Partits 23-24 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 23 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “C” – Pª BARC BARCINO CE “A”  3-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “B” – CAN BUXERES FC “A”  4-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – CONGRÉS CLUB ESP “A”  3-3  CEM GUINARDÓ
10:00 FEM INFANTIL “B” – SEAGULL BDN CE “C”  7-1  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM JUVENIL “B” – LEVANTE LAS PLANAS FC “D”  susp  CEM GUINARDÓ
13:15 FEM JUVENIL “C” – PREMIA CLUB ESP “A”  susp  CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “E” – HOSPITALENSE ATC “A”  susp  CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “G” – Pª BARC ANGUERA “C”  susp  CEM GUINARDÓ
18:30 INFANTIL “A” – SARRIA CP “A”  1-3  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “C” – ATLETIC PRAT DELTA CF “A”  1-1  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – SANT ADRIÀ 2020CE “A”  1-6 PETIT MARTINENC
10:30 ALEVÍ “J” – BON PASTOR A E “C”  1-3 PETIT MARTINENC
12:00 ALEVÍ “E” – SARRIA CP “C”  susp PETIT MARTINENC
13:30 FEM ALEVÍ “B” – MARIANAO POBLET UD “A”  susp PETIT MARTINENC
Escoleta  SANT QUINTI  –  GENOVA  8-6  CAMP CENTENARI
Escoleta  CARTAGENA  –  TELEGRAF  4-6  CAMP CENTENARI
DISSABTE 23 D’ABRIL (A FORA)
9:00 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA “A” – BENJAMÍ “B”  3-5  MPALCEM LA BASCULA
9:15 CAN BUXERES FC “A” – PREBENJAMÍ “B”  10-0  MPAL CAN BUXERES
9:30 BON PASTOR A E “A” – ALEVÍ “H”  11-3  CEM BON PASTOR
9:30 SISTRELLS CF “A” – FEM ALEVÍ “A”  0-10  ZEM CAN CABANYES
10:00 CONGRÉS CLUB ESP “D” – ALEVÍ “I”  1-0 MPAL TRINITAT VELLA
10:30 MERCANTIL CE “B” – ALEVÍ “A”  1-4 MPAL ARRAHONA-MERINAL-JOAN MURTRO
11:30 SARRIA CP “B” – INFANTIL “B”  2-0  CEM CAN CARALLEU
12:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – PREBENJAMÍ “D”  5-1  CEM JÚPITER
12:30 SANTS UE “B” – INFANTIL “C”  2-1  MPAL IBERIA
14:00 SINGUERLIN CF “A” – FEM INFANTIL “A”  susp  CEM CAN ZAM (2)
14:30 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “D” – JUVENIL “C”  1-8  MPAL SANTA EULÀLIA
14:45 FUND FUTBOL BADALONA “C” – INFANTIL “D”  4-0 MPAL DE MONTIGALÀ
16:00 MONTAÑESA CF “E” – INFANTIL “E”  0-10 MPAL NOU BARRIS
20:00 DON BOSCO CF “A” – JUVENIL “B”  2-2  ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 24 D’ABRI
8:30 INFANTIL “F” – SINGUERLÍN CF “C”  6-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SANTS UE “A”  2-0  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – SANTS UE “D”  4-0  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – BESCANO CD “A”  0-0  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “A” – EUROPA CE “C”  1-1  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – SANTS UE “B”  1-4  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – HORTA UAT “A”  2-0  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – PUJADAS CD “A”  2-1  CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “G” – BARCELONA DRAGONS C F “A”  10-0 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 24 D’ABRIL (A FORA)
10:00 SINGUERLIN CF “B” – BENJAMÍ “E”  7-0  CEM CAN ZAM (2)
11:30 PREMIER BARCELONA “D” – PREBENJAMÍ “E”  0-10  MPAL VALL D’HEBRON
11:30 EUROPA CE “D” – ALEVÍ “D”  6-0  MPAL L’ÀLIGA
12:00 BARCELONETA CF “A” – AMATEUR  “B”  2-2  MPAL PARC CATALANA
12:45 EUROPA CE “E” – ALEVÍ “F”  7-5  MPAL L’ÀLIGA
15:30 UNIFICACION LLEFIACF “B” – CADET “B”  3-1  MPAL LLEFIÀ
17:00 VERDU-VALL DEL CORB CF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”  0-6  MPAL DE VERDÚ
18:00 SANT ANDREU UE “A” – FEM JUVENIL “A”  0-3  MPAL NARCÍS SALA

 


Back To Top