Futbol - Pàgina 8 de 36 - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 16-17 d’octubre
DISSABTE 16 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “A” – HORTA UAT “A” 6-1   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – DON BOSCO CF “B” 2-2   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 1-6   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – CAN BUXERES FC “A” 2-3   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – BON PASTOR AE “B” 2-1   CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “E” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 8-1   CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “B” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 1-0   CEM GUINARDÓ
17:00 CADET “A” – Pª BARC ANGUERA “A” 5-0   CEM GUINARDÓ
19:00 JUVENIL “B” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-3   CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 5-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” – FUND FUTBOL BADALONA “B” 1-7 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – BARCELONETA CF “B” 4-4 PETIT MARTINENC
13:30 BENJAMÍ “E” – Pª BARC ANGUERA “C” 0-4 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 16 D’OCTUBRE (A FORA)
9:30 SISTRELLS CF “B” – BENJAMÍ “H” 10-0   ZEM CAN CABANYES
10:00 POMAR CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 11-1   MPAL POMAR
10:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – ALEVÍ “H”  0-6   CEM ARISTIDES MAILLOL
10:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – ALEVÍ “C”  4-3   CEM JÚPITER
10:30 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” – ALEVÍ “D”  2-3   ESCOLA PIA DE SARRIÀ
11:30 APA POBLE SEC CE “A” – FEM INFANTIL “B”  0-7   MPAL LA SATÀLIA
11:45 SANT VICENÇ DELS HORTS A FUT “A” – FEM ALEVÍ “B”  8-4   MPAL DE LA GUARDIA
12:00 CAN VIDALET CF “A” – CADET “C”  5-1  CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
13:15 SANT IGNASI CE “B” – CADET “E”  6-3   COL·LEGI SANT IGNASI
14:00 SANT GABRIEL CD “C” – FEM JUVENIL “C”  8-0 CEM TRAJANA BESOS
14:00 L’HOSPITALET C E “C” – INFANTIL “F”  8-0 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” – ALEVÍ “E”  7-4   CEM CLOT DE LA MEL
14:15 LA FLORIDA CF “B” – INFANTIL “G”  6-3   MPAL LA FLORIDA
15:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – BENJAMÍ “B”  4-1   MPAL LLEFIÀ
15:30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF “B” – FEM JUVENIL “B”  2-1   MPAL DE CALAFELL
17:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – INFANTIL “A”  3-1   ZEM CAN RULL (1)
18:30 FUND TERRASSA FC 1906 “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”  3-3   MPAL PLÀ DEL BONAIRE
19:30 SANT ANDREU UE “B” – JUVENIL “A”  1-1   MPAL NARCÍS SALA
 DIUMENGE 17 D’OCTUBRE
8:30 INFANTIL “C” – TECNOFUTBOL CF “A”  2-0   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “C” – PREMIER BARCELONA “E”  4-2   CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – CASTELLDEFELS UE “B”  1-3   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – VALLVIDRERA SENGLARS CF “A”  4-1   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – UNIFICACION LLEFIACF “A”  1-6   CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANT IGNASI CE “A”  0-2   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – TURÓ PEIRA CCD “B”  2-1   CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ AMATEUR “B” – LEVANTE LAS PLANAS FC “D”  5-1   CEM GUINARDÓ
9:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A”  4-6 PETIT MARTINENC
11:15 FEM ALEVÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 11-1 PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 17 D’OCTUBRE (A FORA)
9:30 CAN BUXERES FC “B” – BENJAMÍ “D”  7-1   MPAL CAN BUXERES
10:00 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “A” – PREBENJAMÍ “B”  8-1   MPAL PUBILLA CASAS
10:15 BARCELONETA CF “B” – BENJAMÍ “G”  5-0   MPAL PARC CATALANA
14:15 UNIFICACIÓN LLEFIÀCF “G” – ALEVÍ “G”  3-11   MPAL LLEFIÀ
18:00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL “A” – AMATEUR “A”  1-1  ESTADI MPAL NOU PALAMÓS-COSTA BRAVA
20:00 HORTA UAT “B” – CADET “D”  5-2   MPAL HORTA

 

Partits 9-10 d’octubre
DISSABTE 9 D’OCTUBRE
9:00 ALEVÍ “C” – SANT ANDREU UE “G”  2-5  CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – CONGRÉS CLUB ESP “C”  0-5  CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “E” – SANT GABRIEL CD “E”  6-3  CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”  9-1  CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “G” – SANTS UE “G”  3-9  CEM GUINARDÓ
12:00 FEM INFANTIL “B” – FUND ACADEMIA L’HOSPITALET  “A” Ajornat  CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – APA POBLE SEC CE “D”  4-0  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A”  4-1   CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PORQUERES UE “A”  0-1  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “C”  2-1  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A”  4-6 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A”  2-2 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “D” –  PREMIER BARCELONA “D”  1-5 PETIT MARTINENC
14:00 FEM ALEVÍ “B” – CASTELLDEFELS UE  “A”  3-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 9 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 HORTA UAT “C” – PREBENJAMÍ “E”   2-2  MPAL HORTA
9:30 SISTRELLS CF “D” – ALEVÍ “J”   9-1  ZEM CAN CABANYES
10:15 SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “D”   6-3  CEM LA BASCULA F7
11:00 LA SALUT PERE GOL AE “B” – BENJAMÍ “F”   9-1  MPAL PERE GOL
12:00 FUNDACIO PE EUROPA “C” – BENJAMÍ “B”   4-1  MPAL L’ÀLIGA
12:00 BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “B”   10-1  CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:15 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “B”   4-1  INEF BARCELONA
13:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “I” – ALEVÍ “I”   0-8  MPAL DE MONTIGALÀ
14:15 FUND ESPORTIVA GRAMA “C” – JUVENIL “C”  Ajornat MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
15:30 SANT ANDREU UE “D” – CADET “B”   3-1  MPAL NARCÍS SALA
16:00 SEAGULL BDN “B” – FEM ALEVÍ “A”   0-10  MPAL DE MONTIGALÀ
18:00 PASTRANA UD “A” – AMATEUR “B”   1-2  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
18:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   5-4  MPAL MENORCA
18:30 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “B” – JUVENIL “B”   2-2  MPAL SANTA EULÀLIA
18:30 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A” – FEM JUVENIL “A”   0-5  CEM LA BASCULA F11
DIUMENGE 10 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 MONTAÑESA CF “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-7  MPAL NOU BARRIS
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – BENJAMÍ “E”   5-1  MPAL LLEFIÀ
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – ALEVÍ “A”   2-4  CEM CLOT DE LA MEL
10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – ALEVÍ “F”   3-3  MPAL DE BADALONA SUD
11:00 SANT ANDREU UE “E” – INFANTIL “E”   0-7  MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 ESPANYOL RCD “C” – INFANTIL “D”   0-2 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
14:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”  –  FEM INFANTIL “A”   9-2  MPAL SANT GENIS
14:30 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “C”   2-3  ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 10 D’OCTUBRE
8:00 CADET “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”   1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SARRIÀ CP “A”   4-0  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – CAN BUXERES FC “C”   0-3  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “A” – MONTAÑESA CF “A”   0-2  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” – SANTS UE “E”   5-1  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “D”   2-4  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – TERLENKA BARCELONISTA C F “A”   2-1  CEM GUINARDÓ
20:00 FEM JUVENIL “C” – FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 “B”   1-1  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “D”   0-4 PETIT MARTINENC

 

Partits 12-13 de juny
DISSABTE 12 DE JUNY
8:30 ALEVÍ “E” – CONGRÉS CLUB ESP  “B”   5-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – ALZAMORA  C F  “A”   4-11  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – OLIMPIC LA GARRIGA  C F  “A”   3-6  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – PARC  U D  “A”   2-3  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”   0-8  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – UNIFICACION LLEFIA CF  “D”   1-6  CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC  VILLAVERDE-PENITENTS “B”   5-3  CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ “B” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A”   3-3  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – CAN BUXERES  F C  “B”   0-13  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – DAMM  C F  “B”   1-2  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA C E “A”   4-1  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “C” – APA POBLE SEC  CE  “A”   1-0  CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A”   9-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – MONTAÑESA  C F  “B”   8-0 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 12 DE JUNY (A FORA)
9:00 SARRIA  C P  “E” – BENJAMÍ “H”   6-3  CEM CAN CARALLEU
9:30 E  E  GUINEUETA C F “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A”   1-9  CEM LA GUINEUETA
10:00 Pª BARC  ANGUERA “D” – BENJAMÍ “G”   6-3  ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 LES CORTS DE BARCELONA C  E   “A” – INFANTIL “E”   0-9  CEM ARISTIDES MAILLOL
10:15 Pª BARC  BARCINO  CE “D” – BENJAMÍ “E”   2-2  MPAL  MENORCA
10:30 CATALONIA  U B  “B” – BENJAMÍ “D”   2-6  CEM MUNDET (1)
10:30 VILASSAR MAR U E  “B” – ALEVÍ “B”   7-4  MPAL  DE VILASSAR DE MAR
10:30 BUFALA  C F  “D” – CADET “E”   6-0  ZEM BUFALÀ
11:00 TECNIFUTBOL TARRAGONA  CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”   4-2  MPAL  LA GRANJA
11:15 Pª BARC  BARCINO  CE “C” – PREBENJAMÍ “C”   4-4  MPAL  SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:45 CATALONIA  U B  “C” – INFANTIL “G”   3-2  CEM MUNDET (1)
14:30 SANT GABRIEL  C D  “E” – INFANTIL “B” Ajornat  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
15:00 EUROPA  C E  “A” – INFANTIL “A”   1-1  MPAL  NOU SARDENYA
15:00 SANT ANDREU  U E “I” – ALEVÍ “J”   10-0  MPAL  NARCIS SALA
16:45 SEAGULL BDN  C E  “B” – FEMENÍ JUVENIL “A”   2-1  MPAL  DE MONTIGALÀ
17:00 FUND FUTBOL BADALONA “A” – JUVENIL “A”   1-0  ESTADI MPAL  DE BADALONA
 DIUMENGE 13 DE JUNY  ( A FORA )
9:00 SANT ANDREU  U E “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-9  MPAL  NARCIS SALA
10:15 VILASSAR DALT  C E  “A” – ALEVÍ “A”   4-1  CAMP D’ESPORTS MPAL  VALLMORENA
10:30 FUNDACIO P  CE  JUPITER “A” – BENJAMÍ “A”   2-3  CEM JÚPITER
12:00 CANYELLES C E  “A” – ALEVÍ “I”   3-3 MPAL  CANYELLES
12:50 SANT GABRIEL  C D  “B” – JUVENIL “C”   6-2  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
18:00 JOANENC  F C  “B” – CADET “D”   2-1  ZEM DE SANT JOAN VILATORRADA
18:30 BELLAVISTA MILAN  C  “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   2-6  MPAL  DE CORRÓ D’AVALL
20:00 CELTIC  U E  “A” – AMATEUR “B”   3-2 MPAL  SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
 DIUMENGE 13 DE JUNY
8:15 INFANTIL “D” – SANT ANDREU  U E “D”   4-5  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTS  U E  “A”   2-10  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – SANT GABRIEL  C D  “H”   4-3
12:00 AMATEUR “A” – CLUB ESPORTIU ATLETIC LLEIDA “A”   3-1  CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “C” – SANT ANDREU  U E “C”   1-5  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ENFAF CREDIT ANDORRA “A”   3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B”   1-3  CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – SEAGULL BDN  C E  “D”   5-0  CEM GUINARDÓ

 

Partits 5-6 de juny
DISSABTE 5 DE JUNY
8:30 ALEVÍ “I”  –  ESCOLA PIA SARRIÀ SE “C” 4-2   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J”  –  LA SALLE BONANOVA CE “A” 0-10   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E”  –  MONTAÑESA CF “C” 2-9   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D”  –  TECNOFUTBOL CF “B” 7-2   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A”  –  SANT CUGAT FUTBOL CLUB  “E” 2-4   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “B”  –  CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “B” 3-7   CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ INFANTIL “A”  –  SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 4-6   CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ “A”  –  ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 11-1   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G”  –  ALZAMORA CF  “C” 1-1   CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B”  –  FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-0   CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUVENIL “A”  –  FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-2   CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C”  –  SANT ANDREU UE “C” 1-4   CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A”  –  ALZAMORA CF “A” 6-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 5 DE JUNY (A FORA)
9:00 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A”  –  PREBENJAMÍ “B” 1-2   CEM FORT-PIENC
9:00 IMPERIO  CF “B”  –  INFANTIL “E” 0-8   MPAL LES OLIVERES
9:00 RACING SARRIA CF “A”  –  ALEVÍ “C” 1-4   UB ESPORTS
10:30 RACING SARRIA CF “A”  –  INFANTIL “C” 0-2   UB ESPORTS
10:30 ZONA FRANCA FC “A”  –  INFANTIL “D” 0-10   CEM LA BASCULA F11
11:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A”  –  FEMENÍ CADET “A” 3-0   CEM JÚPITER
11:30 SANTA EULALIA CF “A”  –  BENJAMÍ “B” 4-2   MPAL SANTA EULÀLIA
11:45 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B”  –  ALEVÍ “G” 1-10   MPAL DE BADALONA SUD
12:00 TECNOFUTBOL CF “B”  –  ALEVÍ “E” 1-6   CLUB MEILAND
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B”  –  BENJAMÍ “F” 2-7   MPAL PROVENÇANA
12:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C”  –  CADET “B” 4-3  ESTADI MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
13:15 SANTA EULALIA CF “A”  –  FEMENÍ INFANTIL “B” 0-8   MPAL SANTA EULÀLIA
14:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B”  –  INFANTIL “F” 1-3   MPAL SANT GENÍS
16:00 MOLINOS UD “A”  –  FEMENÍ JUVENIL “B” 8-0   MPAL VISTA ALEGRE-ELS MOLINS
18:00 CAN BUXERES FC “A”  –  CADET “A” 0-2   MPAL CAN BUXERES
18:00 DON BOSCO CF “A”  –  JUVENIL “B” 2-0   ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 6 DE JUNY
8:30 CADET “E”  –  CATALONIA UB “C” 2-6   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “H”  –  SISTRELLS CF “A” 0-10   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A”  –  FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 7-0   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B”  –  APA POBLE SEC CE “A” 2-1   CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ INFANTIL “A”  –  IGUALADA  CF  “A” 0-1   CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D”  –  UNIO F BASE JABAC I TERRASSA  “C” 1-1   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A”  –  DAMM CF “C” 3-0   CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR  FEMENÍ “B”  –  LA FLORIDA CF “A” Ajornat   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G”  –  GORNAL UD “A” 6-5 PETIT MARTINENC
11:30 ALEVÍ “F”  –  ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A” 3-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 6 DE JUNY (A FORA)
9:30 ESCOLA  PREMIER BARCELONA “E”  –  ALEVÍ “D” 4-4   MPAL TEIXONERA
10:00 MIRASOL-BACO UNIÓN CF “A”  –  FEMENÍ ALEVÍ “B” 3-3   MPAL DE MIRA-SOL
10:15 Pª BARC CINC COPES “B”  –  PREBENJAMÍ “D” 1-1   MPAL PARC CATALANA
12:20 ABRERA AE “A”  –  CADET “C” 0-1   MPAL D’ABRERA
13:00 TECNOFUTBOL CF “A”  –  BENJAMÍ “C” 6-2   CLUB MEILAND
18:00 BORGES BLANQUES CF “A”  –  AMATEUR “A” 2-1   MPAL DE BORGES BLANQUES
18:45 FUNDACIO P CE JUPITER “A”  –  AMATEUR FEMENÍ “A” 0-2   CEM JÚPITER

 

Partits 29-30 de maig
DISSABTE 29 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C” 3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – MONTAÑESA CF “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – MERCANTIL CE “D” 3-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – POBLE NOU AT “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANTS UE “A” 3-9  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – GIMNASTIC MANRESA C “A” 2-0  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “F” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 0-3  CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANTS UE “B” 3-0  CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – SANTS UE “E” 4-10 PETIT MARTINENC
10:00 ALEVÍ “I” – Pª BARC BARCINO CE “G” 11-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” – SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB “D” 7-1 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 29 DE MAIG (A FORA)
8:40 BUFALA CF “C” – ALEVÍ “F” 2-8  ZEM BUFALÀ
9:00 SANTS UE “A” – ALEVÍ “B” 7-2  CEM LA BASCULA F11
9:00 VIARÓ CE “A” – INFANTIL “D” 2-6  COL·LEGI VIARÓ
9:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – BENJAMÍ “H” 4-1  CEM LA GUINEUETA
9:45 POMAR CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-1  MPAL POMAR
10:30 DIAGONAL CLUB ESP “A” – INFANTIL “G” 5-0  MPAL DE VALLVIDRERA
10:45 APA POBLE SEC CE “B” – ALEVÍ “G” 10-4  MPAL LA SATÀLIA
11:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “C” – BENJAMÍ “E” 5-2  MPAL LA FEIXA LLARGA
11:30 PARETS CF “B” – ALEVÍ “A” 4-4  MPAL JOSEP SEGUER
11:30 Pª BARC BARCINO CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-0  MPAL MENORCA
13:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – BENJAMÍ “C” 10-3  MPAL DE MONTIGALÀ
15:30 MERCANTIL CE “D” – INFANTIL “B” 2-2  CLUB MERCANTIL
16:00 CENTELLES UE “A” – FEMENÍ JUVENIL “B” 2-7  MPAL DE CENTELLES
16:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – JUVENIL “A” 0-1  CEM CLOT DE LA MEL
16:30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – INFANTIL “A” 1-0  ZEM CAN RULL (1)
17:30 CATALONIA UB “E” – INFANTIL “E” 1-4  ESCOLA INDUSTRIAL
20:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “B” – CADET “D” 3-0  ZEM JAUME TUBAU
DIUMENGE 30 DE MAIG
8:15 INFANTIL “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 2-4  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – BARCELONA FC “D” 1-9  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” 5-2  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ALCARRAS FC “A” 1-2  CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “B” – CATALONIA UB “B” 2-2  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 5-0  CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SABADELL FC CE “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – PREMIA CLUB ESP “A” 6-2  CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ ALEVÍ “B” – MANRESA CE “A” 1-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 30 DE MAIG (A FORA)
10:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – ALEVÍ “H” 11-1  CEM ARISTIDES MAILLOL
11:30 VILASSAR DALT CE “A” – BENJAMÍ “A” 2-2  CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
11:45 SANTBOIA FC “B” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 1-0  MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “G” – BENJAMÍ “G” 0-7  MPAL DE MONTIGALÀ
12:15 SANTA EULALIA CF “B”   –  JUVENIL  “C” 3-4  MPAL SANTA EULÀLIA
14:00 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL “A” – CADET “E” 4-1  MPAL CANYELLES
14:45 FEMENI MANU LANZAROTECF “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 11-1  MPAL D  –  E SANT PERE NORD

 

Back To Top