Partits 10-11 d'abril | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 10 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “E” – SANTA EULALIA CF “A” 0-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 2-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – MOLLET UECF “B” 5-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A” 2-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 INFANTIL “E” – TRINIDAD CD “A” 2-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “G” – MONTAÑESA CF “D” 2-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 2-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
18:30 JUVENIL “B” – HORTA UAT “B” 5-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “D” – TECNOFUTBOL CF “B” 3-5 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – POMAR CD “A” 0-4 PETIT MARTINENC
11:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 2-2 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “E” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “F” 0-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 10 D’ABRIL (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “E” – BENJAMÍ “F” 3-5   MPAL DEL CENTENARI-AISS
9:00 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “B” – ALEVÍ “J” 9-1  CAMP DE FUTBOL ESCOLA PIA DE SARRIÀ
9:00 POMAR CD “A” – INFANTIL “F” 4-0  CAMP DE FUTBOL MPAL POMAR
9:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “C” – INFANTIL “C” 5-0  CAMP DE FUTBOL MPALVALL D’HEBRON
10:15 HORTA UAT “A” – ALEVÍ “B” 2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL HORTA
10:30 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – ALEVÍ “G” 2-3  CAMP DE FUTBOL CEM BON PASTOR
11:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 0-8  CAMP DE FUTBOL MPAL MENORCA
11:30 SANT GABRIEL CD “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-2  PAVELLÓ ZEM LA MINA
12:15 LLOREDA CF “A” – INFANTIL “D” 2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL LLOREDA
12:30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” – CADET “D” 2-2   MPAL DEL 25 DE SETEMBRE
12:45 SANT GABRIEL CD “C” – INFANTIL “A” 0-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
13:15 SARRIA CP “A” – ALEVÍ “C” 9-1  CAMP DE FUTBOL CEM CAN CARALLEU
18:00 SANTS UE “C” – JUVENIL “C” 3-3  CAMP DE FUTBOL CEM LA BASCULA F11
18:30 CLUB ESPORTIU ATLETIC LLEIDA “A” – AMATEUR “A” 2-3  CAMP DE FUTBOL MPAL RAMON FARRÚS
19:20 PUBILLA CASAS CE “B” – AMATEUR FEMENÍ “B” 2-2  CAMP DE FUTBOL MPAL PUBILLA CASAS
DIUMENGE 11 D’ABRIL
8:15 CADET “E” – POMAR CD “B” 1-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – ESPANYOL RCD “B” 4-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “G” 3-5  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SARRIA CP “B” 3-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “B” – FUND ESP GRAMA “B” 0-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
15:30 CADET “B” – Pª BARC ANGUERA “B” 0-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
17:30 FEMENÍ JUVENIL “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “D” 1-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – PALAUTORDERA CF “A” 1-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – Pª BARC ANGUERA “C” 0-10 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “G” – TURO PEIRA CCD “C” 2-0 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 11 D’ABRIL (A FORA)
9:00 Pª BARC BARCINO CE “J” – ALEVÍ “F” 3-7  CAMP DE FUTBOL MPAL MENORCA
9:30 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 9-1  CAMP DE FUTBOL MPAL DE VILADECANS
9:50 MONTAÑESA CF “A” – BENJAMÍ “B” 2-9  CAMP DE FUTBOL MPAL NOU BARRIS
10:00 LA SALLE BONANOVA “B” – ALEVÍ “I” 10-0  CAMP DE FUTBOL COL-LEGI LA SALLE BONANOVA
10:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – BENJAMÍ “D” 7-7  CAMP DE FUTBOL CEM ARISTIDES MAILLOL
13:45 MERCANTIL CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B” 5-5  CAMP DE FUTBOL CLUB MERCANTIL
20:00 HORTA UAT “A” – JUVENIL “A” 0-2  CAMP DE FUTBOL MPAL HORTA

 


Back To Top