Partits 26-27 de març | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 26 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “E” – ESCOLA STOITCHKOV-RACING SARRIA “B”  3-4  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – SANTS UE “C”  3-1  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” –  PREMIER BARCELONA “B”  3-0  CEM GUINARDÓ
10:00 FEM INFANTIL “A” – LLAVANERES CE “A”  7-6  CEM GUINARDÓ
11:45 INFANTIL “E” – CATALÒNIA UB “D”  0-2  CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – SANTS UE “A”  0-4  CEM GUINARDÓ
15:30 CADET “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A”  3-2  CEM GUINARDÓ
17:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – VERDU VALL DEL CORB “A”  7-0  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – JOSEP MARIA GENE ASSOC ESP “A”  3-2  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – SINGUERLIN CF “A”  2-2 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – SANT GABRIEL CD “A”  1-10 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – SISTRELLS CF “B”  2-1 PETIT MARTINENC
13:30 FEM ALEVÍ “B” – ESPORT BASE DEL PAPIOL “A”  5-3 PETIT MARTINENC
Escoleta  GENOVA  –  CARTAGENA  8-6 CAMP  CENTENARI
Escoleta  TELEGRAF  –  SANT QUINTÍ  0-2 CAMP  CENTENARI
DISSABTE 26 DE MARÇ (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “B” – BENJAMÍ “A”  6-4  MPAL NARCÍS SALA
9:30 VILADECANS UD “H” – ALEVÍ “I”  4-3  MPAL DE VILADECANS
10:15 LEVANTE LAS PLANAS FC “C” – FEM INFANTIL “B”  8-2 MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
10:30 ESCOLA F GAVA C “C” – ALEVÍ “B”  1-0  ZEM CAN TORELLÓ (Gavà)
11:00 MERCAT NOU MAGÒRIA SE CLUB “B” – ALEVÍ “J”  1-2  CE DE L’ENERGIA
11:00 SINGUERLÍN CF “D” – BENJAMÍ “F”  10-0  CEM CAN ZAM (2)
11:45 PREMIER BARCELONA “A” – CADET “D”  4-0  MPAL VALL D’HEBRON
12:00 TERLENKA BARCELONISTA C F “A” – FEM JUVENIL “B”  1-0  CEM ESTRUCH
12:00 CATALÒNIA UB “B” – INFANTIL “G”  1-4  CEM MUNDET (1)
12:30 PREMIER BARCELONA “A” – PREBENJAMÍ “A”  3-5  MPAL TEIXONERA
12:40 MONTAÑESA CF “A” – ALEVÍ “C”  6-4  MPAL NOU BARRIS
17:15 MASNOU AT “A” – FEM JUVENIL “C”  3-0  MPAL D’OCATA
18:00 IBERIA C AT “A” – AMATEUR “B”  5-0  MPAL IBERIA
18:00 HORTA UAT “A” – CADET “A”  1-2  MPAL HORTA
DIUMENGE 27 DE MARÇ
8:30 CADET “E” – BUFALÀ CF “C”  1-3  CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”  1-4  CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – CASTELLDEFELS UE “C”  2-2  CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “A” – CORNELLA UE SAD “B”  0-0  CEM GUINARDÓ
13:45 INFANTIL “C” – ATLETIC SANT JUST  F C “C”  0-2  CEM GUINARDÓ
15:30 INFANTIL “D” – SISTRELLS CF “A”  1-2  CEM GUINARDÓ
17:15 INFANTIL “F” – VILA OLÍMPICA CLUB ESP “D”  0-1  CEM GUINARDÓ
19:30 FEM JUVENIL “A” – EUROPA CE “B”  1-5  CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – LA SALUT PERE GOL AE “B”  4-6 PETIT MARTINENC
10:30 ALEVÍ “F” – SARRIÀ CP “E”  7-2 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “G” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B”  1-3 PETIT MARTINENC
13:30 BENJAMÍ “E” – FUND ESPORTIVA GRAMA “C”  3-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 27 DE MARÇ (A FORA)
9:15 DIAGONAL CLUB ESP “D” – ALEVÍ “G”  3-3  MPAL DE VALLVIDRERA
12:00 MOLLET UECF “A” – AMATEUR “A”  2-0  MPAL GERMANS GONZALVO
12:30 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA “B” – BENJAMÍ “C”  2-1 CEM LA BASCULA EMILIO FERNANDEZ F11
13:30 CAN BUXERES FC “A” – JUVENIL “B”  1-3  MPAL CAN BUXERES
16:00 SANTS UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”  4-0  CE DE L’ENERGIA
17:15 PRAT AE “A” – CADET “C”  1-0  CEM SAGNIER

 


Back To Top