PARTITS 21-22 DE GENER | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 21 DE GENER
08:45 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” – SANT CUGAT ESPORT FC “A” 8-2 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “E” – SANTA EULALIA CF “B” 1-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “F” – BUFALA CF “C” 7-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “G” – Pª BARC ANGUERA “G” 9-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “I” – CATALONIA UB “E” 1-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – MONTAÑESA CF “D” 3-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “C” – SARRIA CP “B” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “G” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 3-4 MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ CAD /INF “A” – SUBURENSE CF “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 1-7 MPAL GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “A” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “C” 1-4 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – ALZAMORA CF “B” 6-1 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” 7-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 21 DE GENER (A FORA)
10:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “E” – BENJAMÍ “F” 1-6 MPAL BADALONA SUD
10:00 ESCOLA F GAVA C “D” – ALEVÍ “A” 2-10 MPAL CAN TORELLO
10:15 SANT GABRIELCD “D” – PREBENJAMÍ “E” 13-1 PAV POLIESP LA MINA
10:30 SANT ANDREU UE “D” – BENJAMÍ “B” 0-2 AISS MPAL
11:00 ESCOLA F GAVA C “A” – BENJAMÍ “A” 4-5 MPAL CAN TORELLO
11:00 MONTAÑESA CF “A” – INFANTIL “B” 5-0 MPAL NOU BARRIS
11:00 E E GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 1-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
11:15 Pª BARC BARCINO CE “D” – BENJAMÍ “E” 6-3 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
11:30 UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “C” 1-6 MPAL LLEFIA
13:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – PREBENJAMÍ “D” 1-4 MPAL LES OLIVERES
14:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – INFANTIL “C” 4-1 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
15:00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CF “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 1-2 NOU CAMP DE FUTBOL DE LA ROCA
15:00 ESPANYOL RCD “B” – CADET “A” 2-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
18:00 SANT CUGAT ESPORT FC “A” – AMATEUR “A” 2-2 ZONA ESPORTIVA MPAL JAUME TUBAU
19:30 SANTBOIA FC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 3-3 MPAL JOAN BAPTISTA MILA
DIUMENGE 22 GENER   (A FORA)
09:45 DON BOSCO CF “A” – INFANTIL “E” 1-3 ESCOLA INDUSTRIAL
09:45 BARCELONETA CF “A” – VETERANS “A” 0-5 MPAL BARCELONETA
10:15 Pª BARC CINC COPES “E” – ALEVÍ “H” 0-5 COMPLEX ESP FORT-PIENC
10:15 MERCANTIL CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 3-0 POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS
11:00 SANT ANDREU UE “F” – ALEVÍ “J” 4-3 AISS MPAL
11:15 CATALONIA UB “B” – BENJAMÍ “D” 3-1 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – CADET “D” 1-0 MPAL PERE GOL
10:00 FUNDACIO PE EUROPA “B” – ALEVÍ “D” 3-2 MPAL L’ALIGA
17:30 PARC UD “A” – JUVENIL “A” 1-1 COMPLEX ESP FORT-PIENC
18:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – JUVENIL “B” 0-4 IME ARISTIDES MAILLOL
DIUMENGE 22 DE GENER
08:30 ALEVÍ “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” 7-1 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “E” – MARIANAO POBLET UD “B” 15-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – CORNELLA UD “J” 6-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” – BUFALA CF “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SANT POL AT “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – SARRIA CP “D” 0-3 MPAL GUINARDÓ
15:30 INFANTIL “D” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “B” 6-0 MPAL GUINARDÓ
17:00 CADET “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
18:45 CADET “B” – Pª BARC ANGUERA “B” 6-0 MPAL GUINARDÓ

 


Back To Top