Partits 16 -17 de novembre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 16 DE NOVEMBRE
8:30 FEMENÍ INFANTIL “B” LA SALUT PERE GOL AE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” SINGUERLIN CF “A” 1-4 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “G” Pª BARC ANGUERA “G” 8-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” PRAT AE “A” 7-2 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “D” ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 4-7 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “I” HORTA UAT “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” CAN BUXERES FC “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “I” LA SALLE BONANOVA CE “C” 1-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” EUROPA CE “C” 0-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “E” SINGUERLIN CF “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “B” YOUNG TALENT BAD SUD AE “A” 5-3 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “B” LEVANTE LAS PLANAS FC “C” 0-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” APA POBLE SEC CE “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
11:00 PREBENJAMÍ “A” PREMIER BARCELONA “A” 5-3 PETIT MARTINENC
12:30 PREBENJAMÍ “C” SISTRELLS CF “A” 0-8 PETIT MARTINENC
DISSABTE 16 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:30 SISTRELLS CF “D” BENJAMÍ “G” 3-7 ZEM CAN CABANYES
10:15 CANYELLESCE “A” BENJAMÍ “F” 4-2 MPAL CANYELLES
10:30 ESCOLA EBRAFA “B” PREBENJAMÍ “E” 4-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
10:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” INFANTIL “A” 1-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:30 ALZAMORA CF “A” BENJAMÍ “C” 5-1 CEM CAN DRAGO
10:30 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “C” ALEVÍ “H” 0-9 CEM FORT-PIENC
11:00 RIUDOMS CD “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 18-0 MPAL RIUDOMS
11:15 SANT ADRIA CF “A” PREBENJAMÍ “B” 1-1 CEM BESÒS-TRAJANA
12:00 SANT ANDREU UE “C” PREBENJAMÍ “D” 6-5 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:15 CATALONIA UB “B” INFANTIL “C” 2-1 CEM MUNDET (1)
12:20 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” INFANTIL “D” 1-5 DE L’ENERGIA
13:15 SARRIA CP “C” ALEVÍ “E” 3-3 CEM CAN CARALLEU
13:45 VILA OLIMPICA CLUB ESP “C” CADET “C” 4-1 CEM CLOT DE LA MEL
14:25 CONGRÉS CLUB ESP “C” INFANTIL “G” 2-0 MPAL PORTA
15:00 FIGUERES UE “B” JUVENIL “A” 3-3 ESTADI MPAL DE FIGUERES
16:00 CAN BUXERES FC “D” CADET “E” 1-2 MPAL CAN BUXERES
16:15 FUND ESP GRAMA “B” JUVENIL “B” 3-1 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET
DIUMENGE 17 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “B” SANT GABRIEL CD “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “J” LA SALLE BONANOVA CE “D” 2-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “D” SARRIA CP “C” 2-5 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” EFAC ALMACELLES CE “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” Pª BARC CINC COPES “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:15 CADET “A” UNIFICACION LLEFIACF “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUVENIL “A” SEAGULL BDN CE “B” 1-6 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” UNIF CFSANTAPERPETUA “A” 6-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 17 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:30 DON BOSCO CF “A” ALEVÍ “K” 3-3 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” BENJAMÍ “A” 3-3 CEM ARISTIDES MAILLOL
10:30 HOSPITALENSE ATC “C” ALEVÍ “F” 1-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 PREMIER BARCELONA “C” ALEVÍ “A” 6-1 MPAL VALL D’HEBRON
13:00 VALLVIDRERA SENGLARS CF “A” AMATEUR “B” 0-5 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
14:30 MANRESA CE “A” FEMENÍ INFANTIL “A” 4-1 ESTADI ZEM DEL CONGOST
14:30 MOLINS DE REI CF “B” FEMENÍ INFANTIL “C” 2-3 MPAL JOSEP RAICH
15:00 VINYETS MOLI-VELL CF “B” CADET “D” 1-3 MPAL LA PARELLADA
17:00 CARDEDEU FC “A” AMATEUR FEMENÍ “B” 0-4 MPAL DE CARDEDEU

 

Back To Top