Partits 14-15 de desembre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 14 DE DESEMBRE
8:30 BENJAMÍ “F” MERCAT NOU MAGORIA SE “B”    9-0  CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ INFANTIL “B” SINGUERLIN CF “A”    0-3  CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” BON PASTOR AE “B”    1-3  CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “C” Pª BARC ANGUERA “A”    1-4  CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “C” MERCANTIL CE “D”    2-5  CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “F” SANT GABRIEL CD “F”    4-2  CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “E” FUNDACIO P CE JUPITER “C”    1-1  CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “K” FUNDACIO P CE JUPITER “F”    5-4  CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” PENYA COLLBLANC SANTSAE “A”    2-1  CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” UNIFICACION LLEFIACF “D”    3-0  CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” UNIFICACION BELLVITGE UD “A”    1-4  CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “C” ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A”    1-2  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “C”    1-0  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “E” LA SALUT PERE GOL AE “A”    0-17 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” ALZAMORA CF “B”    1-5 PETIT MARTINENC
Escola GENOVA TELEGRAF    3-1 CAMP CENTENARI
Escola CARTAGENA SANT QUINTI    12-11 CAMP CENTENARI
DISSABTE 14 DE DESEMBRE (A FORA)
8:45 SANT MARTI-CONDAL FC “A” ALEVÍ “G”    6-0 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
9:15 CAN BUXERES FC “A” BENJAMÍ “D”    2-2  MPAL CAN BUXERES
9:30 PREMIER BARCELONA “F” BENJAMÍ “H”    3-1  MPAL VALL D’HEBRON
10:15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “C” ALEVÍ “B”    6-2  ZEM CAN RULL (1)
10:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” CADET “B”    0-2 NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
11:30 BON PASTOR A E “A” ALEVÍ “I”    2-5  CEM BON PASTOR
11:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” CADET “D”    1-4  MPAL SANT GENÍS
11:30 FUNDACIO P CE JUPITER “E” ALEVÍ “J”    1-1  CEM JÚPITER
11:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” PREBENJAMÍ “A”    2-5  MPAL LES OLIVERES
12:00 SANT ANDREU UE “B” PREBENJAMÍ “C”    8-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” BENJAMÍ “A”    1-5  MPAL LLEFIÀ
14:30 SABADELL FC CE “A” FEMENÍ INFANTIL “A”    5-1  MPAL OLÍMPIA
14:40 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF “B” FEMENÍ JUVENIL “B”    2-2  MPAL DE CALAFELL
18:15 TORELLO CF “A” AMATEUR FEMENÍ “A”    1-2  MPAL DE TORELLÓ
DIUMENGE 15 DE DESEMBRE
9:30 ALEVÍ “A” VILASSAR MARUE “A”    3-4  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “B” SANTBOIA FC “A”    5-0  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” MONTAÑESA CF “A”    0-1  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” PUJADAS CD “B”    2-1  CEM GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUVENIL “A” SANT GABRIEL CD “C”    1-3  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” SANT IGNASI CE “A”    3-0  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” MONTAÑESA CF “A”    0-0  CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “B” E E GUINEUETA CF “A”    4-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 15 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 LA FLORIDA CF “B” INFANTIL “F”    1-4  MPAL LA FLORIDA
12:00 MOLINOS UD “A” AMATEUR FEMENÍ “B”    8-2 MPAL VISTA ALEGRE-ELS MOLINS
12:15 VISTA ALEGREUD “B” AMATEUR “B”    4-2  CAMP D’ESPORTS MPAL CAN VINADER
13:15 PREMIER BARCELONA “G” BENJAMÍ “I”    5-1  MPAL TEIXONERA
13:15 SANT GABRIEL CD “E” INFANTIL “B”    1-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
14:45 BUFALA CF “B” INFANTIL “E”    0-5  ZEM BUFALÀ
15:40 PARC UD “B” BENJAMÍ “E”    3-3  CEM FORT-PIENC
18:00 SANTS UE “A” INFANTIL “A”    1-1  DE L’ENERGIA
18:00 MONTAÑESA CF “B” JUVENIL “C”    2-3  MPAL NOU BARRIS

Back To Top