Partits 16-17 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
 DISSABTE 16 D’ABRIL
08:45 INFANTIL “E” – APA POBLE SEC “B” 8-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 8-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – CATALONIA UB “H” 4-9 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – SANT ANDREU “D” 3-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – SANT ANDREU “J” 6-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – SANTS “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 1-6 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “G” – SANTS “D” 8-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “I” – TRINIDAD “A” 6-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – SANTS “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – ALZAMORA “C” 1-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CATALONIA UB “D” 2-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – CORNELLA UD “G” 4-7 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC ANGUERA “C” 2-7 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 16 D’ABRIL (A FORA)
10:45 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “B” – ALEVÍ “J” 5-4 COLLEGI ESCOLAPIS DE SARRIA
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “A” – INFANTIL “B” 2-2 MPAL NOU TAXONERA
09:00 PRAT AE “A” – BENJAMÍ “A” 2-3 MPAL SAGNIER
09:00 Pª BARC BARCINO “C” – BENJAMÍ “G” 1-3 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
09:45 MONTAÑESA “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-0 MPAL NOU BARRIS
10:00 BADALONA “B” – PREBENJAMÍ “B” 5-2 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “C” 1-0 INEF (GESPA ARTIFICIAL)
10:10 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – ALEVÍ “B” 1-5 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
10:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “C” – ALEVÍ “F” 2-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
10:30 SANT GABRIEL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-3 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:45 ALZAMORA “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO
11:40 VILASSAR MARUE “A” – FEM INF /ALEVÍ “B” 4-7 MPAL VILASSAR DE MAR
11:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – BENJAMÍ “F” 2-2 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:15 SANT GABRIEL “B” – JUVENIL “B” 4-1 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
16:00 ALZAMORA “B” – CADET “D” 1-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO
16:00 CANYELLES CE “A” – JUVENIL “A” 2-1 MPAL CANYELLES
16:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – INFANTIL “D” 4-5 MPAL LES OLIVERES
 DIUMENGE 17 D’ABRIL
10:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SARRIA CP “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – VILASSAR MAR UE “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – CATALONIA UB “B” 2-6 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – SANT ANDREU “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “B” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 5-0 MPAL GUINARDÓ
19:45 AMATEUR FEMENÍ “A” – SANT QUIRZE VALLES “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
  DIUMENGE 17 D’ABRIL (A FORA)
09:00 SANT ANDREU “G” – ALEVÍ “E” 0-1 AISS MPAL
10:15 CORNELLA UD “E” – ALEVÍ “A” 3-5 MPAL DE CORNELLA
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “A” – CADET “A” 1-5 MPAL PUBILLA CASAS
17:45 ARRABAL CALAF GRAMANET Fem “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 1-2 MPAL CAN ZAM-1
20:00 TECNOFUTBOL “A” – AMATEUR “B” 0-1 CIUDAD DEP FUNDMARCET

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

Back To Top