Partits 19-20 de març | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 19 DE MARÇ
8:15 ALEVÍ “C” – LA SALLE BONANOVA, CE “A”  1-1  CEM GUINARDÓ
8:15 ALEVÍ “I” – SANT ADRIÀ 2020, CE “A”  0-6  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “A” – BARCELONA, FC “D”  1-6  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “C” – L’HOSPITALET, C E “F”  4-5  CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “B” – EUROPA, CE “C”  3-3  CEM GUINARDÓ
11:00 FEM INFANTIL “B” – VILADECANS UD “B”  4-1  CEM GUINARDÓ
12:30 FEM JUVENIL “C” – VILASSAR MAR,UE “B”  1-3  CEM GUINARDÓ
14:15 FEM JUVENIL “B” – SANTS, UE “C”  1-5  CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “C” – PREMIER BARCELONA “C”  0-1  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – APA POBLE SEC, CE “A”  1-0  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “B” – LA SALLE BONANOVA, CE “A”  1-1  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “A”  9-2 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA, CF “B”  1-3 PETIT MARTINENC
12:00 ALEVÍ “J” – E E GUINEUETA CF “A”  1-3 PETIT MARTINENC
13:30 ALEVÍ “G” – IMPERIO , CF “B”  1-4 PETIT MARTINENC
Escoleta SANT QUINTI  –  GENOVA  8-6 CAMP CENTENARI
Escoleta TELEGRAF  –  CARTAGENA  5-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 19 DE MARÇ (A FORA)
9:00 POBLE NOU ,AT “B” – PREBENJAMÍ “E” 0-10  CEM BOGATELL
10:00 Pª BARC CINC COPES “C” – BENJAMÍ “E”  7-2  MPAL PARC CATALANA
10:15 PREMIER BARCELONA “B” – CADET “E”  1-2  MPAL VALL D’HEBRON
10:30 APA POBLE SEC, CE “A” – ALEVÍ “D”  6-7  MPAL LA SATÀLIA
11:00 VIARÓ, CE “A” – CADET “D”  5-4  COL·LEGI VIARÓ
11:15 BON PASTOR A E “A” – BENJAMÍ “G”  8-0  CEM BON PASTOR
13:30 ESPANYOL, RCD “B” – BENJAMÍ “B” 11-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
13:30 FUND FUTBOL BADALONA “H” – ALEVÍ “H”  4-2  MPAL DE MONTIGALÀ
13:45 Pª BARC ANGUERA “F” – INFANTIL “E”  2-6  INEF BARCELONA
15:00 E E GUINEUETA CF “A” – INFANTIL “F”  2-0  CEM LA GUINEUETA
15:00 ESPANYOL, RCD “B” – INFANTIL “A”  2-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
17:00 LES FRANQUESES, CF “A” – AMATEUR “A”  4-0  MPAL DE CORRÓ D’AVALL
17:00 DAMM, CF “C” – ALEVÍ “A” 10-3  MPAL TEIXONERA
18:00 APA POBLE SEC, CE “A” – JUVENIL “A”  2-2  MPAL LA SATÀLIA
19:30 SEAGULL BDN, CE “B” – FEM JUVENIL “A”  3-0  MPAL DE MONTIGALÀ
DIUMENGE 20 DE MARÇ
8:15 INFANTIL “G” – CARMELO, CD “A”  0-1  CEM GUINARDÓ
9:45 INFANTIL “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “B”  3-1  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CERRO CLUB DEPORTIVO “A”  0-0  CEM GUINARDÓ
14:15 JUVENIL “B” – APA POBLE SEC, CE “B”  3-1  CEM GUINARDÓ
16:15 CADET “C” – L’HOSPITALET, C E “C”  0-2  CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “B” – LA SALLE BONANOVA, CE “A”  2-4  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – PARC, UD “A”  1-1  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – LA FLORIDA CF “A”  2-12 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “F” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “E”  2-4 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 20 DE MARÇ (A FORA)
9:00 SANTBOIA, FC “C” – BENJAMÍ “D”  2-1  MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
10:15 FUNDACIO PE EUROPA “A” – ALEVÍ “E”  7-3  MPAL L’ÀLIGA
11:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” – ALEVÍ “F”  0-10 CEM LA BASCULA EMILIO FERNANDEZ F11
11:00 MASNOU AT “A” – FEM INFANTIL “A”  6-4  MPAL D’OCATA
13:15 PREMIER BARCELONA “B” – PREBENJAMÍ “C”  5-0  MPAL VALL D’HEBRON
14:00 VETERANS CATALUNYA,AF “B” – JUVENIL “C”  0-14  CEM ARISTIDES MAILLOL
18:40 FUNDACIO U E CORNELLA “B” – FEM ALEVÍ “B”  10-0  MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

 


Back To Top