PARTITS 17-18 DE DESEMBRE | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 17 DE DESEMBRE
09:00 BENJAMÍ “E” – ALZAMORA “C” 6-5 MPAL GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ /INF “A” – ESPANYOL R “B” 1-13 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – SISTRELLS “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET /INF “A” – CAMBRILS UNIÓ “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “H” – TRINIDAD “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “E” – PRAT AE “B” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “J” – UNIFICACION LLEFIACF “C” 2-6 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “E” – SINGUERLIN “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “C” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ CAD / JUV “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET “A” susp MPAL GUINARDÓ
20:00 CADET “D” – SANTS UE “C” susp MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “C” (Amistòs) 12-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – HORTA UAT “B” 3-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SINGUERLIN “B” 5-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 17 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “F” – INFANTIL “D” 0-10 MPAL NARCIS SALA
09:00 SANT ANDREU UE “G” – ALEVÍ “G” 3-0 MPAL AISS
09:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” – ALEVÍ “C” 3-2 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “F” – ALEVÍ “K” 3-0 MPAL LLEFIA
10:00 ULLASTRELL “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 0-15 MPAL ULLASTRELL
10:30 LA SALLE BONANOVA “E” – ALEVÍ “H” 1-11 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “C” – BENJAMÍ “G” 1-2 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
12:00 TURO PEIRA C “C” – ALEVÍ “I” 0-8 MPAL TURO PEIRA
13:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET “A” – ALEVÍ “B” 2-5 MPAL CAN ZAM-1
13:45 SANT GABRIEL “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 6-1 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
15:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – PREBENJAMÍ “B” 3-1 MPAL LES OLIVERES
15:15 SANT ILDEFONS UE “A” – INFANTIL “A” 5-0 MPAL SANT ILDEFONS
15:45 SANTS UE “A” – VETERANS “A” 0-2 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
16:00 LLORET “A” – AMATEUR “A” 1-1 MPAL LLORET MAR
16:00 VALLDOREIX FC “B” – CADET “C” 1-6 MPAL VALLVIDRERA
18:30 BASE OLERDOLA “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 2-4 ELS PINS – MOJA
DIUMENGE 18 DE DESEMBRE
08:30 BENJAMÍ “D” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 2-3 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “F” – SANT GABRIEL “E” 3-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 INFANTIL “B” – TECNOFUTBOL “B” 2-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – ESCOLA FUTBOL MATARO “A” 2-4 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “A” – DAMM “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 4-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SANT ILDEFONS UE “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – SANTA EULALIA “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – CORNELLA FC “D”  (AMISTÒS) 5-3 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 18 DE DESEMBRE (A FORA)
09:30 SANTBOIA FC “A” – BENJAMÍ “A” 3-0 MPAL JOAN BAPTISTA MILA
10:00 RACING SARRIA “A” – BENJAMÍ “C” 1-6 PISTES UNIVERSITARIES UB
11:30 ESC DE FUT PREMIER BARCELONA “D” – ALEVÍ “F” 6-2 MPAL NOU TAXONERA
12:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 2-1 MPAL CAN ZAM-1
14:05 PARC UD “A” – INFANTIL “F” 2-3 COMPLEX ESP FORT-PIENC
16:00 HORTA UAT “B” – CADET “B” 3-1 MPAL HORTA (Feliu i Codina)
18:45 SANT GABRIEL “C” – JUVENIL “C” 2-4 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO

 


Back To Top