Partits 08-09 de maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 08 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “H” – DON BOSCO CF “A”   3-8   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “E” – SARRIA CP “C”   7-3   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ARGENTONA CF “A”   5-2   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – SINGUERLIN CF “D”   7-2   CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “B”   0-6   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B”   2-2   CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “D” – CAN BUXERES FC “C”   3-1   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – BUFALA CF “B”   3-3   CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A”   1-2   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”   0-1   CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – VILADECANS UD “B”   3-2   CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “B”   1-3 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – CONGRÉS CLUB ESP “A”   0-6 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “C”   1-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 08 DE MAIG (A FORA)
10:00 BESOS BARON DE VIVER C F “A” – BENJAMÍ “H”   7-0   MPAL BARÓ DE VIVER
10:00 FONTSANTA-FATJO CD “C” – FEMENÍ ALEVÍ “A”   1-7   MPAL FONTSANTA-FATJÓ
10:30 SANTS UE “E” – BENJAMÍ “F” Ajornat   MPAL IBERIA
10:30 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – ALEVÍ “B”   4-2   CEM JÚPITER
11:00 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “C”   1-1   INEF BARCELONA
11:30 ANOIA CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”   8-6   ZEM CAN TITÓ
12:00 BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “C”   11-1   CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:00 ENFAF CREDIT ANDORRA CF “A” – FEMENÍ CADET “A”   2-1   CENTRE ENTRENAMENT DE LA FAF2
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-0   MPAL LLEFIÀ
13:30 SANTS UE “D” – BENJAMÍ “E”   4-0   CEM LA BASCULA F11
14:45 EUROPA CE “C” – INFANTIL “B”   1-1   MPAL NOU SARDENYA
17:30 APA POBLE SEC CE “B” – JUVENIL “C”   1-1   MPAL LA SATÀLIA
18:00 MASNOU CD “A” – JUVENIL “A” Ajornat  CAMP D’ESPORTS MPAL DEL MASNOU
19:45 MIRASOL-BACO UNIÓN CF “A” – CADET “D”   1-1   MPAL DE MIRA-SOL
DIUMENGE 09 DE MAIG
8:00 CADET “E” – MERCAT NOU MAGORIA SE CLUB “B”   2-3   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” Ajornat   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – SARRIA CP “B”   1-5   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – CAN VIDALET CF “A”   1-4   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – RACING VALLBONA CF “A”   10-1   CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR “B” – OLYMPIA II CLUB ESP “A”   6-4   CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – CONGRÉS CLUB ESP “A”   5-3   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FONTSANTA-FATJO CD “A”   3-3   CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” – FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 “B”   7-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 09 DE MAIG (A FORA)
12:30 PUIGCERDA CF “A” – FEMENÍ CADET “A”   2-3   CLUB PUIGCERDÀ CE
13:15 SINGUERLIN CF “B” – INFANTIL “G”   2-1   CEM CAN ZAM (2)
14:00 LA SALLE BONANOVA CE “C” – ALEVÍ “F”   3-6   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
14:15 SANT POL AT “A” – FEMENÍ JUVENIL “B”   3-6   MPAL SOT DEL BAGUENY
15:30 FUND U E CORNELLA “D” – BENJAMÍ “B”   1-2   MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
16:45 FUND U E CORNELLA “F” – BENJAMÍ “D”   4-4   MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
17:00 FIGARÓ CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   3-0   MPAL DE FIGARÓ-MONTMANY
19:00 L’HOSPITALET C E “A” – INFANTIL “A”   2-2   MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT

 


Back To Top