Futbol - Pàgina 3 de 29 - FC Martinenc
skip to Main Content
Partits 17-18 d’abril
DISSABTE 17 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “C” – CATALONIA UB “A”  5-6  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “B” – ESCOLA F GAVA C “C”  0-6  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “D”  4-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – PRAT AE “A”  4-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ INFANTIL “A” – MARTORELL A E “A”  3-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ CADET “A” – CAN PARELLADA CD “A”  3-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “C” – HOSPITALENSE ATC “A”  4-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “A”  0-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “A” – CAN VIDALET CF “A”  3-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
19:00 FEMENÍ JUVENIL “B” – ESCOLA FUTBOL MATARÓ CE “A”  3-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – EUROPA CE “A”  2-3 PETIT MARTINENC
10:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B”  3-6 PETIT MARTINENC
11:45 BENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C”  1-11 PETIT MARTINENC
13:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET “D” –  ALEVÍ “I”  3-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 17 D’ABRIL (A FORA)
10:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – ALEVÍ “A”  1-5  CAMP DE FUTBOL MPAL DE MONTIGALÀ
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “B” – PREBENJAMÍ “B”  7-1  CAMP DE FUTBOL CEM CLOT DE LA MEL
11:00 SANT IGNASI CE “B” – INFANTIL “E”  1-5  CAMP DE FUTBOL COL·LEGI SANT IGNASI
11:30 SANT GABRIEL CD “B” – PREBENJAMÍ “D”  2-2  PAVELLÓ ZEM LA MINA
11:30 SEAGULL BDN CE “B” – FEMENÍ INFANTIL “B”  2-2  CAMP DE FUTBOL MPAL DE MONTIGALÀ
11:30 OLIMPIC CAN FATJO CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B” Ajornat  CAMP DE FUTBOL MPAL CAN FATJÓ
12:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” – CADET “B”  1-6  CAMP DE FUTBOL CEM CLOT DE LA MEL
13:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “E” – ALEVÍ “E”  2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL CAN ARANYÓ
13:30 PUBILLA CASAS CE “B” – BENJAMÍ “G”  2-2  CAMP DE FUTBOL MPAL PUBILLA CASAS
13:45 LLOREDA CF “A” – CADET “C”  2-3  CAMP DE FUTBOL MPAL LLOREDA
14:00 FUND FUTBOL BADALONA “C” – INFANTIL “B”  0-4  ESTADI MPAL DE BADALONA
DIUMENGE 18 D’ABRIL
8:30 INFANTIL “F” – Pª BARC BARCINO CE “E”  0-5  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:30 INFANTIL “D” – SANTA EULALIA CF “C”  6-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
12:30 INFANTIL “G” – PUBILLA CASAS CE “A”  1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” – SANT QUIRZE VALLES FC “A”  2-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
16:30 JUVENIL “C” – MONTAÑESA CF “B”  5-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
18:30 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANT ANDREU UE “A”  1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – TURO PEIRA CCD “B”  3-6 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE CLUB “A”  10-0 PETIT MARTINENC
12:00 ALEVÍ “F” – SANT GABRIEL CD “H”  1-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 18 D’ABRIL (A FORA)
8:15 SANT GABRIEL CD “B” – BENJAMÍ “A”  2-5 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
9:45 MONTAÑESA CF “D” – ALEVÍ “H”  7-3  CAMP DE FUTBOL MPAL NOU BARRIS
10:30 LES CORTS DE BARCELONA C E “A” – BENJAMÍ “C”  0-4  CAMP DE FUTBOL CEM ARISTIDES MAILLOL
11:00 TECNOFUTBOL CF “A” – ALEVÍ “D”  3-2  CAMP DE FUTBOL CLUB MEILAND
11:30 PUBILLA CASAS CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”  1-2  CAMP DE FUTBOL MPAL PUBILLA CASAS
12:00 MARTORELL CF “A” – AMATEUR  “A”  2-3  CAMP DE FUTBOL CEM TORRENT DE LLOPS
12:15 CARMELO CD “A” – AMATEUR  “B”  4-3  CAMP DE FUTBOL MPAL CARMEL
13:00 SARRIA CP “A” – JUVENIL “B”  2-1  CAMP DE FUTBOL CEM CAN CARALLEU
14:45 E E GUINEUETA CF “A” – FEMENÍ JUVENIL “A”  3-2  CAMP DE FUTBOL CEM LA GUINEUETA
16:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – CADET “A”  2-3  CAMP DE FUTBOL ZEM CAN RULL (1)

 

Partits 10-11 d’abril
DISSABTE 10 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “E” – SANTA EULALIA CF “A” 0-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “D” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 2-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – MOLLET UECF “B” 5-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A” 2-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
11:30 INFANTIL “E” – TRINIDAD CD “A” 2-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “G” – MONTAÑESA CF “D” 2-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 2-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 1-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
18:30 JUVENIL “B” – HORTA UAT “B” 5-2  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “D” – TECNOFUTBOL CF “B” 3-5 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – POMAR CD “A” 0-4 PETIT MARTINENC
11:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 2-2 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “E” – ESCOLA PREMIER BARCELONA “F” 0-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 10 D’ABRIL (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “E” – BENJAMÍ “F” 3-5   MPAL DEL CENTENARI-AISS
9:00 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “B” – ALEVÍ “J” 9-1  CAMP DE FUTBOL ESCOLA PIA DE SARRIÀ
9:00 POMAR CD “A” – INFANTIL “F” 4-0  CAMP DE FUTBOL MPAL POMAR
9:30 ESCOLA PREMIER BARCELONA “C” – INFANTIL “C” 5-0  CAMP DE FUTBOL MPALVALL D’HEBRON
10:15 HORTA UAT “A” – ALEVÍ “B” 2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL HORTA
10:30 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – ALEVÍ “G” 2-3  CAMP DE FUTBOL CEM BON PASTOR
11:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 0-8  CAMP DE FUTBOL MPAL MENORCA
11:30 SANT GABRIEL CD “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-2  PAVELLÓ ZEM LA MINA
12:15 LLOREDA CF “A” – INFANTIL “D” 2-1  CAMP DE FUTBOL MPAL LLOREDA
12:30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” – CADET “D” 2-2   MPAL DEL 25 DE SETEMBRE
12:45 SANT GABRIEL CD “C” – INFANTIL “A” 0-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
13:15 SARRIA CP “A” – ALEVÍ “C” 9-1  CAMP DE FUTBOL CEM CAN CARALLEU
18:00 SANTS UE “C” – JUVENIL “C” 3-3  CAMP DE FUTBOL CEM LA BASCULA F11
18:30 CLUB ESPORTIU ATLETIC LLEIDA “A” – AMATEUR “A” 2-3  CAMP DE FUTBOL MPAL RAMON FARRÚS
19:20 PUBILLA CASAS CE “B” – AMATEUR FEMENÍ “B” 2-2  CAMP DE FUTBOL MPAL PUBILLA CASAS
DIUMENGE 11 D’ABRIL
8:15 CADET “E” – POMAR CD “B” 1-1  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – ESPANYOL RCD “B” 4-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – VILA OLIMPICA CLUB ESP “G” 3-5  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SARRIA CP “B” 3-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “B” – FUND ESP GRAMA “B” 0-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
15:30 CADET “B” – Pª BARC ANGUERA “B” 0-3  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
17:30 FEMENÍ JUVENIL “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “D” 1-4  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – PALAUTORDERA CF “A” 1-0  CAMP DE FUTBOL CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “H” – Pª BARC ANGUERA “C” 0-10 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “G” – TURO PEIRA CCD “C” 2-0 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 11 D’ABRIL (A FORA)
9:00 Pª BARC BARCINO CE “J” – ALEVÍ “F” 3-7  CAMP DE FUTBOL MPAL MENORCA
9:30 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 9-1  CAMP DE FUTBOL MPAL DE VILADECANS
9:50 MONTAÑESA CF “A” – BENJAMÍ “B” 2-9  CAMP DE FUTBOL MPAL NOU BARRIS
10:00 LA SALLE BONANOVA “B” – ALEVÍ “I” 10-0  CAMP DE FUTBOL COL-LEGI LA SALLE BONANOVA
10:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – BENJAMÍ “D” 7-7  CAMP DE FUTBOL CEM ARISTIDES MAILLOL
13:45 MERCANTIL CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “B” 5-5  CAMP DE FUTBOL CLUB MERCANTIL
20:00 HORTA UAT “A” – JUVENIL “A” 0-2  CAMP DE FUTBOL MPAL HORTA

 

Partits 07-08 de Març
DISSABTE 07 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “G” PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” E FUTBOL PONT MARINA “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “B” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” CERDANYOLA VALLES FC “A” 4-6 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “A” MOLLET UECF “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “E” SANTA EULALIA CF “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” Pª BARC ANGUERA “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “J” PREMIER BARCELONA “G” 2-6 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “B” FUND FUTBOL BADALONA “C” 0-3 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 9-0 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” SANT GABRIEL CD “A” 3-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” BUFALA CF “B” 0-16 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” 1-4 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” SANTA EULALIA CF “C” 1-6 PETIT MARTINENC
Escoleta TELEGRAF GENOVA 2-4 CAMP CENTENARI
Escoleta CARTAGENA SANT QUINTÍ 7-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 07 DE MARÇ (A FORA)
9:00 TECNOFUTBOL CF “A” PREBENJAMÍ “B” 4-2 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
9:00 EUROPA CE “E” ALEVÍ “K” 13-0 MPAL L’ÀLIGA
9:00 LES CORTS DE BARCELONA C E “C” ALEVÍ “H” 0-12 CEM ARISTIDES MAILLOL
9:00 IMPERIO CF “A” INFANTIL “D” 3-0 CEM CAN ZAM (2)
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” ALEVÍ “D” 3-9 MPAL SANT GENÍS
10:00 FONTSANTA-FATJO CD “B” FEMENÍ ALEVÍ “B” 8-0 MPAL FONTSANTA-FATJÓ
10:10 MERCAT NOU MAGORIA SE “C” ALEVÍ “F” 0-13 DE L’ENERGIA
10:15 TURO PEIRA CCD “A” BENJAMÍ “C” 3-2 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
12:00 ESCOLA F GAVA C “D” BENJAMÍ “A” 1-4 ZEM CAN TORELLÓ (Gavà)
12:00 CANYELLESCE “B” BENJAMÍ “E” 1-7 MPAL CANYELLES
12:30 LEVANTE LAS PLANAS FC “B” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-4 MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
13:00 SANT ANDREU UE “C” INFANTIL “C” 1-3 MPAL NARCÍS SALA
15:00 ESPANYOL RCD “B” INFANTIL “A” 2-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
15:00 DAUMAR CLUB “A” CADET “E” 7-2 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
16:00 TURO PEIRA CCD “A” JUVENIL “C” 2-2 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
DIUMENGE 08 DE MARÇ
8:30 BENJAMÍ “D” ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 6-5 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” ALZAMORA CF “D” 7-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” MARIANAO POBLET UD “A” 11-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “H” FUND P CE JUPITER “C” 2-9 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” VISTA ALEGRE UD “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” SALESIANS BOSCO-HORTA CE “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” CAN BUXERES FC “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” Pª BARC ANGUERA “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” FUND U E CORNELLA “C” 0-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 08 DE MARÇ (A FORA)
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” PREBENJAMÍ “D” 5-2 MPAL LLEFIÀ
12:00 SANT GENIS-PENITENTES CD “A” AMATEUR “B” 1-3 MPAL SANT GENÍS
12:00 FUND FUTBOL BADALONA “H” BENJAMÍ “G” 2-4 MPAL DE MONTIGALÀ
14:00 LLOREDA CF “C” INFANTIL “G” 5-2 MPAL LLOREDA
15:00 SANT GABRIEL CD “A” JUVENIL “A” 3-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:30 FUND ESP GRAMA “A” ALEVÍ “B” 4-3 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
16:30 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “A” 7-1 MPAL CA N’ANGLADA
18:00 CONGRÉS CLUB ESP “A” CADET “C” 1-0 CEM CAN DRAGO
18:00 BASE MONTCADA C F “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 3-4 MPAL CAN SANT JOAN

 

Partits 29-1 de març
DISSABTE 29 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “G” SINGUERLIN CF “D” 9-1 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “G” L’HOSPITALET C E “E” 4-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “A” SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “B” MARIANAO POBLET UD “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “B” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “C” LLOREDA CF “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “H” ATLETIC LA PALMA A E “B” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “K” Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “D” 14-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” SINGUERLIN CF “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” 5-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” FUNDACIO P CE JUPITER “B” 0-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” MONTAÑESA CF “A” susp CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” LLOREDA CF “A” 0-8 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” BON PASTOR A E “B” 3-2 PETIT MARTINENC
Escoleta GENOVA CARTAGENA 7-8 CAMP CENTENARI
Escoleta TELEGRAF SANT QUINTI 4-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 29 DE FEBRER (A FORA)
9:00 TECNOFUTBOL CF “C” BENJAMÍ “F” 1-7 CLUB MEILAND
9:00 UNIFICACION LLEFIACF “C” ALEVÍ “J” 5-0 MPAL LLEFIÀ
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESP “A” PREBENJAMÍ “A” 0-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:15 TURO PEIRA CCD “B” PREBENJAMÍ “E” 3-4 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
11:00 SISTRELLS CF “C” BENJAMÍ “I” 6-3 ZEM CAN CABANYES
11:30 SANTS UE “A” BENJAMÍ “B” 0-12 CEM LA BASCULA F11
11:30 SEAGULL BDN CE “B” FEMENÍ INFANTIL “B” 1-1 MPAL DE MONTIGALÀ
12:15 EUROPA CE “B” FEMENÍ JUVENIL “A” 2-3 MPAL L’ÀLIGA
12:30 HOSPITALENSE ATC “A” ALEVÍ “E” 0-7 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 APA POBLE SEC CE “A” PREBENJAMÍ “C” 3-1 MPAL LA SATÀLIA
15:00 SANTA EULALIA CF “B” ALEVÍ “I” 2-2 MPAL SANTA EULÀLIA
17:00 MOLINS DE REI CF “A” FEMENÍ JUVENIL “B” 3-0 MPAL JOSEP RAICH
DIUMENGE 1 DE MARÇ
8:30 BENJAMÍ “E” STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “D” EUROPA CE “B” 2-10 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “A” ESPANYOL RCD “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “G” SANT IGNASI CE “D” 0-8 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” Pª BARC SANT VICENÇ HORTS “A” susp CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “A” SANT GABRIEL CD “C” 4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” EUROPA CE “C” 0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” E E GUINEUETA CF “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 1 DE MARÇ (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “A” ALEVÍ “C” 0-7 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” INFANTIL “E” 1-0 CEM LA BASCULA F11
9:00 FUNDACIO PE EUROPA “D” BENJAMÍ “D” 1-5 MPAL L’ÀLIGA
10:00 PUJADAS CD “A” INFANTIL “D” 1-1 CEM MARESME
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” FEMENÍ ALEVÍ “A” 4-1 CEM JÚPITER
10:05 LA SALUT PERE GOL AE “A” CADET “B” 2-3 MPAL PERE GOL
10:10 FUND U E CORNELLA “A” CADET “A” 3-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
10:15 MERCANTIL CE “B” ALEVÍ “A” 4-3 CLUB MERCANTIL
11:00 SISTRELLS CF “B” BENJAMÍ “H” 7-1 ZEM CAN CABANYES
12:00 APA POBLE SEC CE “A” JUVENIL “B” 3-1 MPAL LA SATÀLIA
12:10 CAN VIDALET CF “A” AMATEUR “A” 1-2 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
13:00 E E GUINEUETA CF “A” INFANTIL “B” 4-3 CEM LA GUINEUETA
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “E” ALEVÍ “F” 2-1 MPAL LLEFIÀ
16:00 FUNDACIO P CE JUPITER “F” CADET “E” 0-3 CEM JÚPITER

 

Partits 15-16 de febrer
DISSABTE 15 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “F” Pª BARC BARCINO CE “D” 12-3 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ NFANTIL “B” SANTS UE “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “J” CATALONIA UB “D” 1-6 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “B” L’HOSPITALET C E “B” 7-2 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “F” STOITCHKOV BARNA CF “B” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” SANT GABRIEL CD “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “I” Pª BARC BARCINO CE “I” 8-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” Pª BARC BARCINO CE “D” 9-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” BARCELONETA CF “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “B” MARTORELL CF “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “B” NEUROFUTBOL C F “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “C” PUBILLA CASAS CE “A” 0-11 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” CAN BUXERES FC “B” 1-9 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “I” ALZAMORA CF “E” 3-4 PETIT MARTINENC
Escoleta CARTAGENA TELEGRAF 7-6 CAMP CENTENARI
Escoleta SANT QUINTI GENOVA 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 15 DE FEBRER (A FORA)
8:45 ALZAMORA CF “A” ALEVÍ “D” 6-0 CEM CAN DRAGO
9:00 Pª BARC ANGUERA “E” NFANTIL “F” 3-2 INEF BARCELONA
9:00 VILASSAR MARUE “B” ALEVÍ “B” 3-2 MPAL XEVI RAMON
9:00 RACING SARRIA CF “A” BENJAMÍ “E” 1-1 UB ESPORTS
9:00 LES CORTS DE BARCELONA C E “A” BENJAMÍ “C” 2-10 CEM ARISTIDES MAILLOL
11:00 E E GUINEUETA CF “B” – PREBENJAMÍ “D” 0-3 CEM LA GUINEUETA
11:00 SISTRELLS CF “A” BENJAMÍ “G” 1-2 ZEM CAN CABANYES
11:15 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 5-1 MPAL DE SEGUR DE CALAFELL
11:30 SARRIA CP “A” INFANTIL “C” 5-2 CEM CAN CARALLEU
11:30 POBLE NOU AT “A” ALEVÍ “G” 1-1 CEM MARESME
12:30 FUNDACIÓ P FBASE REUS “A” FEMENÍ NFANTIL “A” 6-1 ESTADI MPAL CFREUS ANNEX 1
12:45 FUNDACIO P CE JUPITER “D” CADET “D” 1-3 CEM JÚPITER
15:15 CAN BUXERES FC “A” JUVENIL “C” 3-1 MPAL CAN BUXERES
17:00 DAMM CF “B” INFANTIL “A” 2-3 MPAL TEIXONERA
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” CADET “C” 2-1 CEM JÚPITER
DIUEMNGE 16 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “E” CONGRÉS CLUB ESP “B” 8-1 CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 5-2 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “A” FUND ESP GRAMA “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “D” PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” VILANOVA GELTRU CF “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” SARRIA CP “C” 6-0 CEM GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUVENIL “A” CERDANYOLA VALLES FC “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” SANT CUGAT FC “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” SARRIA CP “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
12:30 PREBENJAMÍ “A” UNIFICACION LLEFIACF “A” 6-1 PETIT MARTINENC
DIUEMNGE 16 DE FEBRER (A FORA)
9:45 MONTAÑESA CF “B” PREBENJAMÍ “B” 5-1 MPAL NOU BARRIS
9:45 HORTA UAT “A” BENJAMÍ “A” 5-1 MPAL HORTA
10:00 PBARC VILLAVERDE PENIT “B” BENJAMÍ “H” 0-6 MPAL SANT GENÍS
10:10 LA SALUT PERE GOL AE “A” INFANTIL “G” 14-0 MPAL PERE GOL
10:15 ATLETIC PRAT DELTA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-2 CEM JULIO MÉNDEZ
10:30 SANTA EULALIA CF “F” ALEVÍ “H” 1-7 MPAL SANTA EULÀLIA
12:00 GIRONA FC “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 2-1 MPAL TORRES DE PALAU
12:15 TURO PEIRA CCD “B” AMATEUR “B” 1-2 MPAL TURO DE LA PEIRA
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “D” ALEVÍ “K” 10-0 MPAL LLEFIÀ
16:00 SANT ANDREU UE “B” JUVENIL “A” 0-1 MPAL NARCÍS SALA
17:00 FIGARÓ CE “A” AMATEUR FEMENÍ “B” 1-4 MPAL DE FIGARÓ-MONTMANY

 

Back To Top