PARTITS 20-21 DE FEBRER | FC Martinenc
skip to Main Content
 DISSABTE 20 DE FEBRER
08:45 INFANTIL “F” – SANTS UE “C” 2-5 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – FUNDACION PRIVADA HERMES “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – ESCOLA F GAVA C “D” 9-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “E” – SANTA EULALIA CF “D” 4-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – VIC RIUPRIMER REFO FC “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – ARRABAL CALAF GRAMANET Fem “A” 1-5 MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “F” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 1-7 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 1-6 MPAL GUINARDÓ
16:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – MERCANTIL CE “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
18:05 CADET “C” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “B” 6-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SANTA EULALIA CF “C” 7-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 0-12 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SANT ANDREU UE “B” 2-16 PETIT MARTINENC-F7
  DISSABTE 20 DE FEBRER (A FORA)
09:00 FUNDACIO PE EUROPA “E” – BENJAMÍ “G” 4-2 MPAL L’ALIGA
09:00 APA POBLE SEC CE “A” – BENJAMÍ “D” 1-12 MPAL LA SATALIA
09:15 SANT MARTI-CONDAL FC “E” – ALEVÍ “E” 2-7 MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:00 BADALONA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-0 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 TURO PEIRA CCD “B” – INFANTIL “D” 9-0 MPAL TURO PEIRA
10:00 Pª BARC BARCINO CE “E” – ALEVÍ “G” 2-7 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
10:30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “A” – CADET “D” 1-1 COMP E CIUTAT MERIDIANA
10:30 ESCOLA EBRAFA “A” – PREBENJAMÍ “B”  1-13 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
11:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – BENJAMÍ “B” 3-4 IME ARISTIDES MAILLOL
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” – BENJAMÍ “F” 11-0 COMPLEX ESP CAN DRAGO
15:00 MOLLET UECF “B” – INFANTIL “A” 1-4 MPAL GERMANS GONZALVO
16:00 BUFALA CF “B” – JUVENIL “C” 0-2 MPAL BUFALA
18:30 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB “A” – CADET “B” 7-6 INST CAMP DE FUTBOL DE MAR
DIUMENGE 21 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “D” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” 16-5 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 2-4 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – ALMEDA CD “A” 12-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – ESPANYOL RCD “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – TONA UE “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – Pª BARC ANGUERA “C” 17-1 MPAL GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 21 DE FEBRER (A FORA)
08:15 CORNELLA UD “A” – VETERANS “A” 2-3 MPAL DE CORNELLA
10:00 PUBILLA CASAS CE “A” – ALEVÍ “J” 10-7 MPAL PUBILLA CASAS
10:15 Pª BARC BARCINO CE “B” – ALEVÍ “K” 4-1 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
12:00 SANT ANDREU UE “C” – PREBENJAMÍ “E” 4-0 MPAL NARCIS SALA
12:00 SANT POL AT “A” – AMATEUR “B” 2-0 MPAL SOT DE BAGUENY
13:00 FONTSANTA-FATJO CD “A” – CADET “A” 0-6 MPAL FONTSANTA – FATJO
13:45 Pª BARC SANT CELONI “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 6-0 MPAL D’ESPORTS DE SANT CELONI
14:30 SANT ANDREU UE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 2-1 MPAL NARCIS SALA
16:00 ALZAMORA CF “C” – INFANTIL “C” 1-2 COMPLEX ESP CAN DRAGO
16:00 FOGARS DE LA SELVA CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 FOGARS DE LA SELVA
16:00 HORTA UAT “A” – INFANTIL “B” 0-0 MPAL HORTA

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

Back To Top