Partits 21-22 de desembre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 21 DESEMBRE
8:30 ALEVÍ “G” L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” 7-3   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “B” 2-4   CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “H” CONGRÉS CLUB ESP “B” 2-6   CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ  ALEVÍ “A” LA ROMANICA CF 14-0   CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “I” PREMIER BARCELONA “F” 5-3   CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “E” Pª BARC ANGUERA “D” 2-4   CEM GUINARDÓ
12:15 FEMENÍ INFANTIL “A” TECNIFUTBOL TARRAGONA CE “A” 1-6   CEM GUINARDÓ
12:15 FEMENÍ INFANTIL “C” SANTS UE “B” 4-2   CEM GUINARDÓ
13:30 CADET “D” BUFALA CF “C” 5-1   CEM GUINARDÓ
15:15 INFANTIL “F” CAN BUXERES FC “C” 1-3   CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “B” SISTRELLS CF “B” 4-1   CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” SANTA EULALIA CF “B” 1-3   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” FUND U E OLOT “A” 6-1   CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “C” Pª BARC BARCINO CE “B” 1-4 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “A” SARRIA CP “A” 3-1 PETIT MARTINENC
DISSABTE 21 DESEMBRE (A FORA)
9:00 RACING SARRIA CF “A” ALEVÍ “C” 3-1   UB ESPORTS
9:15 CAN BUXERES FC “D” BENJAMÍ “G” 2-4   MPAL CAN BUXERES
10:00 Pª BARC BARCINO CE “C” ALEVÍ “K” 12-0 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:00  FUTBOL MATARO CE “B” ALEVÍ “A” 5-2   MPAL DE ROCAFONDA
10:15 SARRIA CP “A” BENJAMÍ “B” 2-8   CEM CAN CARALLEU
10:30 EUROPA CE “C” ALEVÍ “E” 0-3   MPAL L’ÀLIGA
10:30 SANT IGNASI CE “A” INFANTIL “D” 1-11   COL·LEGI SANT IGNASI
12:00 PALLEJA CF “A” FEMENÍ  ALEVÍ “B” 4-1  ZEM FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
12:15  COLLBLANC-TORRASSACE “B” ALEVÍ “F” 2-0   MPAL PUIG I GAIRALT
12:30 BON PASTOR A E “A” PREBENJAMÍ “B” 9-0   CEM BON PASTOR
12:45 FUND ESPORTIVA GRAMA “B” CADET “C” 3-1  MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
13:30 CATALONIA UB “H” ALEVÍ “H” 9-3   CEM MUNDET (2)
13:45 POMAR CD “A” BENJAMÍ “C” 6-2   MPAL POMAR
16:00 DAMM CF “B” CADET “A” 1-2   MPAL HORTA
16:30 SANT GABRIEL CD “D” INFANTIL “C” 1-2  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
17:45 SANTS UE “E” INFANTIL “G” 5-1   CEM LA BASCULA F11
18:10 ATLETIC SANT JUST  F C “A” AMATEUR “A” 0-0 MPAL DE SANT JUST DESVERN
19:15 SANTA EULALIA CF “C” JUVENIL “B” 0-5   MPAL SANTA EULÀLIA
DIUMENGE 22 DESEMBRE
8:30 ALEVÍ “D” ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” 1-6   CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “D” SANTA EULALIA CF “B” 5-1   CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “B” L’HOSPITALET C E “B” 2-2   CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “A” DAMM CF “B” 2-3   CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “E” POMAR CD “A” 3-0   CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “I” IMPERIO  CF “B” 2-7   CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” L’ESQUERRA DE L’EIXAMPLE FC “A” 4-1   CEM GUINARDÓ
14:45 CADET “B” VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” 3-1   CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “A” CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” 3-1   CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “B” ODENA CE “A” 3-0   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR  FEMENÍ “B” Pª BARC BARCINO CE “A” 1-0   CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 22 DESEMBRE (A FORA)
10:00 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF  “A”  FEMENÍ JUVENIL “A” 10-0   CEM BESÒS-TRAJANA
10:00 SINGUERLIN CF “B” PREBENJAMÍ “D” 7-1   CEM CAN ZAM (2)
10:15 GORNAL UD “A” BENJAMÍ “F” 5-3   MPAL EL GORNAL
11:30 VILASSAR MARUE “B” FEMENÍ INFANTIL “B” 8-1 MPAL DE VILASSAR DE MAR
13:00 BUFALA CF “B” CADET “E” 0-1   ZEM BUFALÀ
17:30 SANTS UE “A” JUVENIL “A” Ajornat   DE L’ENERGIA

Back To Top