Partits 15-16 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 15 DE MAIG
ALEVÍ “A” – SANT GABRIEL CD “B”    3-2  CEM GUINARDÓ 8:30
ALEVÍ “I” – SANT ANDREU UE “J”    3-4  CEM GUINARDÓ 8:30
BENJAMÍ “D” – PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A”    9-0  CEM GUINARDÓ 10:00
BENJAMÍ “H” – Pª BARC CINC COPES “E”    2-11  CEM GUINARDÓ 10:00
FEMENÍ INFANTIL “A” – FUND P FBASE REUS “A”    0-5  CEM GUINARDÓ 11:30
FEMENÍ CADET “A” – NAVÀSCE “A”    2-0  CEM GUINARDÓ 11:30
BENJAMÍ “E” – SARRIA CP “D”    1-3  CEM GUINARDÓ 13:00
ALEVÍ “F” – PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A”    3-3  CEM GUINARDÓ 13:00
INFANTIL “C” – SANTA EULALIA CF “A”    3-0  CEM GUINARDÓ 14:30
INFANTIL “A” – SANTS UE “A”    1-1  CEM GUINARDÓ 16:00
JUVENIL “A” – FIGUERES UE “B”    1-2  CEM GUINARDÓ 18:00
FEMENÍ JUVENIL “A” – SANT CUGAT F C “B”    7-0  CEM GUINARDÓ 20:00
FEMENÍ ALEVÍ “A” – FUND U E CORNELLA “C”    8-1 PETIT MARTINENC 9:00
ALEVÍ “J” – IMPERIO CF “C”    4-11 PETIT MARTINENC 10:30
BENJAMÍ “F” – SISTRELLS CF “C”    4-2 PETIT MARTINENC 12:00
DISSABTE 15 DE MAIG (A FORA)
ALZAMORA CF “D” – ALEVÍ “G”    1-4  CEM CAN DRAGO 8:45
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “E” – INFANTIL “F”    3-0  ESTADI MPAL DE BADALONA 9:00
Pª BARC CINC COPES “B” – BENJAMÍ “C”    11-0  MPAL PARC CATALANA 9:45
VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – BENJAMÍ “B”    3-0  CEM CLOT DE LA MEL 10:00
SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “D”    0-1  CEM LA BASCULA F7 10:15
SABADELL FC CE “B” – FEMENÍ ALEVÍ “B”    4-8  MPAL OLÍMPIA 10:30
FUNDACIO P CE JUPITER “C” – ALEVÍ “E”    3-1  CEM JÚPITER 10:30
BON PASTOR A E “B” – ALEVÍ “H”    11-6  CEM BON PASTOR 11:15
CASTELLDEFELS UE “B” – ALEVÍ “C”    3-4  CAMP D’ESPORTS MPAL ELS CANYARS 11:30
EE GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”    5-2  CEM LA GUINEUETA 12:00
UNIFICACION BELLVITGE UD “B” – CADET “E”    4-2  MPAL LA FEIXA LLARGA 16:00
FUNDACIO P CE JUPITER “A” – JUVENIL “B”    1-1  CEM JÚPITER 18:00
DIUMENGE 16 DE MAIG
INFANTIL “B” – VILASSAR MARUE “C”    0-5  CEM GUINARDÓ 8:15
ALEVÍ “B” – DAMM CF “C”    4-6  CEM GUINARDÓ 10:00
BENJAMÍ “A” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “B”    7-1  CEM GUINARDÓ 10:00
AMATEUR  “A” – SOLSONA CF “A”    0-0  CEM GUINARDÓ 12:00
JUVENIL “C” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “A”    4-3  CEM GUINARDÓ 14:15
CADET “D” – NATACIO TERRASSA C “C”    5-3  CEM GUINARDÓ 16:00
INFANTIL “G” – RACING SARRIA CF “C”    1-3  CEM GUINARDÓ 18:00
AMATEUR FEMENÍ “B” – MARTORELLES CF “A”    5-0  CEM GUINARDÓ 20:00
DIUMENGE 16 DE MAIG (A FORA)
SANT ANDREU UE “I” – BENJAMÍ “G”    6-4  MPAL DEL CENTENARI-AISS 9:00
DON BOSCO CF “A” – INFANTIL “E”    0-3  ESCOLA INDUSTRIAL 9:45
SANT GABRIEL CD “D” – CADET “B”    4-6  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO 9:45
Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – ALEVÍ “D”    3-6  MPAL SANT GENÍS 10:00
UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “B”    3-4  MPAL LLEFIÀ 10:00
MONTAÑESA CF “A” – CADET “A”    1-4  MPAL NOU BARRIS 11:00
CHACARITA CF “A” – AMATEUR “B” Ajornat  CEM FORT-PIENC 12:00
ESCOLA EBRAFA “A” – CADET “C”    1-4  ESCOLA ESPORTIVA BRAFA 12:00
ESCOLA PREMIER BARCELONA “B” – PREBENJAMÍ “C”    4-0  MPAL VELÒDROM D’HORTA 13:00
PORQUERES UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”    0-4  MPAL DE MIÀNIGUES 16:00
SINGUERLIN CF “A” – INFANTIL “D”    2-1  CEM CAN ZAM (2) 17:15

3


Back To Top