Partits 25-26 de Gener | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 25 DE GENER
8:30 ALEVÍ “F” Pª BARC CINC COPES “F” 12-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ   INFANTIL “B” L’HOSPITALET C E “A” 6-0 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ   ALEVÍ “B” MARTORELL A E “A” 0-7 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “B” PREMIER BARCELONA “C” 13-1 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “G” SANTS UE “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “E” FUND ESPORTIVA GRAMA “D” 2-2 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” VILASSAR DALT CE “C” 3-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” FUND FUTBOL BADALONA “E” 7-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” SARRIA CP “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ   JUVENIL “A” E E GUINEUETA CF “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” RACING SARRIA CF “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” EUROPA CE “A” 3-2 PETIT   MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” POMAR CD “A” 1-3 PETIT   MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” LLOREDA CF “B” 0-6 PETIT   MARTINENC
DISSABTE 25 DE GENER (A FORA)
9:00 CATALONIA UB “I” ALEVÍ “I” 5-1 CEM MUNDET (1)
9:45 MONTAÑESA CF “A” ALEVÍ “D” 8-1 MPAL NOU BARRIS
11:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “A” FEMENÍ   INFANTIL “A” 6-1 MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
11:00 UNIFICACIÓN BELLVITGE UD “B” ALEVÍ “J” 7-4 MPAL LA FEIXA LLARGA
12:00 Pª BARC CINC COPES “A” ALEVÍ “B” 4-3 CEM FORT-PIENC
12:00 PARC UD “A” BENJAMÍ “C” 6-2 CEM FORT-PIENC
12:00 POMAR CD “B” BENJAMÍ “I” 3-2 MPAL POMAR
13:00 L’HOSPITALET C E “F” BENJAMÍ “H” 1-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
13:00 VILADECANS   UD “C” INFANTIL   “E” 0-1 MPAL VILADECANS
13:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” INFANTIL “C” 2-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
14:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” INFANTIL “F” 6-2 MPAL SANT GENÍS
16:30 L’HOSPITALET C E “A” INFANTIL “A” 0-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 26 DE GENER
9:00 ALEVÍ “A” VILASSAR DALT CE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “K” Pª BARC CINC COPES “E” 5-4 CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” Pª BARC ANGUERA “H” 12-0 CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “D” APA POBLE SEC CE “A” 8-1 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” APA POBLE SEC CE “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” IMPERIO   CF “C” 6-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” LLOREDA CF “A” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” SANTS UE “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR   FEMENÍ “A” SEAGULL   BDN CE “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 26 DE GENER (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “B” BENJAMÍ “A” 1-8 MPAL NARCÍS SALA
10:15 MONTAÑESA CF “E” BENJAMÍ “E” 0-21 MPAL NOU BARRIS
10:30 SABADELL FC CE “B” FEMENÍ   ALEVÍ “A” 1-2 MPAL OLÍMPIA
11:30 DON BOSCO CF “B” CADET “D” 0-11 CEM ARISTIDES MAILLOL
12:45 SANTA EULALIA CF “A” JUVENIL “A” 1-0 MPAL SANTA EULÀLIA
13:45 Pª BARC BARCINO CE “G” ALEVÍ “G” 4-0 MPAL MENORCA
14:30 L’HOSPITALET C E “B” FEMENÍ   INFANTIL “C” 4-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 PLANADEU FEMENI CF “A” FEMENÍ   JUVENIL “B” 3-1 MPAL CAN DEU
16:15 EUROPA CE “C” CADET “B” 1-0 MPAL NOU SARDENYA
16:30 TARREGA UE “A” AMATEUR “A” 1-2 MPAL JOAN CAPDEVILA MÉNDEZ
18:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” AMATEUR   FEMENÍ “B” 3-0 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET
19:00 JOSEP MARIA GENE ASSOC ESP “A” JUVENIL “C” 2-2 MPAL VALL D’HEBRON

 

Back To Top