Partits 5-6 de juny | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 5 DE JUNY
8:30 ALEVÍ “I”  –  ESCOLA PIA SARRIÀ SE “C” 4-2   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J”  –  LA SALLE BONANOVA CE “A” 0-10   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E”  –  MONTAÑESA CF “C” 2-9   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D”  –  TECNOFUTBOL CF “B” 7-2   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A”  –  SANT CUGAT FUTBOL CLUB  “E” 2-4   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “B”  –  CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “B” 3-7   CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ INFANTIL “A”  –  SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 4-6   CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ “A”  –  ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 11-1   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G”  –  ALZAMORA CF  “C” 1-1   CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B”  –  FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-0   CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUVENIL “A”  –  FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-2   CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C”  –  SANT ANDREU UE “C” 1-4   CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A”  –  ALZAMORA CF “A” 6-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 5 DE JUNY (A FORA)
9:00 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A”  –  PREBENJAMÍ “B” 1-2   CEM FORT-PIENC
9:00 IMPERIO  CF “B”  –  INFANTIL “E” 0-8   MPAL LES OLIVERES
9:00 RACING SARRIA CF “A”  –  ALEVÍ “C” 1-4   UB ESPORTS
10:30 RACING SARRIA CF “A”  –  INFANTIL “C” 0-2   UB ESPORTS
10:30 ZONA FRANCA FC “A”  –  INFANTIL “D” 0-10   CEM LA BASCULA F11
11:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A”  –  FEMENÍ CADET “A” 3-0   CEM JÚPITER
11:30 SANTA EULALIA CF “A”  –  BENJAMÍ “B” 4-2   MPAL SANTA EULÀLIA
11:45 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B”  –  ALEVÍ “G” 1-10   MPAL DE BADALONA SUD
12:00 TECNOFUTBOL CF “B”  –  ALEVÍ “E” 1-6   CLUB MEILAND
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B”  –  BENJAMÍ “F” 2-7   MPAL PROVENÇANA
12:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C”  –  CADET “B” 4-3  ESTADI MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
13:15 SANTA EULALIA CF “A”  –  FEMENÍ INFANTIL “B” 0-8   MPAL SANTA EULÀLIA
14:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B”  –  INFANTIL “F” 1-3   MPAL SANT GENÍS
16:00 MOLINOS UD “A”  –  FEMENÍ JUVENIL “B” 8-0   MPAL VISTA ALEGRE-ELS MOLINS
18:00 CAN BUXERES FC “A”  –  CADET “A” 0-2   MPAL CAN BUXERES
18:00 DON BOSCO CF “A”  –  JUVENIL “B” 2-0   ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 6 DE JUNY
8:30 CADET “E”  –  CATALONIA UB “C” 2-6   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “H”  –  SISTRELLS CF “A” 0-10   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A”  –  FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 7-0   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B”  –  APA POBLE SEC CE “A” 2-1   CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ INFANTIL “A”  –  IGUALADA  CF  “A” 0-1   CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D”  –  UNIO F BASE JABAC I TERRASSA  “C” 1-1   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A”  –  DAMM CF “C” 3-0   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR  FEMENÍ “B”  –  LA FLORIDA CF “A” Ajornat   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G”  –  GORNAL UD “A” 6-5 PETIT MARTINENC
11:30 ALEVÍ “F”  –  ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A” 3-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 6 DE JUNY (A FORA)
9:30 ESCOLA  PREMIER BARCELONA “E”  –  ALEVÍ “D” 4-4   MPAL TEIXONERA
10:00 MIRASOL-BACO UNIÓN CF “A”  –  FEMENÍ ALEVÍ “B” 3-3   MPAL DE MIRA-SOL
10:15 Pª BARC CINC COPES “B”  –  PREBENJAMÍ “D” 1-1   MPAL PARC CATALANA
12:20 ABRERA AE “A”  –  CADET “C” 0-1   MPAL D’ABRERA
13:00 TECNOFUTBOL CF “A”  –  BENJAMÍ “C” 6-2   CLUB MEILAND
18:00 BORGES BLANQUES CF “A”  –  AMATEUR “A” 2-1   MPAL DE BORGES BLANQUES
18:45 FUNDACIO P CE JUPITER “A”  –  AMATEUR FEMENÍ “A” 0-2   CEM JÚPITER

 


Back To Top