Partits 22-23-24 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 22 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “C” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “A”    3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “E” – EUROPA CE “C”    0-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”    0-5  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “C”    1-1  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – BADIA DEL VALLES CD “A”   20-0  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “B”    7-0  CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “B”    0-4  CEM GUINARDÓ
15:00 JUVENIL “B” – Pª BARC BARCINO CE “A”    0-3  CEM GUINARDÓ
17:00 CADET “C” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”    5-2  CEM GUINARDÓ
19:00 INFANTIL “G” – IMPERIO CF “A”    0-9  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “H” – BUFALA CF “B”    2-2 PETIT MARTINENC
10:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”    2-2 PETIT MARTINENC
11:15 PREBENJAMÍ “C” – ALZAMORA CF “B”    2-1 PETIT MARTINENC
12:30 ALEVÍ “G” – DIAGONAL CLUB ESP “C”    2-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 22 DE MAIG (A FORA)
8:30 LEVANTE LAS PLANAS FC “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”    10-0  MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
9:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “A”    2-2  ESTADI MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “C” – ALEVÍ “A”    3-3  MPAL VALL D’HEBRON
10:30 APA POBLE SEC CE “A” – BENJAMÍ “D”    3-7  MPAL LA SATÀLIA
10:30 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” – INFANTIL “B”    2-2  MPAL DEL CENTENARI
10:30 PALLEJA CF “B” – FEMENÍ INFANTIL “B”    0-3  ZEM FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
10:30 SANT ANDREU UE “B” – PREBENJAMÍ “B”    0-7  MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:00 BARCELONETA CF “A” – ALEVÍ “I”    5-2  MPAL PARC CATALANA
11:00 SISTRELLS CF “B” – BENJAMÍ “G”    4-3  ZEM CAN CABANYES
13:00 LA ROMANICA CF “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B”    1-8  IEM LA ROMÀNICA
13:45 POBLE NOU AT “A” – INFANTIL “F”    2-3  CEM MARESME
17:00 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB “A” – CADET “D”    2-3  MPAL ROUREDA (Sabadell)
18:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – JUVENIL “C”    1-0  CEM JÚPITER
18:00 MASNOU CD “A – JUVENIL “A” Ajornat CAMP D’ESPORTS MPAL DEL MASNOU
18:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”    2-6  MPAL MENORCA
DIUMENGE 23 DE MAIG
8:15 CADET “E” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A”    1-4  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO PE EUROPA “C”    4-5  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”    4-0  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “B” – PASTRANA UD “A”    1-2  CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – BARCELONA FC “C”    0-7  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANTA EULALIA CF “A”    3-3  CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “A”  – ESPANYOL RCD “B”    2-0  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A”    4-1  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “H” – SANTS UE “C”    4-10 PETIT MARTINENC
11:00 BENJAMÍ “E” – SANT GABRIEL CD “G”    1-9 PETIT MARTINENC
12:30 ALEVÍ “F” – SANT ANDREU UE “K”    3-3 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 23 DE MAIG (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “J”    6-0  ESCOLA INDUSTRIAL
9:30 HORTA UAT “B” – INFANTIL “C”    0-2  MPAL HORTA
13:00 L’HOSPITALET C E “B” – ALEVÍ “B”    7-3  MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
17:00 MOLLERUSSA CFJ “A” – AMATEUR “A”    3-1  MPAL DE MOLLERUSSA
18:15 FUND U E CORNELLA “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” Ajornat  MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
DILLUNS 24 DE MAIG
10:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A”     5-1  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ  “D” – SANTS UE “B”     2-0  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F”     0-8  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “H” – SANTS UE “C”     1-11  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “B” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “D”     2-0  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “A” – SANT ANDREU UE “B”     0-5  CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” – SANTA EULALIA CF “C”     0-2  CEM GUINARDÓ
18:30 CADET “B” – SARRIA CP “A”     1-5  CEM GUINARDÓ
DILLUNS 24 DE MAIG (A FORA)
13:00 SARRIA CP “D” – INFANTIL “F”     10-1  CEM CAN CARALLEU
17:30 SANTBOIA FC “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”      6-2  MPAL CASABLANCA
17:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “E” – INFANTIL “D”      1-4  MPAL TEIXONERA

 


Back To Top