PARTITS 04-05 DE FEBRER | FC Martinenc
skip to Main Content
DISSABTE 4 DE FEBRER
10:15 BENJAMÍ “B” – ESCOLA F GAVA C “G” 15-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – DON BOSCO CF “B” 7-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “H” – BON PASTOR A E “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – SARRIA CP “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “B” – SANTA EULALIA CF “B” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “E” – CAN BUXERES FC “C” 5-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 FEMENÍ JUV / CADET “A” – ESPANYOL RCD “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “D” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – BON PASTOR A E “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 2-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” 2-1 PETIT MARTINENC
DISSABTE 4 DE FEBRER (A FORA)
09:30 LA SALUT PERE GOL AE “C” – BENJAMÍ “H” 0-4 MPAL PERE GOL
09:00 CAN VIDALET CF “B” – ALEVÍ “E” 3-9 MPAL EL MOLI (CAN VIDALET)
09:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – BENJAMÍ “C” 2-3 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
09:00 LLOREDA CF “C” – BENJAMÍ “G” 3-8 MPAL LLOREDA
09:45 ZONA FRANCA FC “A” – ALEVÍ “F” 3-2 COMPLEX ESP LA BASCULA
10:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 5-3 ZONA ESP MPAL VIC
10:00 Pª BARC BARCINO CE “G” – ALEVÍ “I” 2-5 MPAL MENORCA – STMARTI PROV
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – PREBENJAMÍ “B” 6-0 MPAL CLOT DE LA MEL
10:15 HORTA UAT “D” – ALEVÍ “K” 4-0 MPAL HORTA
10:30 UNIFICACION LLEFIACF “D” – PREBENJAMÍ “F” 2-2 MPAL LLEFIA
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – ALEVÍ “C” 5-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC
14:00 FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 0-2 MPAL CA N’ANGLADA
14:45 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” – ALEVÍ “G” 3-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
15:00 EUROPA CE “A” – INFANTIL “A” 2-2 MPAL NOU SARDENYA
15:30 FUNDACIO TERRASSA F C 1906 “A” – VETERANS “A” 1-3 ESTADI MPAL OLIMPIC TERRASSA
16:00 Pª BARC BARCINO CE “A” – CADET “B” 3-3 MPAL MENORCA – STMARTI PROV
DIUMENGE 5 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “D” – SANT GABRIELCD “E” 2-2 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “J” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 2-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – BARCELONETA CF “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 2-6 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SANT ADRIA CLUB FUTBOL “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “C” – SANT GABRIELCD “D” 1-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SANT ANDREU UE “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – PUBILLA CASAS CE “A” 4-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 3-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 5 DE FEBRER (A FORA)
10:00 FONTSANTA-FATJO CD – FEMENÍ CAD / INF “A” 0-1 MPAL FONTSANTA – FATJO
11:10 Pª BARC ANGUERA “C” – ALEVÍ “B” 2-4 ESCOLA INDUSTRIAL
13:00 ESPANYOL RCD “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 10-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
14:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – BENJAMÍ “A” 1-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-1 MPAL LLEFIA
15:30 MONTAÑESA CF “D” – INFANTIL “D” 1-3 MPAL NOU BARRIS
16:00 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB – AMATEUR “A” 0-0 ZONA ESP MPAL VIC
16:30 SANT CUGAT ESPORT FC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-2 ZONA ESP MPAL JAUME TUBAU
17:00 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” – JUVENIL “C” 2-3 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
18:00 SANT MARTI-CONDAL FC “D” – INFANTIL “F” 2-1 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

Back To Top