Partits 20-21 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 20 DE MAIG
09:00 BENJAMÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “D” 2-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 BENJAMÍ “F” – YOUNG TALENT BADALONA “E” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “F” 2-7 MPAL GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “H” – Pª BARC CINC COPES “E” 5-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 JUVENIL “A” – PARC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “E” – DON BOSCO CF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – STOICHKOV BARCELONA “A” 7-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV/CADET “A” – LA ROCA P BLANC BLAVA “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 INFANTIL “B” -MONTAÑESA “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – FUNDACIO ESPORTIVA GRAMA “C” 3-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” – SANT GABRIEL CD “D” 0-14 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – UNIFICACIÓN LLEFIA “B” 9-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 20 DE MAIG (A FORA)
08:30 CATALONIA “E” – ALEVÍ “I” 3-5 ESCOLA INDUSTRIAL
09:00 SANT CUGAT ESPORT “A”- FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 4-3 MPAL JAUME TUBAU
09:15 Pª BARC ANGUERA “B” – CADET “B” 1-8 INEF
10:30 UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “C” – INFANTIL “A” 1-2 MPAL CAN JOFRESA
11:15 SANT MARTI-CONDAL “B” – BENJAMÍ “G” 4.9 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS
11:20 SARRIA CP “D” – INFANTIL “F” 2-2 MPAL CAN CARALLEU
11:45 ALZAMORA CF “B” – PREBENJAMÍ “B” 0-4 COMPLEX ESP CAN DRAGO
12:30 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “B” – INFANTIL “D” 0-8 MPAL VALLE HEBRON
12:35 BUFALA CF “C” – ALEVÍ “F” 1-4 MPAL BUFALA
13:00 SARRIA CP “B” – ALEVÍ “C” 4-2 MPAL CAN CARALLEU
14:50 Pª BARC ANGUERA “G” – ALEVÍ “G” 0-8 ESCOLA INDUSTRIAL
15:15 FUNDACIÓ ESPORT HOSPITALET AT “A” – CADET “C” 1-6 MPAL PROVENÇANA
DIUMENGE 21 DE MAIG
08:30 ALEVÍ “D” – FUNDACIÓ P E EUROPA “B” 8-1 MPAL GUINARDO
08:30 BENJAMÍ “A”- ESCOLA F C BARCELONA 4-6 MPAL GUINARDO
10:00 BENJAMÍ “B” – SANT ANDREU U E “D” 4-0 MPAL GUINARDO
10:00 BENJAMÍ “D” – CATALÒNIA U B “D” 4-2 MPAL GUINARDO
12:00 AMATEUR “B” – CANYELLES “A” 6-0 MPAL GUINARDO
14:15 CADET “D” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 2-0 MPAL GUINARDO
16:15 INFANTIL “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 5-2 MPAL GUINARDO
18:00 CADET “A” – ESPANYOL RCD “B” 2-3 MPAL GUINARDO
20:00 JUVENIL “B” – Pª BARC COLLBLANC SANTS AE “B” 7-1 MPAL GUINARDO
DIUMENGE 21 DE MAIG (A FORA)
09:00 MONTAÑESA C F “D” – ALEVÍ “K” 3-1 MPAL NOU BARRIS
09:00 SANT GRABIEL CD “A”- PREBENJAMÍ “A” 4-0 MPAL JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
09:15 SANTA EULALIA CF “B” – ALEVÍ “E” 6-4 MPAL SANTA EULÀLIA
10:00 BUFALÀ CF “B”- BENJAMÍ “H” 2-2 MPAL BUFALÀ
10:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “B”- ALEVÍ “B” 1-4 IME ARISTIDES MAILLOL
12:00 MASNOU CD “A” – AMATEUR “A” 1-1 MPAL D’ESPORTS MASNOU
12:15 CORNELLA UD “J” – BENJAMÍ “C” 2-5 MPAL DE CORNELLA
19:15 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” – JUVENIL “C” 6-1 COMPLEX ESP FORT-PIENC

 

Back To Top