Partits 30 d'abril i 1 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
 DISSABTE 30 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “F” – FUNDACIÓ P CE JÚPITER “D”  5-4  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “A” – FUND FUTBOL BADALONA “B”  2-3  CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – FUND ESPORTHOSPITALET AT “A”  1-3  CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “I” – PREMIER BARCELONA “H”  3-1  CEM GUINARDÓ
12:00 FEM INFANTIL “A” – E E GUINEUETA CF “A”  3-2  CEM GUINARDÓ
12:00 FEM ALEVÍ “A” – VILADECANS UD “B”  11-1  CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “D” – VILASSAR MARUE “C”  4-1  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – CONGRÉS CLUB ESP “A”  0-8  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – AEM SE “B”  1-1  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “B” – ALZAMORA CF “B”  3-1  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – BARCELONETA CF “A”  4-0 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “E” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “B”  0-10 PETIT MARTINENC
11:45 ALEVÍ “H” – HORTA UAT “D”  1-11 PETIT MARTINENC
Escoleta  GENOVA  –  CARTAGENA  5-6 CAMP CENTENARI
Escoleta  TELEGRAF  –  SANT QUINTI  1-3 CAMP CENTENARI
 DISSABTE 30 D’ABRIL (A FORA)
 9:00 ESCOLA PIA SARRIA  “D”  –  ALEVÍ  “G”  4-3 ESCOLA PIA DE SARRIÀ
10:30 UNIFICACIÓN BELLVITGE UD “B” – BENJAMÍ “F”  3-1  MPAL LA FEIXA LLARGA
10:00 BESÓS BARÓN DE VIVER C F “A” – BENJAMÍ “H”  10-0  MPAL BARÓ DE VIVER
12:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – JUVENIL “A”  0-1  ZEM CAN RULL (1)
12:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “B” – BENJAMÍ “C”  0-6  MPAL LES OLIVERES
12:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – PREBENJAMÍ “C”  6-1  MPAL PERE GOL
14:00 GRASSOT UE “A” – CADET “E”  3-0  CLUB MEILAND
14:30 LLOREDA CF “A” – INFANTIL “G”  7-2  MPAL LLOREDA
15:00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “B” – FEM JUVENIL “C”  0-0  CEM DE LA ROCA DEL VALLÈS
16:00 ALZAMORA CF “A” – CADET “D”  7-0  CEM CAN DRAGO
16:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” – ALEVÍ “B”  2-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
17:00 VILADECANS UD “A” – FEM JUVENIL “B”  6-0  MPAL DE VILADECANS
DIUMENGE 1 DE MAIG
8:30 INFANTIL “E” – LLOREDA CF “B”  6-1  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – STOITCHKOV-RACING SARRIÀ “A”  2-4  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “E” – ESPANYOL RCD “C”  1-9  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A”  4-3  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “A” – CAN BUXERES FC “B”  2-0  CEM GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” – Pª BARC BARCINO CE “A”  3-0  CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “C” – HORTA UAT “A”  3-4  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – FUND ESPORTIVA GRAMA “B”  5-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B”  1-4 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 1 DE MAIG (A FORA)
9:00 LA SALLE BONANOVA CE “D” – ALEVÍ “J”  4-5  COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
9:30 VILADECANS UD “A” – FEM ALEVÍ “B”  9-0  MPAL DE VILADECANS
10:00 ESCOLA F GAVA C “A” – INFANTIL “A”  1-0  ZEM CAN TORELLÓ (Gavà)
10:30 PREMIER BARCELONA “E” – INFANTIL  “F”  3-2  MPAL VALL D’HEBRON
10:30 SANTBOIA FC “B” – FEM INFANTIL  “B”  2-3  MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
11:00 CIUDAD COOPERATIVA CF “A” – CADET “C”  1-3 MPAL DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA
13:00 TECNOFUTBOL CF “B” – ALEVÍ “E”  2-3  CLUB MEILAND
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – BENJAMÍ “A”  5-4  MPAL LA TORRASSA
16:20 CONGRÉS CLUB ESP “A” – ALEVÍ “C”  5-1  CEM CAN DRAGO
17:00 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A” – AMATEUR “A”  1-0  MPAL DEL CENTENARI
20:00 SANT ANDREU UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”  1-2  MPAL NARCÍS SALA


Back To Top