Partits 9-10 d'octubre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 9 D’OCTUBRE
9:00 ALEVÍ “C” – SANT ANDREU UE “G”  2-5  CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – CONGRÉS CLUB ESP “C”  0-5  CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “E” – SANT GABRIEL CD “E”  6-3  CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”  9-1  CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “G” – SANTS UE “G”  3-9  CEM GUINARDÓ
12:00 FEM INFANTIL “B” – FUND ACADEMIA L’HOSPITALET  “A” Ajornat  CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – APA POBLE SEC CE “D”  4-0  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A”  4-1   CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PORQUERES UE “A”  0-1  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “C”  2-1  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A”  4-6 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A”  2-2 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “D” –  PREMIER BARCELONA “D”  1-5 PETIT MARTINENC
14:00 FEM ALEVÍ “B” – CASTELLDEFELS UE  “A”  3-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 9 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 HORTA UAT “C” – PREBENJAMÍ “E”   2-2  MPAL HORTA
9:30 SISTRELLS CF “D” – ALEVÍ “J”   9-1  ZEM CAN CABANYES
10:15 SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “D”   6-3  CEM LA BASCULA F7
11:00 LA SALUT PERE GOL AE “B” – BENJAMÍ “F”   9-1  MPAL PERE GOL
12:00 FUNDACIO PE EUROPA “C” – BENJAMÍ “B”   4-1  MPAL L’ÀLIGA
12:00 BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “B”   10-1  CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:15 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “B”   4-1  INEF BARCELONA
13:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “I” – ALEVÍ “I”   0-8  MPAL DE MONTIGALÀ
14:15 FUND ESPORTIVA GRAMA “C” – JUVENIL “C”  Ajornat MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
15:30 SANT ANDREU UE “D” – CADET “B”   3-1  MPAL NARCÍS SALA
16:00 SEAGULL BDN “B” – FEM ALEVÍ “A”   0-10  MPAL DE MONTIGALÀ
18:00 PASTRANA UD “A” – AMATEUR “B”   1-2  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
18:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   5-4  MPAL MENORCA
18:30 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “B” – JUVENIL “B”   2-2  MPAL SANTA EULÀLIA
18:30 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A” – FEM JUVENIL “A”   0-5  CEM LA BASCULA F11
DIUMENGE 10 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 MONTAÑESA CF “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-7  MPAL NOU BARRIS
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – BENJAMÍ “E”   5-1  MPAL LLEFIÀ
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – ALEVÍ “A”   2-4  CEM CLOT DE LA MEL
10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – ALEVÍ “F”   3-3  MPAL DE BADALONA SUD
11:00 SANT ANDREU UE “E” – INFANTIL “E”   0-7  MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 ESPANYOL RCD “C” – INFANTIL “D”   0-2 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
14:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”  –  FEM INFANTIL “A”   9-2  MPAL SANT GENIS
14:30 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “C”   2-3  ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 10 D’OCTUBRE
8:00 CADET “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”   1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SARRIÀ CP “A”   4-0  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – CAN BUXERES FC “C”   0-3  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “A” – MONTAÑESA CF “A”   0-2  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” – SANTS UE “E”   5-1  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “D”   2-4  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – TERLENKA BARCELONISTA C F “A”   2-1  CEM GUINARDÓ
20:00 FEM JUVENIL “C” – FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 “B”   1-1  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “D”   0-4 PETIT MARTINENC

 


Back To Top