Partits 29-1 de març | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 29 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “G” SINGUERLIN CF “D” 9-1 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “G” L’HOSPITALET C E “E” 4-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “A” SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “B” MARIANAO POBLET UD “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “B” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “C” LLOREDA CF “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “H” ATLETIC LA PALMA A E “B” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “K” Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “D” 14-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” SINGUERLIN CF “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 5-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” FUNDACIO P CE JUPITER “B” 0-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” MONTAÑESA CF “A” susp CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” LLOREDA CF “A” 0-8 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” BON PASTOR A E “B” 3-2 PETIT MARTINENC
Escoleta GENOVA CARTAGENA 7-8 CAMP CENTENARI
Escoleta TELEGRAF SANT QUINTI 4-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 29 DE FEBRER (A FORA)
9:00 TECNOFUTBOL CF “C” BENJAMÍ “F” 1-7 CLUB MEILAND
9:00 UNIFICACION LLEFIACF “C” ALEVÍ “J” 5-0 MPAL LLEFIÀ
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” PREBENJAMÍ “A” 0-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:15 TURO PEIRA CCD “B” PREBENJAMÍ “E” 3-4 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
11:00 SISTRELLS CF “C” BENJAMÍ “I” 6-3 ZEM CAN CABANYES
11:30 SANTS UE “A” BENJAMÍ “B” 0-12 CEM LA BASCULA F11
11:30 SEAGULL BDN CE “B” FEMENÍ INFANTIL “B” 1-1 MPAL DE MONTIGALÀ
12:15 EUROPA CE “B” FEMENÍ JUVENIL “A” 2-3 MPAL L’ÀLIGA
12:30 HOSPITALENSE ATC “A” ALEVÍ “E” 0-7 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 APA POBLE SEC CE “A” PREBENJAMÍ “C” 3-1 MPAL LA SATÀLIA
15:00 SANTA EULALIA CF “B” ALEVÍ “I” 2-2 MPAL SANTA EULÀLIA
17:00 MOLINS DE REI CF “A” FEMENÍ JUVENIL “B” 3-0 MPAL JOSEP RAICH
DIUMENGE 1 DE MARÇ
8:30 BENJAMÍ “E” STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “D” EUROPA CE “B” 2-10 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “A” ESPANYOL RCD “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “G” SANT IGNASI CE “D” 0-8 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” Pª BARC SANT VICENÇ HORTS “A” susp CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “A” SANT GABRIEL CD “C” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” EUROPA CE “C” 0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” E E GUINEUETA CF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 1 DE MARÇ (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “A” ALEVÍ “C” 0-7 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” INFANTIL “E” 1-0 CEM LA BASCULA F11
9:00 FUNDACIO PE EUROPA “D” BENJAMÍ “D” 1-5 MPAL L’ÀLIGA
10:00 PUJADAS CD “A” INFANTIL “D” 1-1 CEM MARESME
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” FEMENÍ ALEVÍ “A” 4-1 CEM JÚPITER
10:05 LA SALUT PERE GOL AE “A” CADET “B” 2-3 MPAL PERE GOL
10:10 FUND U E CORNELLA “A” CADET “A” 3-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
10:15 MERCANTIL CE “B” ALEVÍ “A” 4-3 CLUB MERCANTIL
11:00 SISTRELLS CF “B” BENJAMÍ “H” 7-1 ZEM CAN CABANYES
12:00 APA POBLE SEC CE “A” JUVENIL “B” 3-1 MPAL LA SATÀLIA
12:10 CAN VIDALET CF “A” AMATEUR “A” 1-2 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
13:00 E E GUINEUETA CF “A” INFANTIL “B” 4-3 CEM LA GUINEUETA
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “E” ALEVÍ “F” 2-1 MPAL LLEFIÀ
16:00 FUNDACIO P CE JUPITER “F” CADET “E” 0-3 CEM JÚPITER

 

Back To Top