Partits 28-29 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 28 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “H”  –  L’HOSPITALET C E “H”  10-1   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “F”  –  PARC UD “A”  0-5   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B”  –  TERLENKA BARCELONISTA C F “A”  8-2   CEM GUINARDÓ
10:00 FEM INFANTIL “A”  –  PLA D’EN BOETCLUB ESP “A”  6-2   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I”  –  TURO PEIRA CCD “C”  6-1   CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “B”  –  SANT ANDREU UE “C”  2-3   CEM GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “B”  –  EUROPA CE “B”  1-3   CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “A”  –  PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”  4-0   CEM GUINARDÓ
17:00 CADET “B”  –  MONTAÑESA CF “A”  3-1   CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D”  –  ALZAMORA CF “B”  3-3 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “D”  –  VILA OLIMPICA CLUB ESP “C”  2-2 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 28 DE MAIG (A FORA)
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “D”  –  BENJAMÍ “C”  1-3   CEM CLOT DE LA MEL
11:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A”  –  CADET “D”  5-1 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
11:45 ESCOLA F GAVA C “G”  –  ALEVÍ “D”  0-6   ZEM CAN TORELLÓ (Gavà)
12:00 LA SALUT PERE GOL AE “B”  –  FEM INFANTIL “B”  0-8   MPAL PERE GOL
12:05 ATLETIC SANT JUST  F C  “A”  –  BENJAMÍ “A”  5-1 MPAL DE SANT JUST DESVERN
12:30 FUND ESPORT HOSPITALET AT “B”  –  ALEVÍ “J”  5-7   MPAL PROVENÇANA
12:30 L’HOSPITALET C E “D”  –  ALEVÍ “E”  9-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
13:15 GORNAL UD “A”  –  PREBENJAMÍ “C”  11-1   MPAL EL GORNAL
13:15 SARRIÀ CP “D”  –  ALEVÍ “G”  7-5   CEM CAN CARALLEU
13:15 Pª BARC CINC COPES “B”  –  ALEVÍ “C”  8-3   CEM FORT-PIENC
13:30 ESCOLA F GAVA C “D”  –  CADET “C”  5-0   ZEM CAN TORELLÓ (Gavà)
13:45 CATALÒNIA UB “D”  –  CADET “E”  2-1   CEM MUNDET (1)
 DIUMENGE 29 DE MAIG
8:30 INFANTIL “C”  –  EUROPA CE “C”  3-1   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “E”  –  L’HOSPITALET C E “E”  8-4   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F”  –  SARRIÀ CP “E”  1-6   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B”  –  SANT ADRIA CF “A”  susp   CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E”  –  ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C”  4-3   CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “D”  –  ESCOLA EBRAFA  “A”  1-5   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B”  –  ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A”  7-1   CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C”  –  MONTAÑESA CF “C”  4-2   CEM GUINARDÓ
 DIUMENGE 29 DE MAIG (A FORA)
9:00 ATLETIC PRAT DELTA CF “A”  –  FEM ALEVÍ “B”  8-0   CEM JULIO MÉNDEZ
10:00 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET  “B”  –  INFANTIL “F”  3-2   MPAL SANTA EULÀLIA
10:30 DAUMAR CLUB  “A”  –  INFANTIL “G”  5-2   MPAL DE VALLVIDRERA
14:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”  –  FEM ALEVÍ “A”  2-4   MPAL SANT GENÍS

 


Back To Top