Partits 28-29 de gener | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 28 DE GENER
08:00 INFANTIL “E” – VILA OLIMPICA C E “C”  0-1 MPAL GUINARDÓ
09:30 INFANTIL “C” – SISTRELLS CF “A”  4-4 MPAL GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “H” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B”  6-1 MPAL GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “J” – ESPORTIU JOVENTUT CAN PI “A”  4-5 MPAL GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”  2-2 MPAL GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “E” – VILA OLIMPICA C E “F”  4-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA C E “A”  0-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – FUND UNIO ESP CORNELLA “A”  0-1 MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ JUV / CADET “B” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A”  0-1 MPAL GUINARDÓ
16:30 VETERANS “A” – IGUALADA CF “A”  6-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – CAN VIDALET CF “A”  2-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – VILA OLIMPICA C E “A”  6-3 MPAL GUINARDÓ
DISSABTE 28 DE GENER (A FORA)
08:30 CATALONIA UB “A” – ALEVÍ “C”  5-1 ESCOLA INDUSTRIAL
09:00 APA POBLE SEC CE “B” – ALEVÍ “F”  2-4 MPAL LA SATALIA
10:00 BASE MARC BARTRA CF “A” – FEMENÍ CADET / INF “A”  2-2 MPAL PALAU RABASSO
10:00 CARMELO CD “A” – PREBENJAMÍ “B”  3-2 MPAL CARMELO
10:15 ALZAMORA CF “B” – ALEVÍ “I”  1-0 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:15 HORTA UAT “C” – ALEVÍ “B” 0-12 MPAL HORTA (Feliu i Codina)
10:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “F” – ALEVÍ “G”  1-5 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
11:00 E E GUINEUETA CF “A” – PREBENJAMÍ “A”  0-8 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
11:45 VILA OLIMPICA C E “A” – INFANTIL “A”  2-1 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:00 Pª BARC CINC COPES “A” – CADET “B”  4-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:40 MONTAÑESA CF “E” – BENJAMÍ “G”  2-4 MPAL NOU BARRIS
12:45 SANT JOAN DESPI UE “B” – ALEVÍ “E”  7-1 MPAL CASC ANTIC
13:30 Pª BARC ANGUERA “C” – PREBENJAMÍ “F”  1-3 ESCOLA INDUSTRIAL
13:30 PUBILLA CASAS CE “A” – INFANTIL “F”  5-2 MPAL PUBILLA CASAS
14:15 MONTAÑESA CF “F” – BENJAMÍ “H” susp MPAL NOU BARRIS
14:30 LA PLANADA UD “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B”  0-6 MPAL LA PLANADA CAN DEU
14:40 Pª BARC ANGUERA “F” – ALEVÍ “K” 11-1 ESCOLA INDUSTRIAL
15:15 LA SALLE BONANOVA CE “C” – JUVENIL “C”  3-4 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
15:45 SINGUERLIN CF “A” – INFANTIL “D”  4-4 MPAL CAN ZAM 2
DIUMENGE 29 DE GENER
08:30 ALEVÍ “A” – SABADELL FC CE “B”  6-0 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “D” – CASTELLAR UNIO ESPORTIVA “B” 21-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – PUBILLA CASAS CE “A”  2-5 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – APA POBLE SEC CE “A”  4-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – TONA UE “A”  0-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “B” – SANT ANDREU UE “C”  0-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A”  0-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – VILADECANS UD “A”  3-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – RACING SARRIA CF “B”  4-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – ALZAMORA CF “C”  2-0 PETIT MARTINENC
10:00 PREBENJAMÍ “D” – POMAR CD “B”  1-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 29 DE GENER (A FORA)
09:00 LA FLORIDA CF “A” – PREBENJAMÍ “C”  4-0 MPAL LA FLORIDA
09:00 LLERONA CE “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A”  5-2 INST PARROQUIALS LLERONA
12:15 SARRIA CP “A” – AMATEUR “B”  1-1 MPAL VALLE HEBRON
14:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – BENJAMÍ “C”  0-5 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS
20:00 SANT GABRIELCD “D” – CADET “C”  2-0 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO

 

Back To Top