Partits 19-20 de Novembre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 19 DE NOVEMBRE
08:30 INFANTIL “D” –   MONTAÑESA, C.F. “D” 10-0 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” –   ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 3-4 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F” 5-3 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – LA SALLE BONANOVA, C.E. “A” 6-2 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “G” –   FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT “A” 1-5 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “D” –   CORNELLA, U.D. “I” 4-1 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” –   HORTA, U.AT. “B” 3-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “F” –   PUBILLA CASAS, C.E. “B” 6-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “I” –   BADALONA, C.F. “F” 5-1 MPAL. GUINARDÓ
16:15 CADET “B” – SANTA EULALIA, C.F. “B” 3-2 MPAL. GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” –   GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” 4-1 MPAL. GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “F” –   BUFALA, C.F. “C” 0-3 PETIT MARTINENC
12:30 PREBENJAMÍ “D”  –   SANTS, U.E. “B” 8-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 19 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:15 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 7-4 MPAL. LA ROCA DEL VALLES
10:45 ALZAMORA, C.F. “A” –   PREBENJAMÍ “A” 2-5 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
11:30 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST “A” – INFANTIL “E” 1-0 INST. MPALS. SANT ADRIA BESOS
12:00 EUROPA, C.E. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “B” 11-0 MPAL. L’ALIGA
12:30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “A” –   CADET “C” 2-5 COL.LEGI ESCOLAPIS DE SARRIA
12:30 SISTRELLS C.F. “B” –   PREBENJAMÍ “B” 2-2 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
12:45 Pª BARC. ANGUERA “B” –   JUVENIL “B” 3-2 I.N.E.F.
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” –   PREBENJAMÍ “C” 2-3 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
13:15 IGUALADA, C.F. “A” –   BENJAMÍ “A” 0-1 ESTADI LES COMES IGUALADA
14:00 STOITCHKOV   BARCELONA C.F. “A”   – VETERANS “A” 1-1 MPAL. RACING VALLBONA
14:30 FUNDACIO P. CE. JUPITER “B” –   INFANTIL “C” 6-1 MPAL. JUPITER
15:15 CATALONIA, U.B. “G” –   ALEVÍ “J” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
15:30 UNIFICACION LLEFIA,CF. “G” –   BENJAMÍ “F” 0-9 MPAL. LLEFIA
16:00 MASNOU AT. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-8 MPAL. OCATA
17:00 VALLS AT., C.F. “A” –   FEMENÍ CAD/ INF “A” 3-0 EL FORNAS   ( VALLS )
20:00 CATALONIA, U.B. “B” –   JUVENIL “A” 1-5  ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 20 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “A” –   VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 6-5 MPAL. GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “D” –   YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. “B” 9-5 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” –   PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE “B” 11-0 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” –   SISTRELLS C.F. “D” 2-6 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” –   ANDORRA, F.C. “A” 2-1 MPAL. GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” –   SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “C” 3-5 MPAL. GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “D” –   VETERANS CATALUNYA,AF. “A” 3-0 MPAL. GUINARDÓ
17:15 CADET “D” –   POBLE NOU AT. “A” 2-3 MPAL. GUINARDÓ
19:00 AMATEUR FEMENÍ “A” –   FEMFUTBOL VILANOVA C E “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
09:00 ASIA   –   AFRICA      (Escola) 12-12 CAMP CENTENARI
10:00 AMERICA   –   EUROPA  (Escola) 10-4 CAMP CENTENARI
DIUMENGE 20 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 TURO PEIRA, C.C.D. “A” –   BENJAMÍ “H” 12-4 MPAL. TURO PEIRA
10:00 UNIFICACION LLEFIA,CF. “D” –   BENJAMÍ “E” 3-1 MPAL. LLEFIA
10:00 SINGUERLIN, C.F. “B” –   ALEVÍ “K” 3-2 MPAL. CAN ZAM 2
10:15 ESCOLA FUT MATARO C.E. “B” –   CADET “A” 2-3 MPAL. D’ESPORTS DE MATARO
12:00 LLOREDA, C.F. “A” –   AMATEUR “B” 2-1 MPAL. LLOREDA
13:30 CORNELLA, U.D. “F” –   ALEVÍ “E” 2-4 MPAL. DE CORNELLA
14:00 HORTA, U.AT. “B” –   INFANTIL “B” 1-4 MPAL. HORTA (Feliu i Codina)
15:00 FEMENI MANU LANZAROTE C F “A” –   FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 2-0 MPAL. CA N’ANGLADA
18:15 SANT ANDREU, U.E. “A” –   INFANTIL “A” 1-1 MPAL. NARCIS SALA

 


Back To Top