Futbol - Pàgina 9 de 36 - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 29-30 de maig
DISSABTE 29 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C” 3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – MONTAÑESA CF “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – MERCANTIL CE “D” 3-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – POBLE NOU AT “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANTS UE “A” 3-9  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – GIMNASTIC MANRESA C “A” 2-0  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “F” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 0-3  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANTS UE “B” 3-0  CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – SANTS UE “E” 4-10 PETIT MARTINENC
10:00 ALEVÍ “I” – Pª BARC BARCINO CE “G” 11-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” – SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB “D” 7-1 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 29 DE MAIG (A FORA)
8:40 BUFALA CF “C” – ALEVÍ “F” 2-8  ZEM BUFALÀ
9:00 SANTS UE “A” – ALEVÍ “B” 7-2  CEM LA BASCULA F11
9:00 VIARÓ CE “A” – INFANTIL “D” 2-6  COL·LEGI VIARÓ
9:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – BENJAMÍ “H” 4-1  CEM LA GUINEUETA
9:45 POMAR CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-1  MPAL POMAR
10:30 DIAGONAL CLUB ESP “A” – INFANTIL “G” 5-0  MPAL DE VALLVIDRERA
10:45 APA POBLE SEC CE “B” – ALEVÍ “G” 10-4  MPAL LA SATÀLIA
11:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “C” – BENJAMÍ “E” 5-2  MPAL LA FEIXA LLARGA
11:30 PARETS CF “B” – ALEVÍ “A” 4-4  MPAL JOSEP SEGUER
11:30 Pª BARC BARCINO CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-0  MPAL MENORCA
13:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – BENJAMÍ “C” 10-3  MPAL DE MONTIGALÀ
15:30 MERCANTIL CE “D” – INFANTIL “B” 2-2  CLUB MERCANTIL
16:00 CENTELLES UE “A” – FEMENÍ JUVENIL “B” 2-7  MPAL DE CENTELLES
16:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – JUVENIL “A” 0-1  CEM CLOT DE LA MEL
16:30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – INFANTIL “A” 1-0  ZEM CAN RULL (1)
17:30 CATALONIA UB “E” – INFANTIL “E” 1-4  ESCOLA INDUSTRIAL
20:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “B” – CADET “D” 3-0  ZEM JAUME TUBAU
DIUMENGE 30 DE MAIG
8:15 INFANTIL “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 2-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – BARCELONA FC “D” 1-9  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” 5-2  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ALCARRAS FC “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “B” – CATALONIA UB “B” 2-2  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 5-0  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SABADELL FC CE “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – PREMIA CLUB ESP “A” 6-2  CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” – MANRESA CE “A” 1-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 30 DE MAIG (A FORA)
10:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – ALEVÍ “H” 11-1  CEM ARISTIDES MAILLOL
11:30 VILASSAR DALT CE “A” – BENJAMÍ “A” 2-2  CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
11:45 SANTBOIA FC “B” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 1-0  MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “G” – BENJAMÍ “G” 0-7  MPAL DE MONTIGALÀ
12:15 SANTA EULALIA CF “B”   –  JUVENIL  “C” 3-4  MPAL SANTA EULÀLIA
14:00 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL “A” – CADET “E” 4-1  MPAL CANYELLES
14:45 FEMENI MANU LANZAROTECF “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 11-1  MPAL D  –  E SANT PERE NORD

 

Partits 22-23-24 de maig
DISSABTE 22 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “C” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “A”    3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “E” – EUROPA CE “C”    0-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”    0-5  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “C”    1-1  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – BADIA DEL VALLES CD “A”   20-0  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “B”    7-0  CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “B”    0-4  CEM GUINARDÓ
15:00 JUVENIL “B” – Pª BARC BARCINO CE “A”    0-3  CEM GUINARDÓ
17:00 CADET “C” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”    5-2  CEM GUINARDÓ
19:00 INFANTIL “G” – IMPERIO CF “A”    0-9  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “H” – BUFALA CF “B”    2-2 PETIT MARTINENC
10:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”    2-2 PETIT MARTINENC
11:15 PREBENJAMÍ “C” – ALZAMORA CF “B”    2-1 PETIT MARTINENC
12:30 ALEVÍ “G” – DIAGONAL CLUB ESP “C”    2-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 22 DE MAIG (A FORA)
8:30 LEVANTE LAS PLANAS FC “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”    10-0  MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
9:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “A”    2-2  ESTADI MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “C” – ALEVÍ “A”    3-3  MPAL VALL D’HEBRON
10:30 APA POBLE SEC CE “A” – BENJAMÍ “D”    3-7  MPAL LA SATÀLIA
10:30 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” – INFANTIL “B”    2-2  MPAL DEL CENTENARI
10:30 PALLEJA CF “B” – FEMENÍ INFANTIL “B”    0-3  ZEM FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
10:30 SANT ANDREU UE “B” – PREBENJAMÍ “B”    0-7  MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:00 BARCELONETA CF “A” – ALEVÍ “I”    5-2  MPAL PARC CATALANA
11:00 SISTRELLS CF “B” – BENJAMÍ “G”    4-3  ZEM CAN CABANYES
13:00 LA ROMANICA CF “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B”    1-8  IEM LA ROMÀNICA
13:45 POBLE NOU AT “A” – INFANTIL “F”    2-3  CEM MARESME
17:00 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB “A” – CADET “D”    2-3  MPAL ROUREDA (Sabadell)
18:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – JUVENIL “C”    1-0  CEM JÚPITER
18:00 MASNOU CD “A – JUVENIL “A” Ajornat CAMP D’ESPORTS MPAL DEL MASNOU
18:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”    2-6  MPAL MENORCA
DIUMENGE 23 DE MAIG
8:15 CADET “E” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A”    1-4  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO PE EUROPA “C”    4-5  CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”    4-0  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “B” – PASTRANA UD “A”    1-2  CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – BARCELONA FC “C”    0-7  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANTA EULALIA CF “A”    3-3  CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “A”  – ESPANYOL RCD “B”    2-0  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A”    4-1  CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “H” – SANTS UE “C”    4-10 PETIT MARTINENC
11:00 BENJAMÍ “E” – SANT GABRIEL CD “G”    1-9 PETIT MARTINENC
12:30 ALEVÍ “F” – SANT ANDREU UE “K”    3-3 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 23 DE MAIG (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “J”    6-0  ESCOLA INDUSTRIAL
9:30 HORTA UAT “B” – INFANTIL “C”    0-2  MPAL HORTA
13:00 L’HOSPITALET C E “B” – ALEVÍ “B”    7-3  MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
17:00 MOLLERUSSA CFJ “A” – AMATEUR “A”    3-1  MPAL DE MOLLERUSSA
18:15 FUND U E CORNELLA “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” Ajornat  MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
DILLUNS 24 DE MAIG
10:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A”     5-1  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ  “D” – SANTS UE “B”     2-0  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F”     0-8  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “H” – SANTS UE “C”     1-11  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “B” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “D”     2-0  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “A” – SANT ANDREU UE “B”     0-5  CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” – SANTA EULALIA CF “C”     0-2  CEM GUINARDÓ
18:30 CADET “B” – SARRIA CP “A”     1-5  CEM GUINARDÓ
DILLUNS 24 DE MAIG (A FORA)
13:00 SARRIA CP “D” – INFANTIL “F”     10-1  CEM CAN CARALLEU
17:30 SANTBOIA FC “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”      6-2  MPAL CASABLANCA
17:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “E” – INFANTIL “D”      1-4  MPAL TEIXONERA

 

Partits 15-16 de maig
DISSABTE 15 DE MAIG
ALEVÍ “A” – SANT GABRIEL CD “B”    3-2  CEM GUINARDÓ 8:30
ALEVÍ “I” – SANT ANDREU UE “J”    3-4  CEM GUINARDÓ 8:30
BENJAMÍ “D” – PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A”    9-0  CEM GUINARDÓ 10:00
BENJAMÍ “H” – Pª BARC CINC COPES “E”    2-11  CEM GUINARDÓ 10:00
FEMENÍ INFANTIL “A” – FUND P FBASE REUS “A”    0-5  CEM GUINARDÓ 11:30
FEMENÍ CADET “A” – NAVÀSCE “A”    2-0  CEM GUINARDÓ 11:30
BENJAMÍ “E” – SARRIA CP “D”    1-3  CEM GUINARDÓ 13:00
ALEVÍ “F” – PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A”    3-3  CEM GUINARDÓ 13:00
INFANTIL “C” – SANTA EULALIA CF “A”    3-0  CEM GUINARDÓ 14:30
INFANTIL “A” – SANTS UE “A”    1-1  CEM GUINARDÓ 16:00
JUVENIL “A” – FIGUERES UE “B”    1-2  CEM GUINARDÓ 18:00
FEMENÍ JUVENIL “A” – SANT CUGAT F C “B”    7-0  CEM GUINARDÓ 20:00
FEMENÍ ALEVÍ “A” – FUND U E CORNELLA “C”    8-1 PETIT MARTINENC 9:00
ALEVÍ “J” – IMPERIO CF “C”    4-11 PETIT MARTINENC 10:30
BENJAMÍ “F” – SISTRELLS CF “C”    4-2 PETIT MARTINENC 12:00
DISSABTE 15 DE MAIG (A FORA)
ALZAMORA CF “D” – ALEVÍ “G”    1-4  CEM CAN DRAGO 8:45
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “E” – INFANTIL “F”    3-0  ESTADI MPAL DE BADALONA 9:00
Pª BARC CINC COPES “B” – BENJAMÍ “C”    11-0  MPAL PARC CATALANA 9:45
VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – BENJAMÍ “B”    3-0  CEM CLOT DE LA MEL 10:00
SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “D”    0-1  CEM LA BASCULA F7 10:15
SABADELL FC CE “B” – FEMENÍ ALEVÍ “B”    4-8  MPAL OLÍMPIA 10:30
FUNDACIO P CE JUPITER “C” – ALEVÍ “E”    3-1  CEM JÚPITER 10:30
BON PASTOR A E “B” – ALEVÍ “H”    11-6  CEM BON PASTOR 11:15
CASTELLDEFELS UE “B” – ALEVÍ “C”    3-4  CAMP D’ESPORTS MPAL ELS CANYARS 11:30
EE GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”    5-2  CEM LA GUINEUETA 12:00
UNIFICACION BELLVITGE UD “B” – CADET “E”    4-2  MPAL LA FEIXA LLARGA 16:00
FUNDACIO P CE JUPITER “A” – JUVENIL “B”    1-1  CEM JÚPITER 18:00
DIUMENGE 16 DE MAIG
INFANTIL “B” – VILASSAR MARUE “C”    0-5  CEM GUINARDÓ 8:15
ALEVÍ “B” – DAMM CF “C”    4-6  CEM GUINARDÓ 10:00
BENJAMÍ “A” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “B”    7-1  CEM GUINARDÓ 10:00
AMATEUR  “A” – SOLSONA CF “A”    0-0  CEM GUINARDÓ 12:00
JUVENIL “C” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “A”    4-3  CEM GUINARDÓ 14:15
CADET “D” – NATACIO TERRASSA C “C”    5-3  CEM GUINARDÓ 16:00
INFANTIL “G” – RACING SARRIA CF “C”    1-3  CEM GUINARDÓ 18:00
AMATEUR FEMENÍ “B” – MARTORELLES CF “A”    5-0  CEM GUINARDÓ 20:00
DIUMENGE 16 DE MAIG (A FORA)
SANT ANDREU UE “I” – BENJAMÍ “G”    6-4  MPAL DEL CENTENARI-AISS 9:00
DON BOSCO CF “A” – INFANTIL “E”    0-3  ESCOLA INDUSTRIAL 9:45
SANT GABRIEL CD “D” – CADET “B”    4-6  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO 9:45
Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – ALEVÍ “D”    3-6  MPAL SANT GENÍS 10:00
UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “B”    3-4  MPAL LLEFIÀ 10:00
MONTAÑESA CF “A” – CADET “A”    1-4  MPAL NOU BARRIS 11:00
CHACARITA CF “A” – AMATEUR “B” Ajornat  CEM FORT-PIENC 12:00
ESCOLA EBRAFA “A” – CADET “C”    1-4  ESCOLA ESPORTIVA BRAFA 12:00
ESCOLA PREMIER BARCELONA “B” – PREBENJAMÍ “C”    4-0  MPAL VELÒDROM D’HORTA 13:00
PORQUERES UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”    0-4  MPAL DE MIÀNIGUES 16:00
SINGUERLIN CF “A” – INFANTIL “D”    2-1  CEM CAN ZAM (2) 17:15

3

Partits 08-09 de maig
DISSABTE 08 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “H” – DON BOSCO CF “A”   3-8   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “E” – SARRIA CP “C”   7-3   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ARGENTONA CF “A”   5-2   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – SINGUERLIN CF “D”   7-2   CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “B”   0-6   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B”   2-2   CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “D” – CAN BUXERES FC “C”   3-1   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – BUFALA CF “B”   3-3   CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A”   1-2   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B”   0-1   CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – VILADECANS UD “B”   3-2   CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “B”   1-3 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – CONGRÉS CLUB ESP “A”   0-6 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “C”   1-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 08 DE MAIG (A FORA)
10:00 BESOS BARON DE VIVER C F “A” – BENJAMÍ “H”   7-0   MPAL BARÓ DE VIVER
10:00 FONTSANTA-FATJO CD “C” – FEMENÍ ALEVÍ “A”   1-7   MPAL FONTSANTA-FATJÓ
10:30 SANTS UE “E” – BENJAMÍ “F” Ajornat   MPAL IBERIA
10:30 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – ALEVÍ “B”   4-2   CEM JÚPITER
11:00 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “C”   1-1   INEF BARCELONA
11:30 ANOIA CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”   8-6   ZEM CAN TITÓ
12:00 BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “C”   11-1   CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:00 ENFAF CREDIT ANDORRA CF “A” – FEMENÍ CADET “A”   2-1   CENTRE ENTRENAMENT DE LA FAF2
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-0   MPAL LLEFIÀ
13:30 SANTS UE “D” – BENJAMÍ “E”   4-0   CEM LA BASCULA F11
14:45 EUROPA CE “C” – INFANTIL “B”   1-1   MPAL NOU SARDENYA
17:30 APA POBLE SEC CE “B” – JUVENIL “C”   1-1   MPAL LA SATÀLIA
18:00 MASNOU CD “A” – JUVENIL “A” Ajornat  CAMP D’ESPORTS MPAL DEL MASNOU
19:45 MIRASOL-BACO UNIÓN CF “A” – CADET “D”   1-1   MPAL DE MIRA-SOL
DIUMENGE 09 DE MAIG
8:00 CADET “E” – MERCAT NOU MAGORIA SE CLUB “B”   2-3   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” Ajornat   CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – SARRIA CP “B”   1-5   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – CAN VIDALET CF “A”   1-4   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – RACING VALLBONA CF “A”   10-1   CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR “B” – OLYMPIA II CLUB ESP “A”   6-4   CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – CONGRÉS CLUB ESP “A”   5-3   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FONTSANTA-FATJO CD “A”   3-3   CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” – FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 “B”   7-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 09 DE MAIG (A FORA)
12:30 PUIGCERDA CF “A” – FEMENÍ CADET “A”   2-3   CLUB PUIGCERDÀ CE
13:15 SINGUERLIN CF “B” – INFANTIL “G”   2-1   CEM CAN ZAM (2)
14:00 LA SALLE BONANOVA CE “C” – ALEVÍ “F”   3-6   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
14:15 SANT POL AT “A” – FEMENÍ JUVENIL “B”   3-6   MPAL SOT DEL BAGUENY
15:30 FUND U E CORNELLA “D” – BENJAMÍ “B”   1-2   MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
16:45 FUND U E CORNELLA “F” – BENJAMÍ “D”   4-4   MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
17:00 FIGARÓ CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   3-0   MPAL DE FIGARÓ-MONTMANY
19:00 L’HOSPITALET C E “A” – INFANTIL “A”   2-2   MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT

 

Partits 1-2 de maig

 

DISSABTE 1 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “F” – CAN BUXERES FC “D”   susp  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “B” – FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “D”   susp  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “D”   susp  CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENI ALEVÍ “A” – CASTELLDEFELS UE “B”   susp  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENI CADET “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A”   susp  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENI INFANTIL “A” – FUND E ATLETIC VILAFRANCA “A”   susp  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “B” – SARRIA CP “B”    1-3  CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “B”    2-2  CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “C” – ALZAMORA CF “A”    1-3  CEM GUINARDÓ
19:00 FEMENI JUVENIL “B” – MOLLET UECF “A”    2-4  CEM GUINARDÓ
8:30 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A”   susp PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “E” – LLOREDA CF “B”    3-2 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 1 DE MAIG (A FORA)
8:30 Pª BARC CINC COPES “D” – ALEVÍ “H”    3-4  MPAL PARC CATALANA
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – BENJAMÍ “C”   susp  ESTADI MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET
9:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”  Ajornat  CEM LA BASCULA F11
9:00 SARRIA CP “D” – INFANTIL “F”   susp  MPAL TEIXONERA
9:15 ESCOLA PREMIER BARCELONA “D” – ALEVÍ “E”    3-4  MPAL VALL HEBRON
10:15 TURO PEIRA CCD “A” – PREBENJAMÍ “C”   susp  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
10:30 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – ALEVÍ “G”    2-4  MPAL TEIXONERA
11:30 CARDONA CF “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B”    5-8  MPAL DE VIDA ACTIVA
12:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – ALEVÍ “D”   susp  CEM CAN ZAM (1)
12:00 CANYELLESCE “A” – PREBENJAMÍ “B”    8-3  MPAL CANYELLES
14:45 PARC UD “A” – INFANTIL “D”    2-2  CEM FORT-PIENC
18:00 MONTSANT DE LA PEIRA UD “A” – AMATEUR “B”    1-0  MPAL POMAR
19:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” – CADET “A”    2-0  ESTADI MPAL DE BADALONA
20:00 ATLETIC SANT JUST F C “A” – AMATEUR “A”    5-0  MPAL DE SANT JUST DESVERN
 DIUMENGE 2 DE MAIG
8:30 INFANTIL “G” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B”    2-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “A”    2-1  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G”    5-1  CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “H” – CATALONIA UB “C”    2-11  CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “B” – SARRIA CP “A”    3-4  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A”    2-3  CEM GUINARDÓ
15:00 CADET “D” – CERDANYOLA VALLES FC “B”    0-1  CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” Ajornat  CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENI  “B” – SANT GABRIEL CD “B”    1-4  CEM GUINARDÓ
 DIUMENGE 2 DE MAIG (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “C” – CADET “B”    8-2  MPAL NARCÍS SALA
9:45 SANTS UE “B” – FEMENÍ JUVENIL “A”    1-2  DE L’ENERGIA
10:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “D” – ALEVÍ “A”    4-3  ESTADI ZEM DE VIC
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “C” – INFANTIL “E”    1-3  CEM JÚPITER
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – BENJAMÍ “A”   Ajornat  MPAL LLEFIÀ
10:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – CADET “C”    4-4  CEM CAN ZAM (1)
10:30 CAN BUXERES FC “B” – PREBENJAMÍ “D”    2-1  MPAL CAN BUXERES2-1
11:45 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – CADET “E”    1-2  CEM ARISTIDES MAILLOL
12:00 RACING SARRIA CF “B” – BENJAMÍ “G”    6-5  CEM VALLVIDRERA
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – JUVENIL “B”    6-4  MPAL DE BADALONA SUD
12:00 CERDANYOLA VALLES FC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”    0-3  MPAL LA BÓBILA

 

Back To Top