Partits 23-24 de novembre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 23 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “H” PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “B”   3-3 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “A” VILADECANS UD “A”   2-8 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “C” FUND U E CORNELLA “C”   0-7 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “A” SANT GABRIEL CD “B”   0-7 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “F” RACING VALLBONA CF “A”   6-4 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “K” ALZAMORA CF “B”   2-4 CEM GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “F” MONOPOL CD “A”   14-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “G” ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “C”   0-6 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” HOSPITALENSE ATC “A”   2-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “C” APA POBLE SEC CE “A”   5-0 CEM GUI  0-6NARDÓ
18:15 CADET “E” CATALONIA UB “C”   2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” HORTA UAT “B”   3-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “E” Pª BARC CINC COPES “D”   1-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” VILA OLIMPICA CLUB ESP “B”   0-18 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” TURO PEIRA CCD “A”   4-5 PETIT MARTINENC
Escola SANT QUINTÍ GENOVA   9-8 CAMP CENTENARI
Escola CARTAGENA TELEGRAF   4-2 CAMP CENTENARI
DISSABTE 23 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:45 ALZAMORA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “B”   1-1 CEM CAN DRAGO
9:00 CATALONIA UB “D” INFANTIL “F”   3-4 CEM MUNDET
9:00 SANT ANDREU UE “H” BENJAMÍ “H”   5-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
9:00 BUFALA CF “E” ALEVÍ “G”   3-7 ZEM BUFALÀ
9:45 MONTAÑESA CF “A” BENJAMÍ “B”   3-8 MPAL NOU BARRIS
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “C” ALEVÍ “J”   1-4 MPAL SANT GENÍS
10:00 VALLDOREIX FC “B” ALEVÍ “I”   3-4 MPAL DE VALLVIDRERA
10:30 ESCOLA F GAVA C “B” ALEVÍ “C”   4-1 ZEM CAN TORELLÓ
11:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “B” PREBENJAMÍ “C”   7-3 MPAL LES OLIVERES
11:00 SANTS UE “A” ALEVÍ “B”   2-3 CEM LA BASCULA F11
11:30 Pª BARC BARCINO CE “A” PREBENJAMÍ “A”   2-1 MPAL MENORCA
12:15 CATALONIA UB “C” INFANTIL “E”   1-3 CEM MUNDET (1)
13:30 SARRIA CP “B” ALEVÍ “D”   10-3 CEM CAN CARALLEU
16:00 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “B” FEMENÍ JIUVENIL “B”   2-1 CEM BESÒS-TRAJANA
17:45 VILASSAR MAR UE “A AMATEUR FEMENÍ “A”   1-5 MPAL DE VILASSAR DE MAR
18:30 CORNELLA UD SAD “B” INFANTIL “A”   2-2 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
DIUMENGE 24 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “E” Pª BARC CINC COPES “C”   3-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” MERCANTIL CE “C”   4-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D”   0-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” SPORTING GAVA 2013 F C “A”   0-1 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “A” MÓN FEMENÍ TERRASSA CF “D”   0-11 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “D” LLOREDA CFNÍ “A” “A”   2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” MONTAÑESA CF “A”   2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A”   3-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 24 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” BENJAMÍ “E”   2-7 CEM CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
10:00 ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” FEMENÍ ALEVÍ “A”   3-2 MPAL ANTONI SERRA I PUJOL
11:45 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” BENJAMÍ “I”   6-3 CEM LA BASCULA F11
12:15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” CADET “B”   2-0 ESTADI MPAL DE BADALONA
12:45 SANTBOIA FC “A” AMATEUR “A”   2-2 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “F” BENJAMÍ “D”   2-2 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:30 LA SALUT PERE GOL AE “A” AMATEUR FEMENÍ “B”   1-0 MPAL PERE GOL
14:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” INFANTIL “B”   1-1 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
16:00 SANTS UE “C” JUVENIL “C”   2-0 DE L’ENERGIA
16:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” CADET “D”   0-8 MPAL EL GORNAL

 

Back To Top