Partits 14-15 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
 DISSABTE 14 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “A” – ESCOLA F GAVA C “D”   3-5  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” – UNIFICACIÓN LLEFIÀCF “D”   2-1  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “H” – Pª BARC BARCINO CE “H”   1-4  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – Pª BARC ANGUERA “D”   8-2  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “E”   7-3  CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “D” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “C”   2-1  CEM GUINARDÓ
13:00 FEM INFANTIL “A” – SANTA SUSANNA ASSOC ESP “B”   4-5  CEM GUINARDÓ
13:00 FEM ALEVÍ “A” – ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A”   10-0  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”   0-0  CEM GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” – IMPERIO CF “A”   5-1  CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “B” – FUNDACIÓ ACADÈMIA F L’HOSPITALET “B”   4-0  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – ALZAMORA CF “A”   7-2  CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A” – SANTS UE “A”   11-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” – UNIFICACION LLEFIACF “B”   1-5 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”   4-3 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 14 DE MAIG (A FORA)
9:00 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS “B” – INFANTIL “F”   2-10  CEM FORT-PIENC
9:00 Pª BARC BARCINO CE “F” – ALEVÍ “J”   10-0  MPAL MENORCA
10:15 CAN VIDALET CF “A” – FEM ALEVÍ “B”   3-5  CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
10:25 STOITCHKOV-RACING SARRIA “A” – CADET “D”   5-2  MPAL TEIXONERA
11:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – PREBENJAMÍ “B”   0-2  MPAL LES OLIVERES
12:00 SANT GABRIEL CD “B” – INFANTIL “A”   1-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:15 FONTSANTA-FATJO CD “D” – FEM INFANTIL  “B”   0-5  MPAL FONTSANTA-FATJÓ
13:30 SANT ILDEFONS UE “A” – CADET “C”   5-2  MPAL SANT ILDEFONS
14:15 LES CORTS DE BARCELONA CE “C” – INFANTIL “G”   3-10  CEM ARISTIDES MAILLOL
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – BENJAMÍ “A”   1-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:40 ATLETIC SANT JUST F C “B” – ALEVÍ “B”   1-1 MPAL DE SANT JUST DESVERN
18:00 GORNAL UD “A” – CADET “E”   6-1  MPAL EL GORNAL
 DIUMENGE 15 DE MAIG
8:30 INFANTIL “D” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B”   1-2  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – MERCANTIL CE “C”   3-2  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D”   2-4  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – BON PASTOR A E “A”   0-4  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “A” – FUND ESPORTIVA GRAMA “C”   4-2  CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “C” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”   3-2  CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B”   2-1  CEM GUINARDÓ
 DIUMENGE 15 DE MAIG (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “F” – ALEVÍ “E”   4-7  MPAL NARCÍS SALA
10:00 CANYELLESCE “A” – PREBENJAMÍ “C”   7-1  MPAL CANYELLES
10:15 ESPANYOL RCD “C” – ALEVÍ “C”   5-2 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (Artificial)
12:30 EUROPA CE “C” – JUVENIL “A”   0-1  MPAL NOU SARDENYA
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” – ALEVÍ “G”   7-0 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 FUND PRIVADA ASS PRAT “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”    (amistós)   2-4  CEM SAGNIER
18:00 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “B” – BENJAMÍ “C”   4-5  MPAL SANTA EULÀLIA
20:00 POBLE NPOU AT “A”  –  AMATEUR FEMENÍ “B”        (amistós)   1-10  CEM MARESME

 


Back To Top