Partits 18-19 de Gener | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 18 DE GENER
8:45 ALEVÍ “G” SISTRELLS CF “C” 10-2    CEM GUINARDÓ
8:45 ALEVÍ “J” ALZAMORA CF “G” 6-0    CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 3-0    CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “C” VILA OLIMPICA CLUB ESP “C” 2-8    CEM GUINARDÓ
11:30 INFANTIL “E” CANYELLESCE “B” 7-0    CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “F” BARCELONA DRAGONS C F “A” 2-4    CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” LA FLORIDA CF “A” 5-0    CEM GUINARDÓ
16:15 AMATEUR FEMENÍ “B” CABRERA UE “A” 2-4    CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “B” SANT ANDREU UE “C” 0-5    CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” SANTA EUGÈNIA C F “A” 5-0    CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” ESCOLA EBRAFA “A” 2-11 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” SANTA EULALIA CF “A” 0-13 PETIT MARTINENC
Escoleta CARTAGENA GENOVA 4-2 CAMP CENTENARI
Escoleta SANT QUINTI TELEGRAF 3-5 CAMP CENTENARI
 DISSABTE 18 DE GENER (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “E” INFANTIL “G” 8-0    ESCOLA INDUSTRIAL
8:45 ALZAMORA CF “C” ALEVÍ “F” 1-1    CEM CAN DRAGO
9:00 Pª BARC BARCINO CE “H” ALEVÍ “H” 2-1    MPAL MENORCA
9:00 SANTS UE “B” PREBENJAMÍ “D” 3-1    CEM LA BASCULA F7
10:00 POMAR CD “B” INFANTIL “D” 0-1    MPAL POMAR
10:15 SANTS UE “A” PREBENJAMÍ “B” 1-2    CEM LA BASCULA F7
10:15 TURO PEIRA CCD “B” BENJAMÍ “G” 0-12 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
10:30 RIBES CD “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 7-0    ZEM BOSC DE PLAÇA
10:30 ARGENTONA CF “A” ALEVÍ “A” 0-6    ZEM RAÜL PALOMA
10:30 Pª BARC ANGUERA “A” INFANTIL “C” 0-2    INEF BARCELONA
11:15 Pª BARC BARCINO CE “C” PREBENJAMÍ “E” 7-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
11:15 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “A” FEMENÍ INFANTIL “B” 7-2    CEM BESÒS-TRAJANA
11:30 FUND FUTBOL BADALONA “D” ALEVÍ “E” 3-2    MPAL DE MONTIGALÀ
12:00 PARC UD “A” ALEVÍ “K” 6-2    CEM FORT-PIENC
12:30 BON PASTOR A E “C” BENJAMÍ “F” 1-0    CEM BON PASTOR
17:00 SANT IGNASI CE “A” JUVENIL “A” 2-2    COL·LEGI SANT IGNASI
17:00 SANT ANDREU UE “B” CADET “A” 1-1    MPAL NARCÍS SALA
 DIUMENGE 19 DE GENER
8:30 ALEVÍ “I” FUND ESP GRAMA “E” 12-2    CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “E” SANTA EULALIA CF “D” 9-1    CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “B” SANT ANDREU UE “C” 3-1    CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “D” ESCOLA EBRAFA “A” 4-2    CEM GUINARDÓ
11:00 FEMENÍ INFANTIL “A” IGUALADA CF “A” 2-2    CEM GUINARDÓ
11:00 FEMENÍ ALEVÍ “A” LLERONA CE “C” 7-3    CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” BESOS BARON DE VIVER C F “A” 1-1    CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “B” BUFALA CF “A” 1-0    CEM GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” PREMIER BARCELONA “A” 2-0    CEM GUINARDÓ
18:30 INFANTIL “A” FUND FUTBOL BADALONA “A” 2-0    CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” SANTA EULALIA CF “A” 4-1    CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “I” UNIF CIUTAT MERIDIANACE “A” 4-3    PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 19 DE GENER (A FORA)
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” PREBENJAMÍ “A” 3-2    CEM JÚPITER
10:30 DIAGONAL CLUB ESP “A” BENJAMÍ “D” 6-3 SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
11:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” ALEVÍ “C” 0-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
12:00 SANT ILDEFONS UE “A” AMATEUR “A” 0-4    MPAL SANT ILDEFONS
12:30 MONTAÑESA CF “B” CADET “C” 4-1    MPAL NOU BARRIS
13:00 FUND U E CORNELLA “D” BENJAMÍ “B” 2-9  MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” JUVENIL “B” 6-1    MPAL L’ÀLIGA
16:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” CADET “E” 0-3    CEM LA BASCULA F11
18:40 ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” FEMENÍ JUVENIL “A” 6-1 MPAL ANTONI SERRA I PUJOL

 

Back To Top