PARTITS 11-12 DE MARÇ | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 11 DE MARÇ
08:30 BENJAMÍ “G” – TRINIDAD CD “B” 13-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “H” – SANTS UE “E” 9-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “F” – LLOREDA CF “C” 9-1 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 5-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – CANYELLESCE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – SANTS UE “B” 0-4 MPAL GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “D” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – SABADELL FC CE “A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “J” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “C” 8-2 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – SANTS UE “A” 6-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “D” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – HOSPITALENSE ATC “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA CF “C” 6-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “F” 1-1 PETIT MARTINENC
DISSABTE 11 DE MARÇ (A FORA)
09:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-1 MPAL CAN CARALLEU
09:30 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A” – ALEVÍ “K” 1-8 COMPLEX ESP FORT-PIENC
10:15 SARRIA CP “D” – BENJAMÍ “F” 1-1 MPAL CAN CARALLEU
10:15 SANT GABRIELCD “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 6-2 MPAL JOSE LUIS RUIZ CASADO
11:30 VILADECANS UD “B” – ALEVÍ “E” 3-2 MPAL NOU VILADECANS
12:00 BLANCA SUBUR CF “A” – BENJAMÍ “A” 0-5 NOU PINS BÉNS
12:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “A” – INFANTIL “E” 0-13 CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
12:15 SANT GABRIELCD “G” – BENJAMÍ “H” 2-3 PAV POLIESP LA MINA
13:30 CATALONIA UB “D” – CADET “C” 0-4 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
16:00 SANT ANDREU UE “F” – JUVENIL “B” 3-4 MPAL AISS
16:30 SARRIA CP “A” – CADET “A” 3-1 MPAL CAN CARALLEU
17:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “H” – ALEVÍ “I” 0-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
18:45 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – FEMENÍ CAD /INF “A” susp ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
20:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 2-0 MPAL LES PLANES SANT JOAN DESPI
DIUMENGE 12 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “A” – SANT GABRIEL “C” 9-2 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “D” – BADALONA CF “E” 11-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SARRIA CP “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – SANTS UE “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTS UE “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “C” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” 5-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – LLOREDA CF “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 6-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 12 DE MARÇ (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “B” – PREBENJAMÍ “B” 2-4 MPAL AISS
10:00 Pª BARC ANGUERA “B” – PREBENJAMÍ “C” 2-5 ESCOLA INDUSTRIAL
10:15 SANT GABRIELCD “C” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 6-2 MPAL JOSE LUIS RUIZ CASADO
12:00 CIRERA UD “A” – AMATEUR “B” 2-2 MPAL CIRERA
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – INFANTIL “A” 0-3 MPAL LLEFIA
12:30 ESC FUT PREMIER BARCELONA “D” – BENJAMÍ “E” 1-3 MPAL NOU TAXONERA
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – INFANTIL “B” 3-2 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
16:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – JUVENIL “A” 0-2 MPAL LLEFIA

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

Back To Top