Partits 7-8 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content

 

 DISSABTE 7 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “C” –  STOITCHKOV-RACING SARRIA “A”  3-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “K”  3-6  CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – SANT ANDREU UE “C”  1-5  CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “E” – ALZAMORA CF “A”  3-6  CEM GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “A” – FUND U E CORNELLA “D”  2-3  CEM GUINARDÓ
11:45 FEM INFANTIL “B” – EUROPA CE “B”  2-4  CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” – VALLDOREIX FC “A”  0-7  CEM GUINARDÓ
15:15 INFANTIL “G” – FUND ESPORT HOSPITALET AT “C”  6-3  CEM GUINARDÓ
17:15 FEM JUVENIL “C” – CIRERA UD “A”  0-6  CEM GUINARDÓ
19:30 CADET “D” – FUND P CE JUPITER “A”  1-6  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – Pª BARC ANGUERA “A”  0-10 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” –  STOITCHKOV-RACING SARRIÀ “A”  1-9 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “G” –  PREMIER BARCELONA “G”  0-6 PETIT MARTINENC
Escoleta  SANT QUINTI  –  CARTAGENA  5-3 CAMP CENTENARI
Escoleta  TELEGRAF  –  GENOVA  6-4 CAMP CENTENARI
 DISSABTE 7 DE MAIG (A FORA)
9:00 Pª BARC ANGUERA “E” – ALEVÍ “H”  10-0  INEF BARCELONA
9:00 STOITCHKOV-RACING SARRIA “A” – INFANTIL “B”  0-3  MPAL TEIXONERA
10:00 Pª BARC BARCINO CE “G” – ALEVÍ “I”  1-2 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:00 FONTSANTA-FATJO CD “C” – FEM ALEVÍ “A”  1-3  MPAL FONTSANTA-FATJÓ
10:15 EUROPA CE “B” – ALEVÍ “A”  6-5  MPAL L’ÀLIGA
11:25 Pª BARC ANGUERA “A” – BENJAMÍ “B”  1-0  ESCOLA INDUSTRIAL
11:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” – PREBENJAMÍ “A”  3-4  MPAL DE MONTIGALÀ
11:45 VILA OLÍMPICA CLUB ESP “G” – BENJAMÍ “F”  5-0  CEM CLOT DE LA MEL
12:00 BUFALA CF “A” – JUVENIL “B”  3-2  ZEM BUFALÀ
13:45 Pª BARC CINC COPES “B” – PREBENJAMÍ “D”  9-1  MPAL PARC CATALANA
14:00 BUFALÀ CF “C” – INFANTIL “E”  2-2  ZEM BUFALÀ
14:30 CIRERA UD “B” – FEM INFANTIL “A”  2-2  MPAL DE CIRERA
15:45 SANT GABRIEL CD “D” – INFANTIL “D”  3-4 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:00 PONTENC CLUB ESP “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”  1-2  MPAL DE PONT MAJOR
16:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – CADET “B”  5-1  MPAL LA TORRASSA
17:30 FUND FUTBOL BADALONA “E” – BENJAMÍ “E”  5-4 MPAL DE MONTIGALÀ
 DIUMENGE 8 DE MAIG
8:30 CADET “E” – HORTA UAT “C”  0-0  CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “H” – Pª BARC BARCINO CE “C”  0-10  CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “C” – E E GUINEUETA CF “A”  5-4  CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “A” – FUND ESPORTIVA GRAMA “A”  1-2  CEM GUINARDÓ
14:00 FEM JUVENIL “B” – L’HOSPITALET C E “A”  2-1  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – FUND ACADEMIA F L’HOSPITALET “C”  1-1  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – SANT GABRIEL CD “A”  5-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – SISTRELLS CF “A”  3-1  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – FUND ESPORTIVA GRAMA “G”  0-7 PETIT MARTINENC
12:00 FEM ALEVÍ “B” – ANOIA  CE “B”  11-1 PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 8 DE MAIG (A FORA)
9:15 DIAGONAL CLUB ESP “A” – ALEVÍ “D”  2-7  MPAL DE VALLVIDRERA
10:30 Pª BARC BARCINO CE “B” – INFANTIL “C”  1-2  MPAL MENORCA
12:15 CELTIC UE “A” – AMATEUR “B”  1-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:45 SANT GABRIEL CD “D” – CADET “A”  3-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
15:00 POMAR CD “C” – ALEVÍ “F”  1-8 MPAL DE POMAR
15:30 VALLDOREIX FC “B” – JUVENIL “C”  1-5  MPAL DE MIRA-SOL
16:30 FUND U E CORNELLA “H” – BENJAMÍ “D”  1-0 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
20:00 SINGUERLIN CF “A” – FEM JUVENIL “A”  0-1  CEM CAN ZAM (2)

 


Back To Top