Partits 02-03 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 02 D’ABRIL
08:45 INFANTIL “F” – PB COLLBLANC SANTS  “C” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – VILASSAR MAR “D” 3-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – PARC UD “B” 11-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “D” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 0-11 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “J” 2-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “D” 1-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “F” – IMPERIO “B” 4-3 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “A” – FUNDACIO JUPITER “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – HORTA UAT “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “E” – MONTAÑESA “D” 6-1 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 02 D’ABRIL (A FORA)
08:55 ATLETIC SANT JUST F C “A” – BENJAMÍ “A” 1-3 MPAL SANT JUST DESVERN
09:30 CABRERA   “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 0-7 MPAL CABRERA DE MAR
10:00 SANT IGNASI ESPORTIU “B” – INFANTIL “D” 1-1 COLLEGI SANT IGNASI
10:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” – PREBENJAMÍ “B” 4-4 MPAL BADALONA SUD
10:00 RACING SARRIA “A” – INFANTIL “B” 3-3 PISTES UNIVERSITARIES UB
11:30 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – CADET “A”   Ajornat a dilluns 4/4/2016  a  20,15  h A  MPAL MONTGAT
11:30 POMAR “A” – CADET “D” 1-2 POMAR CD
12:00 BADALONA “E” – ALEVÍ “B” 2-4 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
12:15 HOSPITALENSE ATC “B” – BENJAMÍ “G” 3-0 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:30 UNIFICACIO BADALONA SUD AE “A” – ALEVÍ “F” 1-0 MPAL BADALONA SUD
13:15 GIMNASTIC MANRESA C “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 1-4 GIMNASTIC PARC
13:15 TURO PEIRA CCD “A” – INFANTIL “C” 0-11 MPAL TURO PEIRA
14:00 CAN BUXERES “C” – CADET “B” 0-7 MPAL CAN BUXERES
17:00 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” 5-4 MPAL NOU VILADECANS
17:30 CORNELLA UD “J” – BENJAMÍ “C” 4-3 MPAL DE CORNELLA
18:00 SEAGULL “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-3 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
DIUMENGE 03 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “I” – CATALONIA UB “I” 1-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SISTRELLS “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “D” 4-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MANRESA “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – YOUNG TALENT CF “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – BARCELONETA “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – TURO PEIRA CCD “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 03 D’ABRIL (A FORA)
09:00 EF PREMIER BARCELONA “C” – ALEVÍ “J” 4-3 MPAL NOU TAXONERA
09:00 SANT GABRIEL “C” – PREBENJAMÍ “C” 9-0 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:00 PUBILLA CASAS “C” – ALEVÍ “E” 2-6 MPAL PUBILLA CASAS
12:00 EUROPA “D” – JUVENIL “A” 3-2 MPAL L’ALIGA
12:00 CANYELLES “A” – AMATEUR “B” 2-0 MPAL CANYELLES
12:00 MOLLET “C” – ALEVÍ “A” 2-6 MPAL GERMANS GONZALVO CAMP Nº 2
13:30 SANT ANDREU   “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-1 AISS MPAL
14:00 FEMENI MANU LANZAROTE – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-1 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA

 


Back To Top