Partits 8-9 de febrer | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 08 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “H” PUJADAS CD “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “F” PARC UD “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “B” DAMM CF “C” 1-11 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “B” SANTBOIA FC “A” 0-12 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “D” NEUROFUTBOL C F “A” 4-4 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “F” Pª BARC CINC COPES “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “K” MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “G” Pª BARC CINC COPES “D” 9-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” PREMIER BARCELONA “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “E” CAN BUXERES FC “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” FUND FUTBOL BADALONA “C” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” Pª BARC CINC COPES “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” BELLAVISTA MILAN C “A” susp CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “E” FUND P CE JUPITER “C” 1-6 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “C” MONTAÑESA CF “C” 3-0 PETIT MARTINENC
Escoleta CARTAGENA SANT QUINTI 10-8 CAMP CENTENARI
Escoleta GENOVA TELEGRAf 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 08 DE FEBRER (A FORA)
9:00 HORTA UAT “A” PREBENJAMÍ “B” 8-0 MPAL HORTA
9:00 Pª BARC CINC COPES “D” ALEVÍ “J” 2-2 MPAL PARC CATALANA
9:00 RACING SARRIA CF “B” ALEVÍ “E” 4-4 UB ESPORTS
9:30 E E GUINEUETA CF “B” ALEVÍ “G” 3-5 CEM LA GUINEUETA
10:00 POBLE NOU AT “B” BENJAMÍ “E” 1-6 CEM MARESME
11:45 FUND ESP GRAMA “E” BENJAMÍ “H” 0-5 MPAL LES OLIVERES
12:00 SANT ANDREU UE “A” PREBENJAMÍ “A” 3-4 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 ALELLA CF “A” ALEVÍ “A” 1-3 MPAL D’ALELLA
12:15 P BARC COLLBLANC SANTSAE “A” ALEVÍ “C” 3-2 CEM ARISTIDES MAILLOL
12:45 FUNDACIO P CE JUPITER “C” CADET “B” 0-5 CEM JÚPITER
12:45 TURO PEIRA CCD “A” CADET “D” 1-5 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
12:45 SANTBOIA FC “B” FEMENÍ ALEVÍ “A” 2-1 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
13:30 SANTA EULALIA CF “A” BENJAMÍ “B” 1-6 MPAL SANTA EULÀLIA
14:25 CONGRÉS CLUB ESP “A” INFANTIL “B” 3-0 CEM CAN DRAGO
15:00 UNIF LLEFIACF “C” INFANTIL “G” 9-2 MPAL LLEFIÀ
16:00 ASCÓ FC “A” AMATEUR   “A” 0-1 CAMP D’ESPORTS MPAL D’ASCÓ
16:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “B” FEMENÍ JUVENIL “A” 6-3 MPAL SANT GENÍS
18:30 SANTS UE “B” JUVENIL “B” 0-6 CEM LA BASCULA F11
20:00 FUND FUTBOL BADALONA “A” CADET “A” 3-2 ESTADI MPAL DE BADALONA
DIUMENGE 09 DE FEBRER
8:30 BENJAMÍ “A” FUND ESPORTIVA GRAMA “A” 8-0 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “C” FUND P CE JUPITER “B” 2-5 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “A” LLERONA CE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “C” E E GUINEUETA CF “B” 6-4 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “D” VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 4-0 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR   “B” VETERANS CATALUNYAAF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” SANT ADRIA CF “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “A” – SANT ANDREU UE “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” TONA UE “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 09 DE FEBRER (A FORA)
9:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” BENJAMÍ “D” 2-9 CEM ARISTIDES MAILLOL
9:00 Pª BARC CINC COPES “H” ALEVÍ “I” 0-8 MPAL PARC CATALANA
9:45 MONTAÑESA CF “D” PREBENJAMÍ “D” 0-2 MPAL NOU BARRIS
10:00 E E GUINEUETA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “B” 0-2 CEM LA GUINEUETA
16:00 EF OLESA 87 C “A” FEMENÍ JUVENIL “B” 2-1 MPAL DE LES PLANES (OLESA MONT)

 

Back To Top