Presència del Martinenc en les trobades territorials femenines | FC Martinenc
skip to Main Content

Dissabte va tenir lloc a Salou les trobades de les seleccions territorials femenines i el Martinenc hi va estar ben present. De fet, en les tres categories en les quals es disputava la competició (Aleví, Infantil i Juvenil-Cadet) el nostre club va aportar jugadores a la selecció de Barcelona.

Així, l’Irene Alcón (Aleví), l’Alba Vigo, la Martina Rabassa, la Clàudia Francesc (Infantil), la Sandra Ramos i la Nàdia Tena (Juvenil-Cadet) van passejar el nom del Martinenc per Salou, en una trobada amb jugadores d’arreu del territori. Un fet que, ja per si sol, demostra el nivell cada vegada més alt que hi ha en el nostre club.

A més, i per si això fóra poc, l’Alba, la Martina i la Clàudia van proclamar-se campiones de la categoria Infantil (futbol 7) amb la selecció de Barcelona.

Enhorabona a totes!

Som Martinenc!

femeni_selterri

La Sandra i la Nàdia, del Juvenil-Cadet


Back To Top