Partits 07-08 d'octubre | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 07 D’OCTUBRE
08:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – L’HOSPITALET “A” 11-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – PARC UD “A” 4-8 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – UNIFICACION LLEFIACF “G” 29-0 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “B” – SISTRELLS CF “A” 7-1 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – APA POBLE SEC CE “A” 5-4 MPAL GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – BADALONA CF “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – HORTA UAT “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – LA SALLE BONANOVA CE “C” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – Pª BARC ANGUERA “C” 3-0 MPAL GUINARDÓ
  9:30 PREBENJAMÍ “C” – ALZAMORA “B” 2-2 PETIT MARTINENC
10:45 PREBENJAMÍ “A” – CUBELLES “B” 12-2 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “F” – HORTA “C” 3-0 PETIT MARTINENC
DISSABTE 07 D’OCTUBRE (A FORA)
08:45 IMPERIO CF “B” – ALEVÍ “I” 2-7 MPAL CAN ZAM 1
09:00 SANT ANDREU UE “I” – BENJAMÍ “F” 0-10 MPAL NARCIS SALA
09:00 SARRIA CP “B” – BENJAMÍ “C” 6-4 MPAL CAN CARALLEU
09:00 Pª BARC BARCINO CE “E” – ALEVÍ “K” 4-2 MPAL MENORCA – STMARTI PROVENÇALS
09:30 SISTRELLS CF “E” – ALEVÍ “F” 1-9 ZONA ESP CAN CABANYES
09:45 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “C” – INFANTIL “E” 0-17 COL·LEGI SANT IGNASI
08:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “C” 6-1 MPAL CLOT DE LA MEL
10:00 VILA OLIMPICA “D” – PREBENJAMÍ “E” 7-2 MPAL CLOT DE LA MEL
10:15 SANTS “B” – PREBENJAMÍ “D” 12-0 COMPLEX ESP LA BASCULA
10:15 IMPERIO CF “B” – BENJAMÍ “H” 4-2 MPAL CAN ZAM 1
10:15 HORTA UAT “B” – ALEVÍ “C” 0-4 MPAL HORTA
11:30 SARRIA CP “B” – CADET “B” 1-2 MPAL CAN CARALLEU
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – ALEVÍ “E” 3-2 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:15 SINGUERLIN “A” – FMENÍ INF / ALEVÍ “A” 7-1 MPAL CAN ZAM-2
15:00 SANT ANDREU UE “B” – BENJAMÍ “A” 1-1 AISS MPAL
15:00 EUROPA CE “C” – CADET “C” 1-3 MPAL NOU SARDENYA
15:00 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” – JUVENIL “C” 0-11 MPAL VALLE HEBRON
18:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – AMATEUR “A” 0-4 MPAL FEIXA LLARGA
DIUMENGE 08 D’OCTUBRE
08:30 BENJAMÍ “G” – SANT ANDREU UE “F” 0-2 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “E” – SINGUERLIN CF “B” 4-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – TURO PEIRA CCD “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR   “B” – MONTAÑESA CF “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “C” 6-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – PRAT AE “B” 5-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – EUROPA CE “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 08 D’OCTUBRE (A FORA)
11:15 PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-5 MPAL TRINITAT VELLA
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – ALEVÍ “A” 7-0 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
18:15 CORNELLA UD “C” – CADET “A” 5-1 MPAL DE CORNELLA
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 3-2 MPAL JUPITER

 

Back To Top