍ “D”   6-1  MPAL HORTA
10:00 CAN VIDALET CF “A” – BENJAMÍ “D”   0-1  CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
11:00 MONTAÑESA CF “A” – INFANTIL “C”   3-1  MPAL NOU BARRIS
11:45 SISTRELLS CF “B” – PREBENJAMÍ “E”   1-1  ZEM CAN CABANYES
12:30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “B” – BENJAMÍ “G”   7-1  MPAL LA TORRASSA
12:30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “B” – ALEVÍ “D”   1-8  MPAL LA TORRASSA
13:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “A” – PREBENJAMÍ “B”   8-0  CEM ARISTIDES MAILLOL
13:00 SARRIA CP “A” – ALEVÍ “A”   1-5  CEM CAN CARALLEU
13:00 EUROPA CE “B” – FEM JUVENIL “A”   5-0  MPAL L’ÀLIGA
13:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP “E” – BENJAMÍ “E”   2-2  CEM CLOT DE LA MEL
16:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” – ALEVÍ “F”   4-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
18:00 SINGUERLIN CF “A” – INFANTIL “D”   2-1  CEM CAN ZAM (2)
18:15 Pª BARC CINC COPES “A” – INFANTIL “A”   1-0  CEM FORT-PIENC
DIUMENGE 28 DE NOVEMBRE
8:00 CADET “E” – E E GUINEUETA CF “B” Ajornat  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “A”   3-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – CONGRÉS CLUB ESP “C”   0-7  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MOLLET UE CF “A”   1-0  CEM GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “E” – POBLE NOU AT “A”   2-6  CEM GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “B” – MERCANTIL CE “C”   3-3  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A”   3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – SANT ANDREU UE “C”   0-3  CEM GUINARDÓ
20:00 FEM JUVENIL “B” – TERLENKA BARCELONISTA C F “A”   1-2  CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 28 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 THAU CE “A” – JUVENIL “C”   0-2  ESCOLA THAU
10:15 BUFALÀ CF “A” – BENJAMÍ “B”   4-9  ZEM BUFALÀ
10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B” – ALEVÍ “H”   1-8  MPAL DE BADALONA SUD
10:45 SANT ANDREU UE “C” – INFANTIL “B”   3-1  MPAL NARCÍS SALA
12:00 SANT ILDEFONS UE “A” – JUVENIL “A”   0-1  MPAL SANT ILDEFONS
12:00 ALZAMORA CF “A” – AMATEUR “B”   1-0  CEM CAN DRAGO
12:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – FEM ALEVÍ “A”   2-5  MPAL MENORCA
14:10 VILA OLÍMPICA CLUB ESP “F” – ALEVÍ “I”   3-1  CEM CLOT DE LA MEL
16:00 CATALONIA UB “B” – CADET “B”   1-1  ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 SEAGULL BDN CE “B” – FEM INFANTIL “A”   7-6  MPAL DE MONTIGALÀ
16:00 SANTS UE “B” – JUVENIL “B”   0-0  CE DE L’ENERGIA

 

Partits 20-21 de novembre
DISSABTE 20 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “A”   3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 FEM INFANTIL “A” – SANT ANDREU UE “A”   7-6  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – VILADECANS UD “B”   4-1  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANT GABRIEL CD “B”   5-1  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – FUND ACADEMIA L’HOSPITALET “A”   2-4  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM ALEVÍ “A” – FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 “C”   10-0  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “D” – SANT ANDREU UE “B”   0-3  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – Pª BARC CINC COPES “B”   2-3  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – SANT IGNASI CE “A”   3-5  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – Pª BARC CINC COPES “A”   5-6  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – JUNIORCF “A”   0-0  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – TECNOFUTBOL CF “A”   7-1 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC BARCINO CE “B”   2-4 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – POBLE NOU AT “B”  10-0 PETIT MARTINENC
13:00 ALEVÍ “F” – MONTAÑESA CF “D”   7-1 PETIT MARTINENC
14:30 ALEVÍ “I” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “B”  11-1 PETIT MARTINENC
16:00 ALEVÍ “H” – UNIFICACION BELLVITGE UD “D”   6-1 PETIT MARTINENC
8:30 ALZAMORA CF “C” – INFANTIL “F”   1-4  CEM CAN DRAGO
10:00 SANT GABRIEL CD “C” – BENJAMÍ “A”   2-5 CEM BESÓS – TRAJANA
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “D” – ALEVÍ “G”   2-6  MPAL SANT GENÍS
10:00 BUFALÀ CF “C” – ALEVÍ “J”   11-1  ZEM BUFALÀ
10:30 EUROPA CE “A” – PREBENJAMÍ “A”   0-10  MPAL L’ÀLIGA
10:30 LLOREDA CF “B” – PREBENJAMÍ “C”   2-1  MPAL LLOREDA
11:00 LA FLORIDA CF “A” – BENJAMÍ “H”   11-2  MPAL LA FLORIDA
11:00 SISTRELLS CF “A” – ALEVÍ “E”   4-5  ZEM CAN CABANYES
11:40 SANT IGNASI CE “D” – INFANTIL “G”   5-2  COL·LEGI SANT IGNASI
11:45 MARIANAO POBLET UD “B” – FEM INFANTIL “B”   0-9  MPAL MARIANAO
12:00 SANTS UE “C” – FEM JUVENIL “B”   4-1  MPAL IBERIA
12:00 SECTOR MONTSERRATINA UD “A” – CADET “C”   2-3  MPAL TORRE-ROJA
13:15 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – ALEVÍ “C”   4-6  MPAL SANT GENÍS
13:40 MONTAÑESA CF “B” – BENJAMÍ “C” ajornat  MPAL NOU BARRIS
16:30 Pª BARC CINC COPES “A” – JUVENIL “B”   2-1  CEM FORT-PIENC
19:00 VILASSAR MARUE “B” – FEM JUVENIL “C”   2-1  MPAL DE VILASSAR DE MAR
20:00 FUND FUTBOL BADALONA “C” – CADET “A”   1-0  ESTADI MPAL DE BADALONA
DIUMENGE 21 DE NOVEMBRE
12:00 AMATEUR “A” – LES FRANQUESES CF “A”   2-2  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A”   4-1  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – PREMIER BARCELONA “A”   0-0  CEM GUINARDÓ
18:00 FEM JUVENIL “A” – SEAGULL BDN CE “B”   0-4  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CATALÒNIA UB “C”   1-1  CEM GUINARDÓ
14:00 BENJAMÍ “G” – BON PASTOR A E “A”   0-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 21 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 PREMIER BARCELONA “A” – ALEVÍ “B”   4-0  MPAL VALL D’HEBRON
12:00 MONTAÑESA CF “B” – CADET “D”   2-7  MPAL NOU BARRIS
12:15 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”   0-6  CEM JÚPITER
15:00 SANT ANDREU UE “E” – CADET “E”   4-0  MPAL DEL CENTENARI-AISS
17:30 PARC UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   2-2  CEM FORT-PIENC
20:00 MBD LIONS CE “A” – AMATEUR “B”   2-2  MPAL DE MIRA-SOL

 

Partits 13-14 de novembre
DISSABTE 13 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “G” – DIAGONAL CLUB ESP  “D” 2-4  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – MERCAT NOU MAGÒRIA S E  CLUB “B” 1-3  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – MONTAÑESA C F  “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – ESCOLA F  GAVA C  “C” 2-5  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – VILADECANS U D  “H” 5-5  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “B” – LEVANTE LAS PLANAS F C  “C” 0-10  CEM GUINARDÓ
13:00 FEM JUVENIL “B” – MARIANAO POBLET UD “A” 10-0  CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “A” – HORTA U AT  “A” 2-3  CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “B” – CAN BUXERES F C  “A” 2-1  CEM GUINARDÓ
19:00 AMATEUR FEMENI “A” – PONTENC CLUB ESP  “A” 6-0  CEM GUINARDÓ
9:30 PREBENJAMÍ “A” – PREMIER BARCELONA “A” 4-0 PETIT MARTINENC
11:00 PREBENJAMÍ “E” – SARRIA C P  “B” 2-1 PETIT MARTINENC
11:30 INFANTIL F.S. “A”  –  JESUÏTES CLOT “A” 5-2 PISTA ESCOLA TOREENT MELIS
DISSABTE 13 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 STOITCHKOV-RACING SARRIA “B” – ALEVÍ “E” 2-9  MPAL  TEIXONERA
9:30 FUND ESPORTIVA GRAMA “C” – BENJAMÍ “E” 1-1 NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:30 SANT GABRIEL C D  “A” – PREBENJAMÍ “C” 5-2  PAVELLÓ ZEM LA MINA
9:30 LLAVANERES C E  “A” – FEM INFANTIL “A” 6-2 MPAL  DE SANT ANDREU DE LLAVANERES
10:00 SARRIÀ C P  “E” – ALEVÍ “F” 6-2  CEM CAN CARALLEU
10:30 ESPORT BASE DEL PAPIOL “A” – FEM ALEVÍ “B” 1-3  MPAL  DEL PAPIOL
10:30 SANTS U E  “C” – ALEVÍ “D” 4-4  CEM LA BASCULA F11
10:30 LLOREDA C F  “D” – BENJAMÍ “G” 1-2  MPAL  LLOREDA
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD A E  “A” – CADET “B” 1-5  MPAL  DE BADALONA SUD
12:00 LA SALUT PERE GOL AE  “B” – ALEVÍ “H” 0-4  MPAL  PERE GOL
12:30 SINGUERLIN C F  “A” – PREBENJAMÍ “B” 2-0  CEM CAN ZAM (2)
13:00 FUNDACIO P  CE  JUPITER “A” – BENJAMÍ “B” 5-4  CEM JÚPITER
14:00 JOSEP MARIA GENE ASSOC  ESP  “A” – JUVENIL “A” 1-1  CLUB MEILAND
14:35 ATLETIC SANT JUST  F  C  “C” – INFANTIL “C” 2-2  MPAL  DE SANT JUST DESVERN
16:00 SISTRELLS C F  “A” – INFANTIL “D” 4-2  ZEM CAN CABANYES
16:00 CATALÒNIA U B  “D” – INFANTIL “E” 2-0  ESCOLA INDUSTRIAL
17:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “A” – FEM JUVENIL “C” 9-0  NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
20:00 CORNELLA U D  SAD “B” – INFANTIL “A” 5-0 MPAL  DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
DIUMENGE 14 DE NOVEMBRE
8:30 BENJAMÍ “H” – Pª BARC  CINC COPES “D” 0-8  CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” – SINGUERLÍN C F  “D” 0-5  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SANT ANDREU U E “B” 2-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – ESCUELA F ANGEL PEDRAZA “B” 4-4  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – IBERIA C  AT  “A” 0-2  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – PRAT A E  “A 0-2 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – PREMIER BARCELONA “A” 1-5  CEM GUINARDÓ
18:30 INFANTIL “G” – CATALÒNIA U B  “B” 6-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENI “B” – HURACAN DE BARCELONA C  AT  “A” 7-2  CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 14 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 SANTS U E  “A” – INFANTIL “B” 7-2  CE DE L’ENERGIA
10:00 CASTELLDEFELS U E  “C” – BENJAMÍ “D” 2-0  CAMP D’ESPORTS MPAL  ELS CANYARS
10:15 PREMIER BARCELONA “B” – ALEVÍ “A” 4-7  MPAL  VALL D’HEBRON
10:30 VILA OLÍMPICA CLUB ESP  “D” – INFANTIL “F” 2-4  MPAL  CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
13:45 BUFALÀ C F  “C” – CADET “E” 3-1  ZEM BUFALÀ
14:30 FUND ESPORTIVA GRAMA “B” – FEM JUVENIL “A” 1-2  NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
16:00 LA JONQUERA U E  “A” – AMATEUR “A” susp  MPAL  LES FORQUES

 

Partits 6-7 de novembre
DISSABTE 6 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “H” – FUND FUTBOL BADALONA “H”   1-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “E” – FUNDACIO PE EUROPA “A”   2-5  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – APA POBLE SEC CE “A”   4-4  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C”   8-0  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “A” – MASNOU AT “A”   4-0  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “E” – Pª BARC ANGUERA “F”   6-0  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – E E GUINEUETA CF “A”   1-5  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – ESPANYOL RCD “B”   2-1  CEM GUINARDÓ
18:00 FEM JUVENIL “C” – SEAGULL BDN CE “D”   1-2  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – APA POBLE SEC CE “A”   2-2  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “C” – PREMIER BARCELONA “B”   1-5 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “G” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A”   2-3 PETIT MARTINENC
12:00 FEM ALEVÍ “B” – FUND U E CORNELLA “B”   0-10 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 6 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:45 IMPERIO CF “B” – ALEVÍ “G”   6-2  CEM CAN ZAM (1)
9:00 E E GUINEUETA CF “A” – ALEVÍ “J”   11-1  CEM LA GUINEUETA
9:00 LA SALLE BONANOVA CE “A” – ALEVÍ “C”   2-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
10:15 POMAR CD “B” – BENJAMÍ “H”   12-2  MPAL POMAR
10:30 LA SALLE BONANOVA CE “A” – INFANTIL “B”   3-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
11:30 EUROPA CE “C” – ALEVÍ “B”   1-1  MPAL L’ÀLIGA
11:30 L’HOSPITALET C E “F” – BENJAMÍ “C”   2-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
12:00 LA SALLE BONANOVA CE “A” – CADET “B”   2-1 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
12:30 SANT ADRIÀ 2020 CE “A” – ALEVÍ “I”   8-1  CEM BESÒS-TRAJANA
12:40 MONTAÑESA CF “B” – PREBENJAMÍ “D”   2-1  MPAL NOU BARRIS
13:45 Pª BARC CINC COPES “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-4  MPAL PARC CATALANA
16:00 VILADECANS UD “B” – FEM INFANTIL “B”   0-3  MPAL DE VILADECANS
18:00 APA POBLE SEC CE “B” – JUVENIL “B”   1-2  MPAL LA SATÀLIA
20:00 L’HOSPITALET C E “C” – CADET “C”   2-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
 DIUMENGE 7 DE NOVEMBRE
8:00 CADET “E” –  PREMIER BARCELONA “B”   0-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – ESPANYOL RCD “B”   1-8  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C”   0-9  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – LLAGOSTERA-COSTA BRAVA SAD UE “B”   4-0  CEM GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “A” – DAMM CF “C”   5-10  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – VIARÓ CE “A”   1-3  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – VETERANS CATALUNYAAF “B”   12-0  CEM GUINARDÓ
20:00 FEM JUVENIL “A” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “B”   2-4  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “D” – SANTBOIA FC “C”   3-3 PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 7 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:45 LLOREDA CF “D” – PREBENJAMÍ “E”   0-4  MPAL LLOREDA
10:00 CARMELO CD “A” – INFANTIL “G” Ajornat  MPAL CARMEL
11:30 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “E” – BENJAMÍ “F”   5-2  MPAL SANTA EULÀLIA
12:00 CERRO CLUB DEPORTIVO “A” – AMATEUR “B”   5-1  MPAL TRINITAT VELLA
12:00 APA POBLE SEC CE “A” – CADET “A”   1-1  MPAL LA SATÀLIA
12:00 BARCELONA FC “D” – BENJAMÍ “A”   4-1 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:40 PREMIER BARCELONA “C” – INFANTIL “C”   3-0  MPAL VALL D’HEBRON
15:15 FONTSANTA-FATJO CD “D” – FEM JUVENIL “B”   1-6  MPAL FONTSANTA-FATJÓ
16:15 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – INFANTIL “D”   0-3  CEM JÚPITER

3

Partits 30-31 d’octubre
DISSABTE 30 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “C” – FUND FUTBOL BADALONA “F” 5-0  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” – PUJADAS CD “A” 4-0  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “A” susp  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – Pª BARC CINC COPES “A” 3-4  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM ALEVÍ “A” – FUNDACIO UE CORNELLA “C” 10-2  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 4-1  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “C” – SANT GABRIEL CD “C” susp  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – Pª BARC BARCINO CE “A” 2-5  CEM GUINARDÓ
16:00 FEM JUVENIL “B” – E E. GUINEUETA CF “B” 2-1  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – SISTRELLS CF “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” –  PREMIER BARCELONA “A” 2-3  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 10-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” –  PREMIER BARCELONA “C” 1-5 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 3-0 PETIT MARTINENC
DISSABTE 30 D’OCTUBRE (A FORA)
8:30 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS “A” – INFANTIL “G” 5-0 CEM FORT-PIENC
8:45 IMPERIO CF “A” – ALEVÍ “F” 7-3 CEM CAN ZAM (1)
9:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “B” 3-1 CEM CAN CARALLEU
9:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA “B” – CADET “E” 4-4 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – ALEVÍ “A” 2-6 NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
10:30 SANT ANDREU UE “F” – BENJAMÍ “G” 6-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
10:30 ESCOLA EBRAFA “B” – BENJAMÍ “H” 3-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
12:30 SINGUERLÍN CF “D” – ALEVÍ “H” susp CEM CAN ZAM (2)
13:30 FUND FUTBOL BADALONA “A” – INFANTIL “A” susp ESTADI MPAL DE BADALONA
14:45 LA SALUT PERE GOL AE “A” – INFANTIL “F” 1-3 MPAL PERE GOL
18:40 CAN VIDALET CF “A” – JUVENIL “A” 0-3 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
20:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E” – ALEVÍ “D” 4-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 31 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “B” – SANTFELIUENC FC “B” 3-0  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “G” – BUFALÀ CF “F” 10-0  CEM GUINARDÓ
10:00 INFANTIL “E” – DON BOSCO CF “A” 6-2  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – BESOS BARON DE VIVER C F “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” 0-3  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – FUNDACIO U E CORNELLA “B” 1-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – BARCELONETA CF “A” 3-6  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “F” – UNIFICACIÓN LLEFIÀCF “E” 5-5 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “E” – TECNOFUTBOL CF “B” 7-1 PETIT MARTINENC
12:00 ALEVÍ “J” – CATALÒNIA UB “G” 4-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 31 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 PREMIER BARCELONA “F” – ALEVÍ “E” 3-5 MPAL VALL D’HEBRON
9:00 SANTS UE “B” – FEM JUVENIL “A” 0-0 CE DE L’ENERGIA
9:00 FUND FUTBOL BADALONA “B” – CADET “D” 5-0 ESTADI MPAL DE BADALONA
9:30 CAN VIDALET CF “A” – FEM INFANTIL “B” 0-10 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
10:30 PREMIER BARCELONA “B” – BENJAMÍ “B” 5-3 MPAL VALL D’HEBRON
12:00 BUFALÀ CF “A” – PREBENJAMÍ “C” 3-1 ZEM BUFALÀ
12:00 SANTBOIA FC “A” – FEM ALEVÍ “B” 6-1 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:00 MOLINOS UD “A” – FEM JUVENIL “C” 3-1 MPAL VISTA ALEGRE-ELS MOLINS
16:00 LLERONA CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-2 PARROQUIA DE STA MARIA DE LLERONA
16:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” – BENJAMÍ “D” 1-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:30 BANYOLES CE “A” – AMATEUR “A” 0-0 CAMP FUTBOL MPAL NOU DE BANYOLES

 

Back To Top