Partits 1-2 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content

 

DISSABTE 1 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “F” – CAN BUXERES FC “D”   susp  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “B” – FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “D”   susp  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “D”   susp  CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENI ALEVÍ “A” – CASTELLDEFELS UE “B”   susp  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENI CADET “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A”   susp  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENI INFANTIL “A” – FUND E ATLETIC VILAFRANCA “A”   susp  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “B” – SARRIA CP “B”    1-3  CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “B”    2-2  CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “C” – ALZAMORA CF “A”    1-3  CEM GUINARDÓ
19:00 FEMENI JUVENIL “B” – MOLLET UECF “A”    2-4  CEM GUINARDÓ
8:30 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A”   susp PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “E” – LLOREDA CF “B”    3-2 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 1 DE MAIG (A FORA)
8:30 Pª BARC CINC COPES “D” – ALEVÍ “H”    3-4  MPAL PARC CATALANA
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – BENJAMÍ “C”   susp  ESTADI MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET
9:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”  Ajornat  CEM LA BASCULA F11
9:00 SARRIA CP “D” – INFANTIL “F”   susp  MPAL TEIXONERA
9:15 ESCOLA PREMIER BARCELONA “D” – ALEVÍ “E”    3-4  MPAL VALL HEBRON
10:15 TURO PEIRA CCD “A” – PREBENJAMÍ “C”   susp  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
10:30 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – ALEVÍ “G”    2-4  MPAL TEIXONERA
11:30 CARDONA CF “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B”    5-8  MPAL DE VIDA ACTIVA
12:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – ALEVÍ “D”   susp  CEM CAN ZAM (1)
12:00 CANYELLESCE “A” – PREBENJAMÍ “B”    8-3  MPAL CANYELLES
14:45 PARC UD “A” – INFANTIL “D”    2-2  CEM FORT-PIENC
18:00 MONTSANT DE LA PEIRA UD “A” – AMATEUR “B”    1-0  MPAL POMAR
19:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” – CADET “A”    2-0  ESTADI MPAL DE BADALONA
20:00 ATLETIC SANT JUST F C “A” – AMATEUR “A”    5-0  MPAL DE SANT JUST DESVERN
 DIUMENGE 2 DE MAIG
8:30 INFANTIL “G” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B”    2-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “A”    2-1  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G”    5-1  CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “H” – CATALONIA UB “C”    2-11  CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “B” – SARRIA CP “A”    3-4  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A”    2-3  CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “D” – CERDANYOLA VALLES FC “B”    0-1  CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” Ajornat  CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENI  “B” – SANT GABRIEL CD “B”    1-4  CEM GUINARDÓ
 DIUMENGE 2 DE MAIG (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “C” – CADET “B”    8-2  MPAL NARCÍS SALA
9:45 SANTS UE “B” – FEMENÍ JUVENIL “A”    1-2  DE L’ENERGIA
10:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “D” – ALEVÍ “A”    4-3  ESTADI ZEM DE VIC
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “C” – INFANTIL “E”    1-3  CEM JÚPITER
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – BENJAMÍ “A”   Ajornat  MPAL LLEFIÀ
10:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – CADET “C”    4-4  CEM CAN ZAM (1)
10:30 CAN BUXERES FC “B” – PREBENJAMÍ “D”    2-1  MPAL CAN BUXERES2-1
11:45 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – CADET “E”    1-2  CEM ARISTIDES MAILLOL
12:00 RACING SARRIA CF “B” – BENJAMÍ “G”    6-5  CEM VALLVIDRERA
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – JUVENIL “B”    6-4  MPAL DE BADALONA SUD
12:00 CERDANYOLA VALLES FC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”    0-3  MPAL LA BÓBILA

 


Back To Top