Partits 12-13 de juny | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 12 DE JUNY
8:30 ALEVÍ “E” – CONGRÉS CLUB ESP  “B”   5-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – ALZAMORA  C F  “A”   4-11  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – OLIMPIC LA GARRIGA  C F  “A”   3-6  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – PARC  U D  “A”   2-3  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”   0-8  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – UNIFICACION LLEFIA CF  “D”   1-6  CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC  VILLAVERDE-PENITENTS “B”   5-3  CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ “B” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A”   3-3  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – CAN BUXERES  F C  “B”   0-13  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – DAMM  C F  “B”   1-2  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA C E “A”   4-1  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “C” – APA POBLE SEC  CE  “A”   1-0  CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A”   9-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – MONTAÑESA  C F  “B”   8-0 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 12 DE JUNY (A FORA)
9:00 SARRIA  C P  “E” – BENJAMÍ “H”   6-3  CEM CAN CARALLEU
9:30 E  E  GUINEUETA C F “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A”   1-9  CEM LA GUINEUETA
10:00 Pª BARC  ANGUERA “D” – BENJAMÍ “G”   6-3  ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 LES CORTS DE BARCELONA C  E   “A” – INFANTIL “E”   0-9  CEM ARISTIDES MAILLOL
10:15 Pª BARC  BARCINO  CE “D” – BENJAMÍ “E”   2-2  MPAL  MENORCA
10:30 CATALONIA  U B  “B” – BENJAMÍ “D”   2-6  CEM MUNDET (1)
10:30 VILASSAR MAR U E  “B” – ALEVÍ “B”   7-4  MPAL  DE VILASSAR DE MAR
10:30 BUFALA  C F  “D” – CADET “E”   6-0  ZEM BUFALÀ
11:00 TECNIFUTBOL TARRAGONA  CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”   4-2  MPAL  LA GRANJA
11:15 Pª BARC  BARCINO  CE “C” – PREBENJAMÍ “C”   4-4  MPAL  SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:45 CATALONIA  U B  “C” – INFANTIL “G”   3-2  CEM MUNDET (1)
14:30 SANT GABRIEL  C D  “E” – INFANTIL “B” Ajornat  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
15:00 EUROPA  C E  “A” – INFANTIL “A”   1-1  MPAL  NOU SARDENYA
15:00 SANT ANDREU  U E “I” – ALEVÍ “J”   10-0  MPAL  NARCIS SALA
16:45 SEAGULL BDN  C E  “B” – FEMENÍ JUVENIL “A”   2-1  MPAL  DE MONTIGALÀ
17:00 FUND FUTBOL BADALONA “A” – JUVENIL “A”   1-0  ESTADI MPAL  DE BADALONA
 DIUMENGE 13 DE JUNY  ( A FORA )
9:00 SANT ANDREU  U E “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-9  MPAL  NARCIS SALA
10:15 VILASSAR DALT  C E  “A” – ALEVÍ “A”   4-1  CAMP D’ESPORTS MPAL  VALLMORENA
10:30 FUNDACIO P  CE  JUPITER “A” – BENJAMÍ “A”   2-3  CEM JÚPITER
12:00 CANYELLES C E  “A” – ALEVÍ “I”   3-3 MPAL  CANYELLES
12:50 SANT GABRIEL  C D  “B” – JUVENIL “C”   6-2  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
18:00 JOANENC  F C  “B” – CADET “D”   2-1  ZEM DE SANT JOAN VILATORRADA
18:30 BELLAVISTA MILAN  C  “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   2-6  MPAL  DE CORRÓ D’AVALL
20:00 CELTIC  U E  “A” – AMATEUR “B”   3-2 MPAL  SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
 DIUMENGE 13 DE JUNY
8:15 INFANTIL “D” – SANT ANDREU  U E “D”   4-5  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTS  U E  “A”   2-10  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – SANT GABRIEL  C D  “H”   4-3
12:00 AMATEUR “A” – CLUB ESPORTIU ATLETIC LLEIDA “A”   3-1  CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “C” – SANT ANDREU  U E “C”   1-5  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ENFAF CREDIT ANDORRA “A”   3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B”   1-3  CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – SEAGULL BDN  C E  “D”   5-0  CEM GUINARDÓ

 


Back To Top