Futbol - Pàgina 4 de 29 - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 8-9 de febrer
DISSABTE 08 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “H” PUJADAS CD “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “F” PARC UD “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “B” DAMM CF “C” 1-11 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “B” SANTBOIA FC “A” 0-12 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “D” NEUROFUTBOL C F “A” 4-4 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “F” Pª BARC CINC COPES “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “K” MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
12:15 BENJAMÍ “G” Pª BARC CINC COPES “D” 9-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” PREMIER BARCELONA “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “E” CAN BUXERES FC “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” FUND FUTBOL BADALONA “C” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” Pª BARC CINC COPES “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” BELLAVISTA MILAN C “A” susp CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “E” FUND P CE JUPITER “C” 1-6 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “C” MONTAÑESA CF “C” 3-0 PETIT MARTINENC
Escoleta CARTAGENA SANT QUINTI 10-8 CAMP CENTENARI
Escoleta GENOVA TELEGRAf 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 08 DE FEBRER (A FORA)
9:00 HORTA UAT “A” PREBENJAMÍ “B” 8-0 MPAL HORTA
9:00 Pª BARC CINC COPES “D” ALEVÍ “J” 2-2 MPAL PARC CATALANA
9:00 RACING SARRIA CF “B” ALEVÍ “E” 4-4 UB ESPORTS
9:30 E E GUINEUETA CF “B” ALEVÍ “G” 3-5 CEM LA GUINEUETA
10:00 POBLE NOU AT “B” BENJAMÍ “E” 1-6 CEM MARESME
11:45 FUND ESP GRAMA “E” BENJAMÍ “H” 0-5 MPAL LES OLIVERES
12:00 SANT ANDREU UE “A” PREBENJAMÍ “A” 3-4 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 ALELLA CF “A” ALEVÍ “A” 1-3 MPAL D’ALELLA
12:15 P BARC COLLBLANC SANTSAE “A” ALEVÍ “C” 3-2 CEM ARISTIDES MAILLOL
12:45 FUNDACIO P CE JUPITER “C” CADET “B” 0-5 CEM JÚPITER
12:45 TURO PEIRA CCD “A” CADET “D” 1-5 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
12:45 SANTBOIA FC “B” FEMENÍ ALEVÍ “A” 2-1 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
13:30 SANTA EULALIA CF “A” BENJAMÍ “B” 1-6 MPAL SANTA EULÀLIA
14:25 CONGRÉS CLUB ESP “A” INFANTIL “B” 3-0 CEM CAN DRAGO
15:00 UNIF LLEFIACF “C” INFANTIL “G” 9-2 MPAL LLEFIÀ
16:00 ASCÓ FC “A” AMATEUR   “A” 0-1 CAMP D’ESPORTS MPAL D’ASCÓ
16:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “B” FEMENÍ JUVENIL “A” 6-3 MPAL SANT GENÍS
18:30 SANTS UE “B” JUVENIL “B” 0-6 CEM LA BASCULA F11
20:00 FUND FUTBOL BADALONA “A” CADET “A” 3-2 ESTADI MPAL DE BADALONA
DIUMENGE 09 DE FEBRER
8:30 BENJAMÍ “A” FUND ESPORTIVA GRAMA “A” 8-0 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “C” FUND P CE JUPITER “B” 2-5 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “A” LLERONA CE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “C” E E GUINEUETA CF “B” 6-4 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “D” VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 4-0 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR   “B” VETERANS CATALUNYAAF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” SANT ADRIA CF “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “A” – SANT ANDREU UE “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” TONA UE “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 09 DE FEBRER (A FORA)
9:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” BENJAMÍ “D” 2-9 CEM ARISTIDES MAILLOL
9:00 Pª BARC CINC COPES “H” ALEVÍ “I” 0-8 MPAL PARC CATALANA
9:45 MONTAÑESA CF “D” PREBENJAMÍ “D” 0-2 MPAL NOU BARRIS
10:00 E E GUINEUETA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “B” 0-2 CEM LA GUINEUETA
16:00 EF OLESA 87 C “A” FEMENÍ JUVENIL “B” 2-1 MPAL DE LES PLANES (OLESA MONT)

 

Partits 1-2 de Febrer
DISSABTE 1 DE FEBRER
8:15 ALEVÍ “G” HOSPITALENSE ATC “B” 11-2 CEM GUINARDÓ
8:15 ALEVÍ “J” VALLDOREIX FC “A” 3-6 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ INFANTIL “A” FONTSANTA-FATJO CD “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ INFANTIL “B” SANT GABRIEL CD “C” 1-4 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “C” TECNOFUTBOL CF “A” 1-9 CEM GUINARDÓ
10:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 1-6 CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “F” FUNDACIO P CE JUPITER “D” 2-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” FUND ESP HOSPITALET AT “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “G” SANT ANDREU UE “F” 0-9 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” RACING SARRIA CF “C” 6-0 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” SABADELL FC CE “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” LA SALLE BONANOVA CE “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” Pª BARC ANGUERA “A” 0-14 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-8 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “A” MONTAÑESA CF “A” 2-1 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “H” UNIF BELLVITGE UD “B” 5-9 PETIT MARTINENC
DISSABTE 1 DE FEBRER (A FORA)
9:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “A” CADET “E” 0-1 CAMP COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
9:00 FUNDACIO PE EUROPA “C” BENJAMÍ “B” 3-0 MPAL L’ÀLIGA
9:00 Pª BARC ANGUERA “D” INFANTIL “E” 3-5 INEF BARCELONA
9:30 SANTS UE “D” ALEVÍ “F” 1-1 CEM LA BASCULA F11
9:30 SISTRELLS CF “D” ALEVÍ “H” 1-8 ZEM CAN CABANYES
10:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” BENJAMÍ “G” 12-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
10:00 DIAGONAL CLUB ESP “B” ALEVÍ “K” 3-1 CAMP SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
10:15 HORTA UAT “B” ALEVÍ “E” 1-3 MPAL HORTA
11:00 FUND E ATLETIC VILAFRANCA “B” FEMENÍ ALEVÍ “B” 5-2 ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
11:15 SANT MARTI-CONDAL FC “A” PREBENJAMÍ “C” 2-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:30 CANYELLESCE “A” INFANTIL “D” 1-5 MPAL CANYELLES
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” JUVENIL “B” 2-4 MPAL EL GORNAL
14:30 ALZAMORA CF “C” PREBENJAMÍ “E” 2-3 CEM CAN DRAGO
17:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” INFANTIL “B” 3-0 MPAL LLEFIÀ
20:00 PLANADEU FEMENI CF “B” AMATEUR FEMENÍ “B” 6-0 MPAL CAN DEU
DIUMENGE 2 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “B” HORTA UAT “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” UNIF BELLVITGE UD “C” 11-2 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” HORTA UAT “C” 5-6 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” FUNDACIO PE EUROPA “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR   “A” ALCARRAS FC “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “B” UNIF LLEFIACF “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “A” DAMM CF “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” FONTSANTA-FATJO CD “D” 0-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “I” RACING SARRIA CF “B” 6-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 2 DE FEBRER (A FORA)
9:00 SANTBOIA FC “B” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-0 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
10:00 FUND FUTBOL BADALONA “B” ALEVÍ “A” 2-1 MPAL DE MONTIGALÀ
10:30 PREMIER BARCELONA “A” ALEVÍ “C” 5-1 MPAL TEIXONERA
11:30 DIAGONAL CLUB ESP “B” BENJAMÍ “F” 1-4 CAMP SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
12:15 GORNAL UD “A” AMATEUR   “B” 2-1 MPAL EL GORNAL
13:00 TECNOFUTBOL CF “B” BENJAMÍ “D” 2-7 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
16:00 TECNOFUTBOL CF “A” INFANTIL “A” 2-3 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
17:00 NAMA SPORTS CLUB “A” CADET “C” 1-1 MPAL VALL D’HEBRON
17:00 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 MPAL DEL CENTENARI

 

Partits 25-26 de Gener
DISSABTE 25 DE GENER
8:30 ALEVÍ “F” Pª BARC CINC COPES “F” 12-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ   INFANTIL “B” L’HOSPITALET C E “A” 6-0 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ   ALEVÍ “B” MARTORELL A E “A” 0-7 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “B” PREMIER BARCELONA “C” 13-1 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “G” SANTS UE “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “E” FUND ESPORTIVA GRAMA “D” 2-2 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” VILASSAR DALT CE “C” 3-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” FUND FUTBOL BADALONA “E” 7-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” SARRIA CP “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ   JUVENIL “A” E E GUINEUETA CF “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” RACING SARRIA CF “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” EUROPA CE “A” 3-2 PETIT   MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” POMAR CD “A” 1-3 PETIT   MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” LLOREDA CF “B” 0-6 PETIT   MARTINENC
DISSABTE 25 DE GENER (A FORA)
9:00 CATALONIA UB “I” ALEVÍ “I” 5-1 CEM MUNDET (1)
9:45 MONTAÑESA CF “A” ALEVÍ “D” 8-1 MPAL NOU BARRIS
11:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “A” FEMENÍ   INFANTIL “A” 6-1 MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
11:00 UNIFICACIÓN BELLVITGE UD “B” ALEVÍ “J” 7-4 MPAL LA FEIXA LLARGA
12:00 Pª BARC CINC COPES “A” ALEVÍ “B” 4-3 CEM FORT-PIENC
12:00 PARC UD “A” BENJAMÍ “C” 6-2 CEM FORT-PIENC
12:00 POMAR CD “B” BENJAMÍ “I” 3-2 MPAL POMAR
13:00 L’HOSPITALET C E “F” BENJAMÍ “H” 1-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
13:00 VILADECANS   UD “C” INFANTIL   “E” 0-1 MPAL VILADECANS
13:30 VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” INFANTIL “C” 2-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
14:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” INFANTIL “F” 6-2 MPAL SANT GENÍS
16:30 L’HOSPITALET C E “A” INFANTIL “A” 0-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 26 DE GENER
9:00 ALEVÍ “A” VILASSAR DALT CE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “K” Pª BARC CINC COPES “E” 5-4 CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” Pª BARC ANGUERA “H” 12-0 CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “D” APA POBLE SEC CE “A” 8-1 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” APA POBLE SEC CE “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “G” IMPERIO   CF “C” 6-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” LLOREDA CF “A” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” SANTS UE “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR   FEMENÍ “A” SEAGULL   BDN CE “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 26 DE GENER (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “B” BENJAMÍ “A” 1-8 MPAL NARCÍS SALA
10:15 MONTAÑESA CF “E” BENJAMÍ “E” 0-21 MPAL NOU BARRIS
10:30 SABADELL FC CE “B” FEMENÍ   ALEVÍ “A” 1-2 MPAL OLÍMPIA
11:30 DON BOSCO CF “B” CADET “D” 0-11 CEM ARISTIDES MAILLOL
12:45 SANTA EULALIA CF “A” JUVENIL “A” 1-0 MPAL SANTA EULÀLIA
13:45 Pª BARC BARCINO CE “G” ALEVÍ “G” 4-0 MPAL MENORCA
14:30 L’HOSPITALET C E “B” FEMENÍ   INFANTIL “C” 4-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 PLANADEU FEMENI CF “A” FEMENÍ   JUVENIL “B” 3-1 MPAL CAN DEU
16:15 EUROPA CE “C” CADET “B” 1-0 MPAL NOU SARDENYA
16:30 TARREGA UE “A” AMATEUR “A” 1-2 MPAL JOAN CAPDEVILA MÉNDEZ
18:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” AMATEUR   FEMENÍ “B” 3-0 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET
19:00 JOSEP MARIA GENE ASSOC ESP “A” JUVENIL “C” 2-2 MPAL VALL D’HEBRON

 

Partits 18-19 de Gener
DISSABTE 18 DE GENER
8:45 ALEVÍ “G” SISTRELLS CF “C” 10-2    CEM GUINARDÓ
8:45 ALEVÍ “J” ALZAMORA CF “G” 6-0    CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 3-0    CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “C” VILA OLIMPICA CLUB ESP “C” 2-8    CEM GUINARDÓ
11:30 INFANTIL “E” CANYELLESCE “B” 7-0    CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “F” BARCELONA DRAGONS C F “A” 2-4    CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” LA FLORIDA CF “A” 5-0    CEM GUINARDÓ
16:15 AMATEUR FEMENÍ “B” CABRERA UE “A” 2-4    CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “B” SANT ANDREU UE “C” 0-5    CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” SANTA EUGÈNIA C F “A” 5-0    CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” ESCOLA EBRAFA “A” 2-11 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” SANTA EULALIA CF “A” 0-13 PETIT MARTINENC
Escoleta CARTAGENA GENOVA 4-2 CAMP CENTENARI
Escoleta SANT QUINTI TELEGRAF 3-5 CAMP CENTENARI
 DISSABTE 18 DE GENER (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “E” INFANTIL “G” 8-0    ESCOLA INDUSTRIAL
8:45 ALZAMORA CF “C” ALEVÍ “F” 1-1    CEM CAN DRAGO
9:00 Pª BARC BARCINO CE “H” ALEVÍ “H” 2-1    MPAL MENORCA
9:00 SANTS UE “B” PREBENJAMÍ “D” 3-1    CEM LA BASCULA F7
10:00 POMAR CD “B” INFANTIL “D” 0-1    MPAL POMAR
10:15 SANTS UE “A” PREBENJAMÍ “B” 1-2    CEM LA BASCULA F7
10:15 TURO PEIRA CCD “B” BENJAMÍ “G” 0-12 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
10:30 RIBES CD “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 7-0    ZEM BOSC DE PLAÇA
10:30 ARGENTONA CF “A” ALEVÍ “A” 0-6    ZEM RAÜL PALOMA
10:30 Pª BARC ANGUERA “A” INFANTIL “C” 0-2    INEF BARCELONA
11:15 Pª BARC BARCINO CE “C” PREBENJAMÍ “E” 7-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
11:15 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “A” FEMENÍ INFANTIL “B” 7-2    CEM BESÒS-TRAJANA
11:30 FUND FUTBOL BADALONA “D” ALEVÍ “E” 3-2    MPAL DE MONTIGALÀ
12:00 PARC UD “A” ALEVÍ “K” 6-2    CEM FORT-PIENC
12:30 BON PASTOR A E “C” BENJAMÍ “F” 1-0    CEM BON PASTOR
17:00 SANT IGNASI CE “A” JUVENIL “A” 2-2    COL·LEGI SANT IGNASI
17:00 SANT ANDREU UE “B” CADET “A” 1-1    MPAL NARCÍS SALA
 DIUMENGE 19 DE GENER
8:30 ALEVÍ “I” FUND ESP GRAMA “E” 12-2    CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “E” SANTA EULALIA CF “D” 9-1    CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “B” SANT ANDREU UE “C” 3-1    CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “D” ESCOLA EBRAFA “A” 4-2    CEM GUINARDÓ
11:00 FEMENÍ INFANTIL “A” IGUALADA CF “A” 2-2    CEM GUINARDÓ
11:00 FEMENÍ ALEVÍ “A” LLERONA CE “C” 7-3    CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” BESOS BARON DE VIVER C F “A” 1-1    CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “B” BUFALA CF “A” 1-0    CEM GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” PREMIER BARCELONA “A” 2-0    CEM GUINARDÓ
18:30 INFANTIL “A” FUND FUTBOL BADALONA “A” 2-0    CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” SANTA EULALIA CF “A” 4-1    CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “I” UNIF CIUTAT MERIDIANACE “A” 4-3    PETIT MARTINENC
 DIUMENGE 19 DE GENER (A FORA)
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” PREBENJAMÍ “A” 3-2    CEM JÚPITER
10:30 DIAGONAL CLUB ESP “A” BENJAMÍ “D” 6-3 SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
11:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” ALEVÍ “C” 0-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
12:00 SANT ILDEFONS UE “A” AMATEUR “A” 0-4    MPAL SANT ILDEFONS
12:30 MONTAÑESA CF “B” CADET “C” 4-1    MPAL NOU BARRIS
13:00 FUND U E CORNELLA “D” BENJAMÍ “B” 2-9  MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” JUVENIL “B” 6-1    MPAL L’ÀLIGA
16:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” CADET “E” 0-3    CEM LA BASCULA F11
18:40 ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” FEMENÍ JUVENIL “A” 6-1 MPAL ANTONI SERRA I PUJOL

 

Partits 11-12 de Gener
DISSABTE 11 DE GENER
8:15 ALEVÍ “E” PREMIER BARCELONA “D” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “B” EUROPA CE “A” 1-7 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “B” CASTELLDEFELS UE “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “F” FUNDACIO P CE JUPITER “G” 3-3 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “B” SANT GABRIEL CD “A” 2-7 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” SANTFELIUENC FC “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “A” SANT CUGAT FUTBOL CLUB “E” 2-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “G” MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” BUFALA CF “D” 5-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” L’HOSPITALET C E “A” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” BASE MONTCADA C F “A” 7-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” E E GUINEUETA CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “D” TECNOFUTBOL CF “B” 1-7 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” MONTAÑESA CF “E” 0-2 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” ESCOLA EBRAFA “A” 1-10 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “A” FUND FUTBOL BADALONA “A” 3-0 PETIT MARTINENC
Escoleta SANT QUINTI GENOVA 4-6 CAMP CENTENARI
Escoleta CARTAGENA TELEGRAF 3-1 CAMP CENTENARI
DISSABTE 11 DE GENER (A FORA)
9:45 MONTAÑESA CF “D” BENJAMÍ “I” 10-0 MPAL NOU BARRIS
10:15 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP “A” ALEVÍ “I” 3-3 CEM ARISTIDES MAILLOL
10:15 HORTA UAT “B” BENJAMÍ “D” 0-2 MPAL HORTA
10:45 CATALONIA UB “G” ALEVÍ “G” 3-8 CEM MUNDET (1)
12:00 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “B” INFANTIL “F” 2-0   ESCOLA PIA DE SARRIÀ
12:30 BON PASTOR A E “B” BENJAMÍ “E” 2-2 CEM BON PASTOR
12:40 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP “B” ALEVÍ “J” 7-5 CEM ARISTIDES MAILLOL
12:45 FUNDACIO P CE JUPITER “B” INFANTIL “B” 3-3 CEM JÚPITER
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” INFANTIL “E” 1-8 MPAL EL GORNAL
15:00 EUROPA CE “A” INFANTIL “A” 0-2 MPAL NOU SARDENYA
15:30 CAN BUXERES FC “C” BENJAMÍ “H” 10-0 MPAL CAN BUXERES
19:45 ANOIA   CE “A” FEMENÍ JUVENIL “B” 3-1 ZEM CAN TITÓ
DIUMENGE 12 DE GENER
8:30 BENJAMÍ “C” Pª BARC BARCINO CE “B” 2-8 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “G” SANT ANDREU UE “G” 6-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” FUND ESP GRAMA “F” 6-7 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “K” SANTS UE “C” 3-6 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” GAVA CF “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” HORTA UAT “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” ESCOLA EBRAFA “A” 0-4 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “E” Pª BARC BARCINO CE “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” Pª BARC ANGUERA “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 12 DE GENER (A FORA)
9:00 SANT GABRIEL CD “B” BENJAMÍ “A” 3-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:00 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ CF “B” FEMENÍ   ALEVÍ “A” 1-12 CEM BESÒS-TRAJANA
10:00 CERRO CLUB DEPORTIVO “A” CADET “D” 0-10 MPAL TRINITAT VELLA
10:15 SANT GABRIEL CD “B” FEMENÍ   INFANTIL “A” 9-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:15 Pª BARC CINC COPES “B” PREBENJAMÍ “C” 10-0 MPAL PARC CATALANA
12:00 VILADECANS UD “C” FEMENÍ   INFANTIL “C” 3-1 MPAL DE VILADECANS
12:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “A” AMATEUR “B” 1-0 MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
13:15 PREMIER BARCELONA “E” ALEVÍ “D” 1-1 MPAL TEIXONERA
14:15 ESCOLA F GAVA C “C” ALEVÍ “B” 4-3 ZEM CAN TORELLÓ
16:00 CATALONIA UB “B” CADET “B” 3-6   ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” JUVENIL “C” 4-2 MPAL LLEFIÀ
16:00 BARCELONETA CF “A” AMATEUR   FEMENÍ “B” 3-1 MPAL PARC CATALANA
17:00 PONTENC CLUB ESP “A” AMATEUR   FEMENÍ “A” 2-3 MPAL DE PONT MAJOR

Back To Top