Sin categoría - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 25-26 de febrer

 

 DISSABTE 25 DE FEBRER
8:00 INFANTIL “D” – SANT GABRIEL CD “F” 9-1  CEM GUINARDÓ
9:30 ALEVÍ “B” – SANTS UE “A” 3-5  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “D” – CATALÒNIA UB “B” 5-1  CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 11-1  CEM GUINARDÓ
11:00 FEM INFANTIL “B” – E E GUINEUETA CF “B” 3-4  CEM GUINARDÓ
12:30 FEM JUVENIL “C” – SEAGULL BDN CE “D” 1-2  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “B” – VILASSAR MARUE “D” 1-0  CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 4-0  CEM GUINARDÓ
18:00 FEM AMATEUR “A” – E E GUINEUETA CF “A” 4-3  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “F” – Pª BARC CINC COPES “D” 0-6  CEM GUINARDÓ
9:00 FEM ALEVÍ “A” – CARMELO CD “A” 10-0 PETIT MARTINENC
10:15 BENJAMÍ “F” – PUJADAS CD “A” 0-10 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – TECNOFUTBOL CF “A” 1-0 PETIT MARTINENC
12:30 BENJAMÍ “H” – SINGUERLÍN CF “C” 6-7 PETIT MARTINENC
13:45 FEM ALEVÍ “B” – SABADELL FC CE “B” 1-11 PETIT MARTINENC
15:00 ALEVÍ “I” – HOSPITALENSE ATC “A” 2-5 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 25 DE FEBRER (A FORA)
9:00 SARRIA CP “B” – PREBENJAMÍ “D” 4-3  CEM CAN CARALLEU
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – ALEVÍ “D” 2-7  MPAL SANT GENÍS
10:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “B” 3-3 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET
10:15 ALZAMORA CF “D” – ALEVÍ “G” 2-8  CEM CAN DRAGO
10:30 SANT IGNASI CE “B” – ALEVÍ “J” 8-3  COL·LEGI SANT IGNASI
12:00 YOUNG TALENT BAD SUD AE “A” – CADET “E” 5-1  MPAL DE BADALONA SUD
13:00 SARRIA CP “B” – ALEVÍ “E” 3-2  CEM CAN CARALLEU
14:00 Pª BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – CADET “D” 4-2  CLUB MEILAND
15:00 L’HOSPITALET C E “D” – BENJAMÍ “E” 0-3 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
 DIUMENGE 26 DE FEBRER
8:00 INFANTIL “F” – LA FLORIDA CF “B” 2-0  CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “A” – FUND U E CORNELLA “D” 4-4  CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “C” – SANT IGNASI CE “A” 1-4  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – TARREGA UE “A” 7-0  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “C” – LA SALLE BONANOVA CE “A” 0-3  CEM GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “C” – CATALÒNIA UB “B” 1-0  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR “B” – YOUNG TALENT BAD SUD AE “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
20:00 FEM JUVENIL “B” – SEAGULL BDN CE “C” 3-0  CEM GUINARDÓ
9:30 PREBENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 1-2 PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 26 DE FEBRER (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “A” – FEM BENJAMÍ “A” 2-1  MPAL NARCIS SALA
9:00 Pª BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – BENJAMÍ “C” 1-4  CEM ARISTIDES MAILLOL
10:00 LA FLORIDA CF “A” – INFANTIL “E” 2-4  MPAL LA FLORIDA
10:00 SINGUERLIN CF “C” – PREBENJAMÍ “E” 9-0  CEM CAN ZAM (2)
10:30 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A” – JUVENIL “B” 2-3 CEM LA BASCULA EMILIO FERNANDEZ F11
10:30 SANT GABRIEL CD “G” – INFANTIL “C” 1-4 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
11:45 MERCANTIL CE “A” – FEM INFANTIL “C” 10-0 MPAL ARRAHONA-MERINAL-JOAN MURTRO
12:15 PREMIER BARCELONA “B” – CADET “A” 2-1  MPAL VALL D’HEBRON
13:30 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “A” – FEM INFANTIL “A” 0-7  MPAL SANTA EULÀLIA
14:00 Pª BARC BARCINO CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 2-2  MPAL MENORCA
14:25 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “B” 2-0  ESCOLA INDUSTRIAL
14:30 VILASSAR MARUE “B” – ALEVÍ “A” 2-2 MPALXEVI RAMON DE VILASSAR DE MAR
16:30 MERCANTIL CE “A” – JUVENIL “A” 2-0 MPAL ARRAHONA-MERINAL-JOAN MURTRO
18:30 SEAGULL BDN CE “B” – FEM JUVENIL “A” 1-6  MPAL DE MONTIGALÀ
Llegir-ne més
Back To Top