Futbol - Pàgina 6 de 35 - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 30-31 d’octubre
DISSABTE 30 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “C” – FUND FUTBOL BADALONA “F” 5-0  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” – PUJADAS CD “A” 4-0  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “A” susp  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – Pª BARC CINC COPES “A” 3-4  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM ALEVÍ “A” – FUNDACIO UE CORNELLA “C” 10-2  CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 4-1  CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “C” – SANT GABRIEL CD “C” susp  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – Pª BARC BARCINO CE “A” 2-5  CEM GUINARDÓ
16:00 FEM JUVENIL “B” – E E. GUINEUETA CF “B” 2-1  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – SISTRELLS CF “A” 3-3  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” –  PREMIER BARCELONA “A” 2-3  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 10-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” –  PREMIER BARCELONA “C” 1-5 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 3-0 PETIT MARTINENC
DISSABTE 30 D’OCTUBRE (A FORA)
8:30 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS “A” – INFANTIL “G” 5-0 CEM FORT-PIENC
8:45 IMPERIO CF “A” – ALEVÍ “F” 7-3 CEM CAN ZAM (1)
9:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “B” 3-1 CEM CAN CARALLEU
9:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA “B” – CADET “E” 4-4 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – ALEVÍ “A” 2-6 NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
10:30 SANT ANDREU UE “F” – BENJAMÍ “G” 6-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
10:30 ESCOLA EBRAFA “B” – BENJAMÍ “H” 3-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
12:30 SINGUERLÍN CF “D” – ALEVÍ “H” susp CEM CAN ZAM (2)
13:30 FUND FUTBOL BADALONA “A” – INFANTIL “A” susp ESTADI MPAL DE BADALONA
14:45 LA SALUT PERE GOL AE “A” – INFANTIL “F” 1-3 MPAL PERE GOL
18:40 CAN VIDALET CF “A” – JUVENIL “A” 0-3 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
20:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E” – ALEVÍ “D” 4-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 31 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “B” – SANTFELIUENC FC “B” 3-0  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “G” – BUFALÀ CF “F” 10-0  CEM GUINARDÓ
10:00 INFANTIL “E” – DON BOSCO CF “A” 6-2  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – BESOS BARON DE VIVER C F “A” 3-1  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” 0-3  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – FUNDACIO U E CORNELLA “B” 1-1  CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – BARCELONETA CF “A” 3-6  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “F” – UNIFICACIÓN LLEFIÀCF “E” 5-5 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “E” – TECNOFUTBOL CF “B” 7-1 PETIT MARTINENC
12:00 ALEVÍ “J” – CATALÒNIA UB “G” 4-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 31 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 PREMIER BARCELONA “F” – ALEVÍ “E” 3-5 MPAL VALL D’HEBRON
9:00 SANTS UE “B” – FEM JUVENIL “A” 0-0 CE DE L’ENERGIA
9:00 FUND FUTBOL BADALONA “B” – CADET “D” 5-0 ESTADI MPAL DE BADALONA
9:30 CAN VIDALET CF “A” – FEM INFANTIL “B” 0-10 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
10:30 PREMIER BARCELONA “B” – BENJAMÍ “B” 5-3 MPAL VALL D’HEBRON
12:00 BUFALÀ CF “A” – PREBENJAMÍ “C” 3-1 ZEM BUFALÀ
12:00 SANTBOIA FC “A” – FEM ALEVÍ “B” 6-1 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:00 MOLINOS UD “A” – FEM JUVENIL “C” 3-1 MPAL VISTA ALEGRE-ELS MOLINS
16:00 LLERONA CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-2 PARROQUIA DE STA MARIA DE LLERONA
16:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” – BENJAMÍ “D” 1-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:30 BANYOLES CE “A” – AMATEUR “A” 0-0 CAMP FUTBOL MPAL NOU DE BANYOLES

 

Partits 23-24 d’octubre
DISSABTE 23 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “H” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “D” 2-4 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “E” – UNIFICACION LLEFIA,CF “A” 0-7 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” – LA SALUT PERE GOL AE “C” Susp CEM GUINARDÓ
11:30 FEM INFANTIL “B” – FUND U E CORNELLA “C” 1-5 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – COLLEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA “C” 7-2 CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “F” – SANT ANDREU, UE “D” 4-2 CEM GUINARDÓ
14:30 FEM JUVENIL “A” – ESCOLA ESP GUINEUETA CF “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
17:00 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “A” – ATLETIC SANT JUST F C “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – POBLE NOU ,AT “A” 1-3 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – SANT ADRIA 2020, CE “A” 2-12 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “D” – FUND ESPORTHOSPITALET AT “A” 4-0 PETIT MARTINENC
14:00 FEM ALEVÍ “B” – SANT ANDREU, UE “B” 2-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 23 D’OCTUBRE (A FORA)
8:45 SANT IGNASI CE “A” – ALEVÍ “C” 8-4 COL·LEGI SANT IGNASI
10:00 BUFALA, CF “A” – INFANTIL “D” 4-1 ZEM BUFALÀ
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – ALEVÍ “A” 3-3 CEM JÚPITER
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” – PREBENJAMÍ “D” 7-0 CEM CLOT DE LA MEL
10:30 APA POBLE SEC, CE “A” – BENJAMÍ “C” 0-1 MPAL LA SATÀLIA
11:30 SANT GABRIEL, CD “B” – PREBENJAMÍ “E” 1-6 PAVELLÓ ZEM LA MINA
12:00 FUND BADALONA “B” – INFANTIL “B” 2-1 ESTADI MPAL DE BADALONA
12:15 SANTBOIA, FC “B” – FEM ALEVÍ “A” 0-10 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:30 SISTRELLS CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 5-2 ZEM CAN CABANYES
12:30 SANT ANDREU, UE “C” – JUVENIL “B” 1-4 MPAL NARCÍS SALA
13:15 UNIFICACION BELLVITGE, UD “A” – BENJAMÍ “A” 3-4 MPAL LA FEIXA LLARGA
16:15 SARRIA, CP “B” – CADET “A” 5-3 CEM CAN CARALLEU
20:00 L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “B” – INFANTIL “C” 5-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 24 D’OCTUBRE
8:00 CADET “D” – EUROPA, CE “B” 0-8 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – PUJADAS, CD “A” 1-6 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – DAMM, CF “B” 3-10 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – UNIFICACION LLEFIA,CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “E” – L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “D” 2-2 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “C” – ATLETIC SANT JUST F C “C” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – SABADELL FC, CE “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 24 D’OCTUBRE (A FORA)
9:45 LA SALUT PERE GOL AE “A” – FEM INFANTIL “A” 3-4 MPAL PERE GOL
11:00 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “C” – ALEVÍ “I” 3-9 MPAL SANTA EULÀLIA
11:45 LEVANTE LAS PLANAS FC “D” – ALEVÍ “J” 4-3 MPAL LES PLANES (SANT JOAN DESPI)
12:00 SANT GABRIEL, CD “F” – BENJAMÍ “F” 1-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:00 FUND U E CORNELLA “D” – ALEVÍ “B” 3-2 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
12:15 TURO PEIRA, CCD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 1-2 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
12:30 FUND ESPORTHOSPITALET AT “D” – ALEVÍ “G” 2-10 MPAL PROVENÇANA
14:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – CADET “B” 5-1 CEM CAN ZAM (1)
14:00 SANTS, UE “B” – BENJAMÍ “E” 2-0 CEM LA BASCULA F11
14:00 CAN BUXERES, FC “D” – JUVENIL “C” 1-6 MPAL CAN BUXERES
18:00 POBLE SEC U E “A” – AMATEUR “B” 1-1 MPAL LA SATÀLIA
20:20 FUND U E CORNELLA “C” – FEM JUVENIL “B” 3-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT

 

Partits 16-17 d’octubre
DISSABTE 16 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “A” – HORTA UAT “A” 6-1   CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – DON BOSCO CF “B” 2-2   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 1-6   CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – CAN BUXERES FC “A” 2-3   CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – BON PASTOR AE “B” 2-1   CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “E” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 8-1   CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “B” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 1-0   CEM GUINARDÓ
17:00 CADET “A” – Pª BARC ANGUERA “A” 5-0   CEM GUINARDÓ
19:00 JUVENIL “B” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-3   CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 5-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” – FUND FUTBOL BADALONA “B” 1-7 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – BARCELONETA CF “B” 4-4 PETIT MARTINENC
13:30 BENJAMÍ “E” – Pª BARC ANGUERA “C” 0-4 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 16 D’OCTUBRE (A FORA)
9:30 SISTRELLS CF “B” – BENJAMÍ “H” 10-0   ZEM CAN CABANYES
10:00 POMAR CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 11-1   MPAL POMAR
10:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – ALEVÍ “H”  0-6   CEM ARISTIDES MAILLOL
10:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – ALEVÍ “C”  4-3   CEM JÚPITER
10:30 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” – ALEVÍ “D”  2-3   ESCOLA PIA DE SARRIÀ
11:30 APA POBLE SEC CE “A” – FEM INFANTIL “B”  0-7   MPAL LA SATÀLIA
11:45 SANT VICENÇ DELS HORTS A FUT “A” – FEM ALEVÍ “B”  8-4   MPAL DE LA GUARDIA
12:00 CAN VIDALET CF “A” – CADET “C”  5-1  CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
13:15 SANT IGNASI CE “B” – CADET “E”  6-3   COL·LEGI SANT IGNASI
14:00 SANT GABRIEL CD “C” – FEM JUVENIL “C”  8-0 CEM TRAJANA BESOS
14:00 L’HOSPITALET C E “C” – INFANTIL “F”  8-0 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” – ALEVÍ “E”  7-4   CEM CLOT DE LA MEL
14:15 LA FLORIDA CF “B” – INFANTIL “G”  6-3   MPAL LA FLORIDA
15:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – BENJAMÍ “B”  4-1   MPAL LLEFIÀ
15:30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF “B” – FEM JUVENIL “B”  2-1   MPAL DE CALAFELL
17:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – INFANTIL “A”  3-1   ZEM CAN RULL (1)
18:30 FUND TERRASSA FC 1906 “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”  3-3   MPAL PLÀ DEL BONAIRE
19:30 SANT ANDREU UE “B” – JUVENIL “A”  1-1   MPAL NARCÍS SALA
 DIUMENGE 17 D’OCTUBRE
8:30 INFANTIL “C” – TECNOFUTBOL CF “A”  2-0   CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “C” – PREMIER BARCELONA “E”  4-2   CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – CASTELLDEFELS UE “B”  1-3   CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – VALLVIDRERA SENGLARS CF “A”  4-1   CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – UNIFICACION LLEFIACF “A”  1-6   CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANT IGNASI CE “A”  0-2   CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – TURÓ PEIRA CCD “B”  2-1   CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ AMATEUR “B” – LEVANTE LAS PLANAS FC “D”  5-1   CEM GUINARDÓ
9:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A”  4-6 PETIT MARTINENC
11:15 FEM ALEVÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 11-1 PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 17 D’OCTUBRE (A FORA)
9:30 CAN BUXERES FC “B” – BENJAMÍ “D”  7-1   MPAL CAN BUXERES
10:00 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “A” – PREBENJAMÍ “B”  8-1   MPAL PUBILLA CASAS
10:15 BARCELONETA CF “B” – BENJAMÍ “G”  5-0   MPAL PARC CATALANA
14:15 UNIFICACIÓN LLEFIÀCF “G” – ALEVÍ “G”  3-11   MPAL LLEFIÀ
18:00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL “A” – AMATEUR “A”  1-1  ESTADI MPAL NOU PALAMÓS-COSTA BRAVA
20:00 HORTA UAT “B” – CADET “D”  5-2   MPAL HORTA

 

Partits 9-10 d’octubre
DISSABTE 9 D’OCTUBRE
9:00 ALEVÍ “C” – SANT ANDREU UE “G”  2-5  CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – CONGRÉS CLUB ESP “C”  0-5  CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “E” – SANT GABRIEL CD “E”  6-3  CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A”  9-1  CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “G” – SANTS UE “G”  3-9  CEM GUINARDÓ
12:00 FEM INFANTIL “B” – FUND ACADEMIA L’HOSPITALET  “A” Ajornat  CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – APA POBLE SEC CE “D”  4-0  CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A”  4-1   CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PORQUERES UE “A”  0-1  CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “C”  2-1  CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A”  4-6 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “A”  2-2 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “D” –  PREMIER BARCELONA “D”  1-5 PETIT MARTINENC
14:00 FEM ALEVÍ “B” – CASTELLDEFELS UE  “A”  3-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 9 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 HORTA UAT “C” – PREBENJAMÍ “E”   2-2  MPAL HORTA
9:30 SISTRELLS CF “D” – ALEVÍ “J”   9-1  ZEM CAN CABANYES
10:15 SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “D”   6-3  CEM LA BASCULA F7
11:00 LA SALUT PERE GOL AE “B” – BENJAMÍ “F”   9-1  MPAL PERE GOL
12:00 FUNDACIO PE EUROPA “C” – BENJAMÍ “B”   4-1  MPAL L’ÀLIGA
12:00 BARCELONA FC “D” – ALEVÍ “B”   10-1  CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:15 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “B”   4-1  INEF BARCELONA
13:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “I” – ALEVÍ “I”   0-8  MPAL DE MONTIGALÀ
14:15 FUND ESPORTIVA GRAMA “C” – JUVENIL “C”  Ajornat MPAL NOU DE ST COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
15:30 SANT ANDREU UE “D” – CADET “B”   3-1  MPAL NARCÍS SALA
16:00 SEAGULL BDN “B” – FEM ALEVÍ “A”   0-10  MPAL DE MONTIGALÀ
18:00 PASTRANA UD “A” – AMATEUR “B”   1-2  MPAL TURÓ DE LA PEIRA
18:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   5-4  MPAL MENORCA
18:30 FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “B” – JUVENIL “B”   2-2  MPAL SANTA EULÀLIA
18:30 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA “A” – FEM JUVENIL “A”   0-5  CEM LA BASCULA F11
DIUMENGE 10 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 MONTAÑESA CF “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-7  MPAL NOU BARRIS
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – BENJAMÍ “E”   5-1  MPAL LLEFIÀ
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – ALEVÍ “A”   2-4  CEM CLOT DE LA MEL
10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – ALEVÍ “F”   3-3  MPAL DE BADALONA SUD
11:00 SANT ANDREU UE “E” – INFANTIL “E”   0-7  MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 ESPANYOL RCD “C” – INFANTIL “D”   0-2 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
14:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”  –  FEM INFANTIL “A”   9-2  MPAL SANT GENIS
14:30 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “C”   2-3  ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 10 D’OCTUBRE
8:00 CADET “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D”   1-2  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SARRIÀ CP “A”   4-0  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – CAN BUXERES FC “C”   0-3  CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “A” – MONTAÑESA CF “A”   0-2  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” – SANTS UE “E”   5-1  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “D”   2-4  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – TERLENKA BARCELONISTA C F “A”   2-1  CEM GUINARDÓ
20:00 FEM JUVENIL “C” – FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 “B”   1-1  CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – FUND ACADÈMIA F L’HOSPITALET “D”   0-4 PETIT MARTINENC

 

Partits 12-13 de juny
DISSABTE 12 DE JUNY
8:30 ALEVÍ “E” – CONGRÉS CLUB ESP  “B”   5-2  CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – ALZAMORA  C F  “A”   4-11  CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – OLIMPIC LA GARRIGA  C F  “A”   3-6  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – PARC  U D  “A”   2-3  CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A”   0-8  CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – UNIFICACION LLEFIA CF  “D”   1-6  CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC  VILLAVERDE-PENITENTS “B”   5-3  CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ “B” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A”   3-3  CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – CAN BUXERES  F C  “B”   0-13  CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – DAMM  C F  “B”   1-2  CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA C E “A”   4-1  CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “C” – APA POBLE SEC  CE  “A”   1-0  CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A”   9-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – MONTAÑESA  C F  “B”   8-0 PETIT MARTINENC
 DISSABTE 12 DE JUNY (A FORA)
9:00 SARRIA  C P  “E” – BENJAMÍ “H”   6-3  CEM CAN CARALLEU
9:30 E  E  GUINEUETA C F “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A”   1-9  CEM LA GUINEUETA
10:00 Pª BARC  ANGUERA “D” – BENJAMÍ “G”   6-3  ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 LES CORTS DE BARCELONA C  E   “A” – INFANTIL “E”   0-9  CEM ARISTIDES MAILLOL
10:15 Pª BARC  BARCINO  CE “D” – BENJAMÍ “E”   2-2  MPAL  MENORCA
10:30 CATALONIA  U B  “B” – BENJAMÍ “D”   2-6  CEM MUNDET (1)
10:30 VILASSAR MAR U E  “B” – ALEVÍ “B”   7-4  MPAL  DE VILASSAR DE MAR
10:30 BUFALA  C F  “D” – CADET “E”   6-0  ZEM BUFALÀ
11:00 TECNIFUTBOL TARRAGONA  CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A”   4-2  MPAL  LA GRANJA
11:15 Pª BARC  BARCINO  CE “C” – PREBENJAMÍ “C”   4-4  MPAL  SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:45 CATALONIA  U B  “C” – INFANTIL “G”   3-2  CEM MUNDET (1)
14:30 SANT GABRIEL  C D  “E” – INFANTIL “B” Ajornat  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
15:00 EUROPA  C E  “A” – INFANTIL “A”   1-1  MPAL  NOU SARDENYA
15:00 SANT ANDREU  U E “I” – ALEVÍ “J”   10-0  MPAL  NARCIS SALA
16:45 SEAGULL BDN  C E  “B” – FEMENÍ JUVENIL “A”   2-1  MPAL  DE MONTIGALÀ
17:00 FUND FUTBOL BADALONA “A” – JUVENIL “A”   1-0  ESTADI MPAL  DE BADALONA
 DIUMENGE 13 DE JUNY  ( A FORA )
9:00 SANT ANDREU  U E “A” – PREBENJAMÍ “A”   1-9  MPAL  NARCIS SALA
10:15 VILASSAR DALT  C E  “A” – ALEVÍ “A”   4-1  CAMP D’ESPORTS MPAL  VALLMORENA
10:30 FUNDACIO P  CE  JUPITER “A” – BENJAMÍ “A”   2-3  CEM JÚPITER
12:00 CANYELLES C E  “A” – ALEVÍ “I”   3-3 MPAL  CANYELLES
12:50 SANT GABRIEL  C D  “B” – JUVENIL “C”   6-2  CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
18:00 JOANENC  F C  “B” – CADET “D”   2-1  ZEM DE SANT JOAN VILATORRADA
18:30 BELLAVISTA MILAN  C  “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”   2-6  MPAL  DE CORRÓ D’AVALL
20:00 CELTIC  U E  “A” – AMATEUR “B”   3-2 MPAL  SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
 DIUMENGE 13 DE JUNY
8:15 INFANTIL “D” – SANT ANDREU  U E “D”   4-5  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTS  U E  “A”   2-10  CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – SANT GABRIEL  C D  “H”   4-3
12:00 AMATEUR “A” – CLUB ESPORTIU ATLETIC LLEIDA “A”   3-1  CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “C” – SANT ANDREU  U E “C”   1-5  CEM GUINARDÓ
16:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ENFAF CREDIT ANDORRA “A”   3-0  CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B”   1-3  CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – SEAGULL BDN  C E  “D”   5-0  CEM GUINARDÓ

 

Back To Top