Partits 9-10 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
 DISSABTE 9 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “H” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B”   12-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B”   5-3  CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “A” – SARRIA CP “A”   3-0  CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “I” – VILA OLÍMPICA C E “F”   Susp  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “A” – SEAGULL BDN CE “B”   2-1  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F”   4-8  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “D” – SINGUERLIN CF “A”   0-4  CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “C” – MONTAÑESA CF “A”   0-0  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR “B” – ALZAMORA CF “A”   2-3  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PONTENC CLUB ESP “A”   5-0  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – SANT ILDEFONS UE “A”   2-3  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”   1-9 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” – HORTA UAT “B”   1-3 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C”   3-1 PETIT MARTINENC
13:30 FEM ALEVÍ “A” – Pª BARC BARCINO CE “B”   7-1 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 9 D’ABRIL (A FORA)
9:00 FONTSANTA-FATJO CD “B” – FEM ALEVÍ “B”  Susp.  MPAL FONTSANTA-FATJÓ
10:15 MERCANTIL CE “C” – ALEVÍ “B”   5-0 MPAL ARRAHONA-MERINAL-JOAN MURTRO
10:30 APA POBLE SEC CE “E” – ALEVÍ “G”   1-6  MPAL LA SATÀLIA
11:15 FUND ESPORTIVA GRAMA “C” – INFANTIL “F”   1-6 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
11:30 POBLE NOU AT “A” – ALEVÍ “E”   5-2  CEM MARESME
11:45 ALZAMORA CF “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-6  CEM CAN DRAGO
12:15 Pª BARC ANGUERA “B” – BENJAMÍ “C”   6-2  ESCOLA INDUSTRIAL
12:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “D” – ALEVÍ “J”   3-1  CEM CAN ZAM (1)
15:00 TURO PEIRA CCD “A” – PREBENJAMÍ “C”   5-0  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
17:00 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A” – CADET “A”   2-2 CEM LA BASCULA EMILIO FERNANDEZ F11
18:00 NACIONAL DE BARCELONA F C “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”  Ajornat  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
 DIUMENGE 10 D’ABRIL
8:30 INFANTIL “E” – VIARÓ CE “B”   10-2  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – BUFALÀ CF “A”   4-0  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “G” – HORTA UAT “B”   0-5  CEM GUINARDÓ
12:00 CADET “B” – CATALONIA UB “B”   6-5  CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “A” – Pª BARC CINC COPES “A”   0-0  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – SANT ANDREU UE “C”   4-1  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – THAU CE “A”   0-1  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SANTS UE “B”   2-2  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “D” – CAN VIDALET CF “A”   9-0 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “E”   5-2 PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 10 D’ABRIL (A FORA)
9:00 Pª BARC BARCINO CE “E” – INFANTIL “G”   0-4  MPAL MENORCA
10:00 GORNAL UD “A” – FEM JUVENIL “B”   0-10  MPAL EL GORNAL
10:00 E E GUINEUETA CF “B” – CADET “E”   2-4  CEM LA GUINEUETA
10:15 FUND ESPORTIVA GRAMA “B” – ALEVÍ “C”   8-1 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRA.
10:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – BENJAMÍ “A”   5-1  CEM CLOT DE LA MEL
11:00 VILADECANS UD “A” – CADET “C”   1-2  MPAL DE VILADECANS
11:05 Pª BARC ANGUERA “A” – FEM INFANTIL “B”   1-5  ESCOLA INDUSTRIAL
12:30 SANT ANDREU UE “C” – CADET “D”   14-1  MPAL NARCÍS SALA
14:30 CONGRÉS CLUB ESP “C” – BENJAMÍ “F”   10-0  CEM CAN DRAGO
17:00 L’ESCALA FC “A” – AMATEUR “A”   3-0  MPAL DE L’ESCALA

 


Back To Top