Partits 07-08 de Maig | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 07 DE MAIG
08:45 INFANTIL “C” – PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “K” – CANYELLES “B” 5-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – Pª BARC SANT CELONI “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “J” – PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “D” 3-4 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “E” – FUNDACIO P JUPITER “F” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 1-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “G” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “F” – SANT MARTI-CONDAL “F” 3-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANT GABRIEL CD “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “B” – SANT GABRIEL CD “C” 0-6 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – BARCELONETA “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – STOITCHKOV BARCELONA “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
 DISSABTE 07 DE MAIG (A FORA)
09:45 MONTAÑESA “G” – ALEVÍ “H” 5-2 MPAL NOU BARRIS
10:00 PUJADAS CD “A” – BENJAMÍ “C” 1-1 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:00 CATALONIA UB “B” – BENJAMÍ “D” 5-0 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “C” – ALEVÍ “D” 9-1 MPAL BADALONA SUD
11:15 SANT MARTI-CONDAL “C” – BENJAMÍ “E” 2-3 MPAL ANDRADE SANT MARTI
12:30 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” – CADET “C” 1-7 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
13:00 SABADELL “B” – ALEVÍ “A” 2-8 POLIESPORTIU OLIMPYA
14:00 SANTS UE “B” – BENJAMÍ “B” 1-5 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
14:00 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” – INFANTIL “F” 7-1 MPAL LA SATALIA
14:00 STOITCHKOV BARCELONA “A” – VETERANS “A” 2-4 MPAL RACING VALLBONA
15:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – CADET “B” 0-4 MPAL CLOT DE LA MEL
16:15 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – INFANTIL “A” 3-1 MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
18:00 SOSES FEMENI “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 5-3 MPAL SOSES
 DIUMENGE 08 DE MAIG
10:00 BENJAMÍ “A” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO P JUPITER “B” 8-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – LA LLANTIA AD “A” 2-4 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” 6-0 MPAL GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “D” – LA SALLE BONANOVA “B” 7-1 MPAL GUINARDÓ
 DIUMENGE 08 DE MAIG (A FORA)
10:00 BADALONA “D” – ALEVÍ “C” 5-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 UNIFICACION LLEFIA “B” – ALEVÍ “B” 1-11 MPAL LLEFIA
10:30 LES CORTS DE BCN CLUB ESPORTIU “A” – ALEVÍ “I” 4-3 IME ARISTIDES MAILLOL
11:15 BUFALA “E” – ALEVÍ “G” 1-4 MPAL BUFALA
11:30 PRADENC ” A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 0-6 MPAL PRATS DE LLUÇANES
12:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA “B” – PREBENJAMÍ “D” 9-3 COMP E CIUTAT MERIDIANA
12:00 L’ESCALA “A” – AMATEUR “A” 0-3 NOU CAMP MPAL DE L’ESCALA
13:30 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “B” – INFANTIL “E” 0-9 MPAL LA SATALIA
14:00 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – JUVENIL “B” 1-4 MPAL PROVENÇANA

 

Back To Top