Partits 07-08 de gener | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 7 DE GENER
08:30 ALEVÍ “C” – FUNDACIO PE EUROPA “A”  4-4 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “K” – RACING VALLBONA CF “B”  6-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – BARCELONA DRAGONS C F “B”  3-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – LA FLORIDA CF “B”  1-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “H” – ALZAMORA CF “D” 25-0 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A”  Susp MPAL GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – MERCANTIL CE “A”  1-5 MPAL GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” – MOLLET UECF “A”  5-0 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “F” – EUROPA CE “C”  1-12 MPAL GUINARDÓ
16:15 CADET “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”  0-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FONTSANTA-FATJO CD “C”  1-5 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CATALONIA UB “D”  3-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – BADALONA CF “A”  4-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B” – LLOREDA CF “B”  2-2 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 0-17 PETIT MARTINENC
DISSABTE 7 DE GENER (A FORA)
09:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – ALEVÍ “A”  3-5 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “E” – BENJAMÍ “E”  1-4 MUNICIPAL SANT MARTI PROVENÇALS
10:35 CATALONIA UB “A” – BENJAMÍ “B”  1-6 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
12:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – PREBENJAMÍ “E” 12-0 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:45 SANTS UE “D” – BENJAMÍ “H”  0-5 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
13:30 Pª BARC CINC COPES “B” – PREBENJAMÍ “D”  0-3 MPAL BARCELONETA
14:00 DAMM CF “B” – CADET “A” susp MPAL HORTA (Feliu i Codina)
15:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” – ALEVÍ “E”  2-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
15:00 BUFALA CF “B” – PREBENJAMÍ “C”  2-3 MPAL BUFALA
14:30 FUNDACIO PE EUROPA “A” – INFANTIL “C”  1-0 MPAL NOU SARDENYA
16:00 HORTA UAT “A” – VETERANS “A” susp MPAL HORTA (Feliu i Codina)
17:00 CIRERA UD “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A”  1-1 MPAL CIRERA
18:00 DON BOSCO CF “A” – JUVENIL “B”  0-3 ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 8 DE GENER
08:30 ALEVÍ “B” – SANT ANDREU UE “E”  2-2 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A”  3-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – BARCELONA FC “B”  0-5 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – SANT GABRIELCD “C”  2-6 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MASNOU CD “A”  1-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – ESC FUT PREMIER BARCELONA “B”  2-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – SANTS UE “A”  3-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – APA POBLE SEC CE “B” 12-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FONTSANTA-FATJO CD “B”  5-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 8 DE GENER (A FORA)
09:00 Pª BARC BARCINO CE “A” – BENJAMÍ “D”  2-5 MPAL MENORCA – ST MARTI PROVENÇ
10:00 FONTSANTA-FATJO CD “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 12-2 MPAL FONTSANTA – FATJO
10:00 LA TORRETA CF “B” – CADET “D”  4-2 MPAL LA TORRETA
10:00 BADALONA CF “D” – INFANTIL “B”  0-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 CORBERA CF “A” – FEMENÍ CADET / INF “A”  4-0 MPAL CORBERA DE LLOBREGAT
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “H” – BENJAMÍ “F”  0-3 MPAL CLOT DE LA MEL
10:30 ESC FUT PREMIER BARCELONA “D” – INFANTIL “E”  2-3 MPAL NOU TAXONERA
12:00 CANYELLESCE “A” – AMATEUR “B”  3-0 MPAL CANYELLES (BARCELONA)
12:45 POMAR CD “B” – ALEVÍ “J”  6-4 POMAR CD
13:00 VILASSAR DALT CE “D” – ALEVÍ “D”  4-4 MPAL VILASSAR DE DALT
18:00 SANT ANDREU UE “D” – JUVENIL “A”  1-3 MPAL NARCIS SALA

 

Back To Top