DISSABTE 18 DE FEBRER | |||
---|---|---|---|
08:45 | INFANTIL “D” – CATALONIA UB “E” | 2-0 | MPAL GUINARDÓ |
10:15 | INFANTIL “C” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” | 0-2 | MPAL GUINARDÓ |
11:45 | ALEVÍ “H” – LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU “A” | 1-3 | MPAL GUINARDÓ |
11:45 | ALEVÍ “J” – SANT MARTI-CONDAL FC “F” | 14-4 | MPAL GUINARDÓ |
13:15 | BENJAMÍ “D” – SISTRELLS CF “B” | 1-0 | MPAL GUINARDÓ |
13:15 | BENJAMÍ “F” – TURO PEIRA C “B” | 4-2 | MPAL GUINARDÓ |
14:45 | BENJAMÍ “E” – MONTAÑESA CF “C” | 3-7 | MPAL GUINARDÓ |
14:45 | ALEVÍ “G” – UNIFICACION LLEFIACF “D” | 6-4 | MPAL GUINARDÓ |
16:15 | CADET “D” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” | 0-4 | MPAL GUINARDÓ |
18:00 | JUVENIL “B” – SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A” | 7-0 | MPAL GUINARDÓ |
09:00 | PREBENJAMÍ “C” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” | 3-2 | PETIT MARTINENC |
10:15 | PREBENJAMÍ “E” – UNIFICACION LLEFIACF “C” | 1-3 | PETIT MARTINENC |
DISSABTE 18 DE FEBRER (A FORA) | |||
08:30 | CATALONIA UB “C” – ALEVÍ “E” | 7-0 | ESCOLA INDUSTRIAL |
09:00 | CATALONIA UB “G” – INFANTIL “F” | 0-8 | LLARS MUNDET CAMP NUM 1 |
09:45 | MONTAÑESA CF “A” – BENJAMÍ “C” | 4-4 | MPAL NOU BARRIS |
10:00 | FUNDACIO PE EUROPA “E” – BENJAMÍ “G” | 7-0 | MPAL L’ALIGA |
10:00 | YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – PREBENJAMÍ “B” | 2-1 | MPAL BADALONA SUD |
10:30 | UNIFICACION LLEFIACF “A” – ALEVÍ “B” | 1-2 | MPAL LLEFIA |
10:30 | SANTA EULALIA CF “A” – ALEVÍ “C” | 3-9 | MPAL SANTA EULÀLIA |
10:30 | SANT ANDREU UE “E” – PREBENJAMÍ “F” | 5-0 | AISS MPAL |
11:00 | Pª BARC CINC COPES “D” – ALEVÍ “K” | 1-2 | MPAL BARCELONETA |
11:30 | ANOIA CE “A” – FEMENÍ CAD / INF “A” | 1-4 | MPAL VILANOVA CAMI (CAN TITO) |
11:30 | TURO PEIRA C “B” – ALEVÍ “F” | 4-1 | MPAL TURO PEIRA |
12:30 | UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “A” – BENJAMÍ “A” | 5-0 | MPAL CAN JOFRESA |
12:30 | HOSPITALENSE ATC “A” – BENJAMÍ “H” | 5-0 | MPAL L’HOSPITALET CENTRE |
13:00 | SABADELL FC CE “B” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” | 7-1 | POLIESPORTIU OLIMPYA |
15:30 | PRAT AE “A” – INFANTIL “A” | 1-3 | MPAL SAGNIER |
14:45 | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – PREBENJAMÍ “A” | 5-0 | MPAL LES OLIVERES |
16:00 | L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – CADET “A” | 1-0 | ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT |
16:00 | SISTRELLS CF “B” – CADET “C” | 1-5 | ZONA ESP CAN CABANYES |
16:00 | BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – INFANTIL “E” | 1-0 | BON PASTOR NOU |
18:30 | FUNDACION PRIVADA HERMES “A” – AMATEUR “A” | 0-2 | MPAL MONTGAT |
19:00 | ARRABAL-CALAF GRAMANET “A” – VETERANS “A” | 0-2 | MPAL CAN ZAM 1 |
DIUMENGE 19 DE FEBRER | |||
08:30 | INFANTIL “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” | 6-1 | MPAL GUINARDÓ |
10:00 | ALEVÍ “A” – SISTRELLS CF “A” | 7-3 | MPAL GUINARDÓ |
10:00 | ALEVÍ “D” – VILASSAR MARUE “D” | 7-4 | MPAL GUINARDÓ |
12:00 | AMATEUR “B” – ESPORTIU JOVENTUT CAN PI “A” | 3-3 | MPAL GUINARDÓ |
14:15 | BENJAMÍ “B” – ALZAMORA CF “A” | 4-2 | MPAL GUINARDÓ |
16:00 | CADET “B” – DON BOSCO CF “A” | 2-0 | MPAL GUINARDÓ |
18:00 | FEMENÍ JUV / CADET “A” – CABRERA UE “A” | 1-3 | MPAL GUINARDÓ |
20:00 | JUVENIL “C” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” | 2-1 | MPAL GUINARDÓ |
10:00 | PREBENJAMÍ “D” – SANT ANDREU UE “C” | 8-0 | PETIT MARTINENC |
DIUMENGE 19 DE FEBRER (A FORA) | |||
10:00 | VILADECANS UD “B” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” | 4-2 | MPAL NOU VILADECANS |
10:30 | DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – ALEVÍ “I” | 5-8 | HIGHLANDS SCHOOL BARCELONA |
13:15 | FUND UNIO ESP CORNELLA “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” | 3-1 | MPAL DE CORNELLA |
20:00 | SANT GABRIEL “A” – JUVENIL “A” | 0-1 | MPAL JOSE LUIS RUIZ CASADO |