Partits 11-12 de desembre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 11 DE DESEMBRE
8:30 ALEVÍ “F” – EUROPA CE “E”   2-4  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “H” – BON PASTOR A E “A”   1-6  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – EUROPA CE “D”   1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “I” – CONGRÉS CLUB ESP “D”   4-2  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “A” – SINGUERLIN CF “A”   1-3  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM ALEVÍ “A” – SISTRELLS CF “A”   10-0  CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “G” – SANT GABRIEL CD “H”   2-7  CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “E” – SINGUERLIN CF “B”   1-3  CEM GUINARDÓ
14:30 FEM JUVENIL “A” – SABADELL FC CE “C”   3-0  CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “B” – SARRIA CP “B”   2-1  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – UNIFICACION LLEFIACF “B”   2-1  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “D”   10-0  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – CAN BUXERES FC “A”   3-7 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “B”   2-2 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “C”   0-6 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 11 DE DESEMBRE (A FORA)
9:00 SANTS UE “D” – BENJAMÍ “F”   0-7  MPAL IBERIA
10:00 Pª BARC BARCINO CE “A” – ALEVÍ “C”   3-2 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
11:00 CAN BUXERES FC “A” – ALEVÍ “B” Ajornat  MPAL CAN BUXERES
11:00 ATLETIC PRAT DELTA CF “A” – CADET “C”   2-3  CEM JULIO MÉNDEZ
11:30 SARRIA CP “A” – INFANTIL “A”   1-1  CEM CAN CARALLEU
11:45 MARIANAO POBLET UD “A” – FEM ALEVÍ “B”   2-2  MPAL MARIANAO
12:00 SANTS UE “A” – BENJAMÍ “A”   3-2  CEM LA BASCULA F11
12:30 FUND ESPORT HOSPITALET AT “B” – BENJAMÍ “H”   8-0  MPAL PROVENÇANA
13:00 BON PASTOR AE “C” – ALEVÍ “J”   11-4  CEM BON PASTOR
13:00 SARRIA CP “C” – ALEVÍ “E”   6-1  CEM CAN CARALLEU
13:00 SEAGULL BDN CE “C” – FEM INFANTIL “B”   0-5  MPAL DE MONTIGALÀ
15:00 SEAGULL BDN CE “C” – FEM JUVENIL “B”   0-4  MPAL DE MONTIGALÀ
15:15 SANTA SUSANNA ASSOC ESP “B” – FEM JUVENIL “C”   2-2 MPAL DE SANTA SUSANNA
16:30 HORTA UAT “A” – JUVENIL “A”   0-2  MPAL HORTA
 DIUMENGE 12 DE DESEMBRE
8:30 INFANTIL “C” – SANTS UE “B”   2-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – ESCUELA F ANGEL PEDRAZA “A”   1-3  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – MERCANTIL CE “B”   11-2  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – BARCELONETA CF “A”   3-2  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “C”   1-2  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “E” – MONTAÑESA CF “E”   10-0  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – DON BOSCO CF “A”   1-2  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENI “A”  – LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C.F.  “A”   1-4 CEM GUINARDÓ
Escoleta GENOVA  –  CARTAGENA   7-5   CAMP  CENTENARI
Escoleta TELEGRAF  –  SANT QUINTÍ   5-7   CAMP  CENTENARI
 DIUMENGE 12 DE DESEMBRE (A FORA)
9:00 Pª BARC ANGUERA “C” – INFANTIL “G”   12-1  INEF BARCELONA
11:00 SANTS UE “B” – CADET “D”   3-0  CE DE L’ENERGIA
12:00 PARETS CF “A” – AMATEUR “A”   1-1  MPAL JOSEP SEGUER
13:15 SINGUERLÍN CF “C” – INFANTIL “F”   1-6  CEM CAN ZAM (2)
13:30 HOSPITALENSE ATC “A” – CADET “E”   4-2  ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
14:00 BARCELONA DRAGONS CF “A” – ALEVÍ “G” Ajornat  MPAL CANYELLES
14:30 CONGRÉS CLUB ESP “A” – BENJAMÍ “C”   1-5  CEM CAN DRAGO
15:00 EUROPA CE “C” – CADET “A”   2-1  MPAL NOU SARDENYA
16:00 POBLE NOU AT “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   2-3  CEM MARESME

 


Back To Top