Partits 17-18 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 17 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “C” – CATALONIA UB “A”  5-6  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “B” – ESCOLA F GAVA C “C”  0-6  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “D”  4-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – PRAT AE “A”  4-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “A” – MARTORELL A E “A”  3-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – CAN PARELLADA CD “A”  3-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “C” – HOSPITALENSE ATC “A”  4-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “A”  0-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “A” – CAN VIDALET CF “A”  3-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
19:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – ESCOLA FUTBOL MATARÓ CE “A”  3-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – EUROPA CE “A”  2-3 PETIT MARTINENC
10:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B”  3-6 PETIT MARTINENC
11:45 BENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C”  1-11 PETIT MARTINENC
13:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET “D” –  ALEVÍ “I”  3-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 17 D’ABRIL (A FORA)
10:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – ALEVÍ “A”  1-5  CAMP DE FUTBOL MPAL DE MONTIGALÀ
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” – PREBENJAMÍ “B”  7-1  CAMP DE FUTBOL CEM CLOT DE LA MEL
11:00 SANT IGNASI CE “B” – INFANTIL “E”  1-5  CAMP DE FUTBOL COL·LEGI SANT IGNASI
11:30 SANT GABRIEL CD “B” – PREBENJAMÍ “D”  2-2  PAVELLÓ ZEM LA MINA
11:30 SEAGULL BDN CE “B” – FEMENÍ INFANTIL “B”  2-2  CAMP DE FUTBOL MPAL DE MONTIGALÀ
11:30 OLIMPIC CAN FATJO CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B” Ajornat  CAMP DE FUTBOL MPAL CAN FATJÓ
12:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – CADET “B”  1-6  CAMP DE FUTBOL CEM CLOT DE LA MEL
13:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “E” – ALEVÍ “E”  2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL CAN ARANYÓ
13:30 PUBILLA CASAS CE “B” – BENJAMÍ “G”  2-2  CAMP DE FUTBOL MPAL PUBILLA CASAS
13:45 LLOREDA CF “A” – CADET “C”  2-3  CAMP DE FUTBOL MPAL LLOREDA
14:00 FUND FUTBOL BADALONA “C” – INFANTIL “B”  0-4  ESTADI MPAL DE BADALONA
DIUMENGE 18 D’ABRIL
8:30 INFANTIL “F” – Pª BARC BARCINO CE “E”  0-5  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:30 INFANTIL “D” – SANTA EULALIA CF “C”  6-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
12:30 INFANTIL “G” – PUBILLA CASAS CE “A”  1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” – SANT QUIRZE VALLES FC “A”  2-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
16:30 JUVENIL “C” – MONTAÑESA CF “B”  5-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
18:30 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANT ANDREU UE “A”  1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – TURO PEIRA CCD “B”  3-6 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE CLUB “A”  10-0 PETIT MARTINENC
12:00 ALEVÍ “F” – SANT GABRIEL CD “H”  1-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 18 D’ABRIL (A FORA)
8:15 SANT GABRIEL CD “B” – BENJAMÍ “A”  2-5 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
9:45 MONTAÑESA CF “D” – ALEVÍ “H”  7-3  CAMP DE FUTBOL MPAL NOU BARRIS
10:30 LES CORTS DE BARCELONA C E “A” – BENJAMÍ “C”  0-4  CAMP DE FUTBOL CEM ARISTIDES MAILLOL
11:00 TECNOFUTBOL CF “A” – ALEVÍ “D”  3-2  CAMP DE FUTBOL CLUB MEILAND
11:30 PUBILLA CASAS CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”  1-2  CAMP DE FUTBOL MPAL PUBILLA CASAS
12:00 MARTORELL CF “A” – AMATEUR  “A”  2-3  CAMP DE FUTBOL CEM TORRENT DE LLOPS
12:15 CARMELO CD “A” – AMATEUR  “B”  4-3  CAMP DE FUTBOL MPAL CARMEL
13:00 SARRIA CP “A” – JUVENIL “B”  2-1  CAMP DE FUTBOL CEM CAN CARALLEU
14:45 E E GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ JUVENIL “A”  3-2  CAMP DE FUTBOL CEM LA GUINEUETA
16:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – CADET “A”  2-3  CAMP DE FUTBOL ZEM CAN RULL (1)

 


Back To Top