Partits 24-25 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 24 D’ABRIL
8:30 INFANTIL “E” – SINGUERLIN CF “C”  9-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ALELLA CF “A”  6-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “E” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A”  2-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “H”  10-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – Pª BARC ANGUERA “C”  1-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
13:00 CADET “A” – ESPANYOL RCD “B”  0-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
15:00 JUVENIL “B” – APA POBLE SEC CE “A”  2-5  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
17:00 AMATEUR FEMENÍ  “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A”  2-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR  “B” – VALLVIDRERA SENGLARS CF “A”  4-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” – SEAGULL BDN CE “B”  8-3 PETIT MARTINENC
10:00 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA CF “C”  3-2 PETIT MARTINENC
11:15 PREBENJAMÍ “B” – Pª BARC ANGUERA “A”  1-4 PETIT MARTINENC
12:30 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC BARCINO CE “C”  2-7 PETIT MARTINENC
DISSABTE 24 D’ABRIL (A FORA)
8:30 ALZAMORA CF “C” – ALEVÍ “J”  11-1  CAMP DE FUTBOL CEM CAN DRAGO
8:30 SANTBOIA FC “A” – BENJAMÍ “B”  7-1  CAMP DE FUTBOL MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
8:45 Pª BARC CINC COPES “D” – BENJAMÍ “F”  0-10  CAMP DE FUTBOL MPAL PARC CATALANA
9:00 ESCOLA EBRAFA “A” – INFANTIL “G”  17-0  CAMP DE FUTBOL ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
10:30 SANTFELIUENC FC “A” – ALEVÍ “C”  2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL LES GRASES
10:30 ESCOLA EBRAFA “C” – ALEVÍ “I”  4-5  CAMP DE FUTBOL ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
10:50 E E GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ CADET “A”  0-2  CAMP DE FUTBOL CEM LA GUINEUETA
11:00 SANTBOIA FC “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” Ajornat  CAMP DE FUTBOL MPAL CASABLANCA
11:30 SEAGULL BDN CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A”  4-2  CAMP DE FUTBOL MPAL DE MONTIGALÀ
11:35 VILA OLIMPICA CLUB ESP “H” – BENJAMÍ “E”  5-2  CAMP DE FUTBOL CEM CLOT DE LA MEL
12:30 SINGUERLIN CF “D” – ALEVÍ “F”  0-10  CAMP DE FUTBOL CEM CAN ZAM (2)
15:30 APA POBLE SEC CE “B” – INFANTIL “D”  2-10  CAMP DE FUTBOL MPAL LA SATÀLIA
16:30 Pª BARC CINC COPES “A” – JUVENIL “C”  7-2  CAMP DE FUTBOL CEM FORT-PIENC
16:30 VILASSAR DALT CE “C” – INFANTIL “B”  2-2  CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
17:30 OAR VIC “A” – FEMENÍ JUVENIL “B”  1-0  ESTADI MPAL TORRAS I BAGES (2)
DIUMENGE 25 D’ABRIL
8:00 CADET “E” – SISTRELLS CF “B”  1-6  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – HORTA UAT “A”  2-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “A”  2-12  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “A” – TARREGA UE “A”  1-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ JUVENIL “A” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “B”  4-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “C”  5-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
18:30 CADET “B” – EUROPA CE “C”  1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “G” – BUFALA CF “B”  8-0 PETIT MARTINENC
14:30 ALEVÍ “H” – SANT MARTI-CONDAL FC “A”  2-10 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 25 D’ABRIL (A FORA)
9:00 SANTS UE “B” – INFANTIL “C”  1-1  CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
9:00 ESCOLA PREMIER BARCELONA “B” – ALEVÍ “B”  7-4  CAMP DE FUTBOL MPAL VALL D’HEBRON
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “C” – BENJAMÍ “H”  10-0  CAMP DE FUTBOL CEM JÚPITER
11:45 ESCOLA PREMIER BARCELONA “A” – INFANTIL “A”  3-1  CAMP DE FUTBOL MPAL VALL D’HEBRON
12:00 EUROPA CE “C” – JUVENIL “A”  1-2 CAMP DE FUTBOL MPAL NOU SARDENYA
12:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “A” – PREBENJAMÍ “A”  4-4  CAMP DE FUTBOL MPAL VELÒDROM D’HORTA
13:00 L’HOSPITALET C E “E” – BENJAMÍ “D”  3-6  CAMP DE FUTBOL MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
17:45 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “B” – CADET “D” Ajornat  CAMP DE FUTBOL ZEM CAN RULL (1)

 


Back To Top